JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PodkarpackiKibic A gdzie widzisz placz?
2
@PodkarpackiKibic Nie bedziesz mi mowil jak mam zyc, zwlaszcza ze nie jestes u siebie.
5
@OsamaDembele Dopoki nie napisales bylo wspaniale.
3
@macio_944 ups, ja daje pod nutelle i pod pasztet as well. Inna sprawa, ze Nutelli juz dawno nie jadlem bo zawiera olej palmowy.
1
@PatrychoO Ale przeciez kopnal pilka w tybuny!!!
1
@AnnaMarianna Umiem przyrzadzic farfale z chorizo i kurczakiem, kiedys upieklem ciasto pomaranczowe, generalnie cos tam umiem, ale zwykle mam za malo czasu.
0
@Comentateiro Z Twojej tak bo jestes osoba niewierzaca. Szanujmy nawzajem swoje poglady, a swiat stanie sie choc ciutke lepszy.
0
@FioletoweOczy Jest totalnie bez formy.
0
@FioletoweOczy Brak klasowego napastnika w Chelsea robi swoje.
1
@lucca87 Ogladalo sie, bardzo lubilem
1
@Colon Komus sie niezle nudzilo ;)
1
Ładnie Fokina jedzie z Djokoviciem, oby tak dalej.
3
@Emhyr Martinellego
0
@KacperVEB Tam poszedl jakis walek, bo nie wierze, ze co chwile by sie tak przelamywali.
1
@DLFCB haha dobre :)
88
@Gavinho Nie wiedzialem, ze odmowa uczestnictwa w programie to przejaw dyskryminacji.
4
@P33ck Dla mnie obecnie najlepszy boczny obronca, czy to na lewej, czy to na prawej. Moim zdaniem lepszy od TAA wlasnie dlatego, ze nie ma roznicy na ktorej stronie gra.
0
@Gavinho Nie no, jeszcze Dembele i Adama dal rade.
3
@BART97 Dokladnie. Nie widze zeby mial wygryzc Kane'a, Sona czy Kulusevskiego.
2
@gryfiT. Tych mlodszych dziewiatek nie ma zbyt wiele na rynku, a juz na pewno nie takich, na ktore byloby nas bez problemu stac.
Jakims wielkim fanem RL nie jestem, ale wydaje sie, ze na te 3 sezony bylby dobrym wzmocnieniem.
CR7 jest mimo wszystko 3 lata starszy. Gdy byl w wieku Lewego wykrecal przyzwoite liczby.
3
@gryfiT. Darmowego goscia z mala pensja na lawke rezerwowych juz mamy. Nazywa sie Luuk de Jong. Kolejny taki jest niepotrzebny. Ide o zaklad, ze Suarez nie strzelilby tylu goli co Luuk.
2
@Ali3231 Widziales jak sie poruszal Suarez w swoim ostatnim sezonie w Barcelonie? To bylo 2 lata temu, wiec teraz jest jeszcze gorzej.
0
@Toretto Zrob sobie rezerwacje online wczesniej, unikniesz problemów z parkowaniem, bo o 9-10 nie bedzie juz zadnych miejsc.
1
@Ojciec5tkidzieci Toney robi robote.
3
@Kgorecki2500 Oby powiało w stronę ruskich pozycji.
1
@ObiwanKenobi Liczba testów w duzej mierze zalezy od tego ile osob ma objawy wskazujace na mozliwosc zarazenia covidem.
1
@ObiwanKenobi Raczej to wynika z liczby przeprowadzanych testów...
0
@kuz Czyli 4-2-4, sprytny plan.
1
@jacobFCB Jesli nie przedluzy kontraktu to pewnie przyjdzie Raphinha albo Antony.
1
@DonMatteo901 Zabtaklo materialu na dokonczenie paskow na plecach?
Alez tam musi byc bieda w tym Juventusie.