0

@PodkarpackiKibic A gdzie widzisz placz?

2

@PodkarpackiKibic Nie bedziesz mi mowil jak mam zyc, zwlaszcza ze nie jestes u siebie.

5

@OsamaDembele Dopoki nie napisales bylo wspaniale.

3

@macio_944 ups, ja daje pod nutelle i pod pasztet as well. Inna sprawa, ze Nutelli juz dawno nie jadlem bo zawiera olej palmowy.

1

@PatrychoO Ale przeciez kopnal pilka w tybuny!!!

1

@AnnaMarianna Umiem przyrzadzic farfale z chorizo i kurczakiem, kiedys upieklem ciasto pomaranczowe, generalnie cos tam umiem, ale zwykle mam za malo czasu.

0

@Comentateiro Z Twojej tak bo jestes osoba niewierzaca. Szanujmy nawzajem swoje poglady, a swiat stanie sie choc ciutke lepszy.

0

@FioletoweOczy Jest totalnie bez formy.

0

@FioletoweOczy Brak klasowego napastnika w Chelsea robi swoje.

1

@lucca87 Ogladalo sie, bardzo lubilem

1

@Colon Komus sie niezle nudzilo ;)

1

Ładnie Fokina jedzie z Djokoviciem, oby tak dalej.

3

@Emhyr Martinellego

0

@KacperVEB Tam poszedl jakis walek, bo nie wierze, ze co chwile by sie tak przelamywali.

1

@DLFCB haha dobre :)

88

@Gavinho Nie wiedzialem, ze odmowa uczestnictwa w programie to przejaw dyskryminacji.

4

@P33ck Dla mnie obecnie najlepszy boczny obronca, czy to na lewej, czy to na prawej. Moim zdaniem lepszy od TAA wlasnie dlatego, ze nie ma roznicy na ktorej stronie gra.

0

@Gavinho Nie no, jeszcze Dembele i Adama dal rade.

3

@BART97 Dokladnie. Nie widze zeby mial wygryzc Kane'a, Sona czy Kulusevskiego.

2

@gryfiT. Tych mlodszych dziewiatek nie ma zbyt wiele na rynku, a juz na pewno nie takich, na ktore byloby nas bez problemu stac.

Jakims wielkim fanem RL nie jestem, ale wydaje sie, ze na te 3 sezony bylby dobrym wzmocnieniem.

CR7 jest mimo wszystko 3 lata starszy. Gdy byl w wieku Lewego wykrecal przyzwoite liczby.

3

@gryfiT. Darmowego goscia z mala pensja na lawke rezerwowych juz mamy. Nazywa sie Luuk de Jong. Kolejny taki jest niepotrzebny. Ide o zaklad, ze Suarez nie strzelilby tylu goli co Luuk.

2

@Ali3231 Widziales jak sie poruszal Suarez w swoim ostatnim sezonie w Barcelonie? To bylo 2 lata temu, wiec teraz jest jeszcze gorzej.

0

@Toretto Zrob sobie rezerwacje online wczesniej, unikniesz problemów z parkowaniem, bo o 9-10 nie bedzie juz zadnych miejsc.

1

@Ojciec5tkidzieci Toney robi robote.

3

@Kgorecki2500 Oby powiało w stronę ruskich pozycji.

1

@ObiwanKenobi Liczba testów w duzej mierze zalezy od tego ile osob ma objawy wskazujace na mozliwosc zarazenia covidem.

1

@ObiwanKenobi Raczej to wynika z liczby przeprowadzanych testów...

0

@kuz Czyli 4-2-4, sprytny plan.

1

@jacobFCB Jesli nie przedluzy kontraktu to pewnie przyjdzie Raphinha albo Antony.

1

@DonMatteo901 Zabtaklo materialu na dokonczenie paskow na plecach?

Alez tam musi byc bieda w tym Juventusie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?