0

@BorzyKrzys Zwlaszcza ta druga produkcja mnie zaintrygowala. Leci do listy do obejrzenia.

6

@PodkarpackiKibic
Chelsea i Villareal

0

@urbipl Niestety ta akcja odbyla sie w druga strone.

0

@FCB24 Moim zdaniem nie az tak ciezko choc faktem jest, ze Adama mocno obnizyl loty ostatnimi czasy.

1

@Uukasz_93 Czy az taka spora? Na rezerwie mamy w tej chwili m.in. Gaviego, Nico, Adame, Luuka - to sa naprawde wartosciowi zawodnicy. Po kontuzji jak wroci Pique i Dest to bedzie jeszcze wiecej jakosci.

0

Piękna kolejka w FPL - 102 punkty (-8)

@Kengo @Rust_Cohle - gracie jeszcze?

0

@Colon Poznaję Saviolę, Sorina, chyba Palermo, chyba Aimar, chyba Maxi Rodriguez

1

@HarveySpecter Trzymam się sprawdzonej formy, z tą nową jeszcze się nie oswoiłem.

7

W związku z wojną na Ukrainie, zespół Pink Floyd wraz z jednym z ukraińskich artystów postanowił nagrać piosenkę "Hey Hey Rise Up"


Cały uzyskany dochód muzycy przekażą na pomoc Ukrainie.

@Colon @blaise7 @Coutinho007 @Janiama @BorzyKrzys @Stoiczkow @kazbychu i inni

1

@Hubsao Ponadto dodał, że już obecnie więcej Ukraińców wyjeżdża z Polski niż doń wjeżdza.

2

@Ojciec5tkidzieci Na pewno Messi, ciezko wyobrazic sobie pilke nozna bez tego zawodnika.

Mysle, ze podobnie bedzie z Ibra - wydaje sie jakby gral od zawsze, ale niestety czas leci nieublaganie i pewnie niedlugo zawiesi buty na kolku.

Ciezko przezylem odejscie Iniesty i dla mnie tak jakby zakonczyl juz kariere, choc jeszcze kopie sobie w Vissel.

4

@tristan87 Ja tam do Gutiego nic nie mam.


Nawet szacunku.

2

@Colon Obejrze sobie wieczorem, dzieki.

Swoja droga pojawilo sie kilku mlodych ciekawych Argentynczykow ostatnio: Baez, Cherundolo x2, Etcheverry. Na razie jeszcze sa dosc nisko w rankingu, ale sledze powoli ich poczynania i Baez na pewno zapowiada sie ciekawie.

1

@Zoker Luka Toni, Ibra, Larsson

4

@daniel32778 No to dzieci będą tatusia oglądać głównie na zdjęciach. Czasem trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest w życiu ważniejsze, bo dziecko wiecznie dzieckiem nie będzie i te lata, w których nie brało się udziału w życiu małego człowieka mijają bezpowrotnie.

0

@Kusco15 Nie dość, że biorą socjal to jeszcze zabierają nam śmieci, skandal!

7

@Pawelec7 Pięknie to zmieścił.

0

@AnnaMarianna *nieładnie ;)

0

@BombowiecKrawczyk Pedri, Gavi, Eric, FdJ, Nico, Ferran, Araujo

5

@AnnaMarianna Nie moge napisac, bo zbyt duzo tu osob ponizej 18. roku zycia, ale poza tym to wzialem kredyt hipoteczny,

0

@Colon Kiedys tak mialem, ale to wynikalo z tego, ze bardzo dlugo jedna rakieta gralem. Czekam juz na rozpoczecie sezonu na kortach otwartych, bo przez zime niestety malo gralem i to glownie deble.

9

Świetny mecz Garcii. Widać również było zmianę jakościową in plus po wejściu de Jonga i Dembele. Co by nie mówić, zdrowy Dembele, któremu chce się grać wnosi wiele do zespołu. Chyba będzie trzeba pożegnać Adamę po sezonie i ruszyć po Raphinię lub Antony'ego, bo Hiszpan niestety jest trochę zbyt jednowymiarowy.

0

@Emhyr A juz niby byl przyklepany przez nas.

0

@Colon Jakos nie przepadalem za nim nigdy, taki misiowaty na korcie byl.

0

@VamosGirl Nikt nie da za Nuneza tyle ile chce Benfica.

2

@macio_944 Jesli zalezy Ci zeby uniknac zenujaco niskiego poziomu komentarza polskich komentatorów to polecam footybite i linki od uzytkownika weakspell.

1

@Mads Skoro to takie dochodowe, to czemu wszyscy tak nie robia? :)

Tak, juz ide zrobic sobie dziesiatke dzieci dla pieniedzy, a zajmowac sie beda same soba.

4

@Hubsao Prawdopodobnie Buriat.

0

@SkN Z ta moca to bym nie przesadzal, obrona to wciaz nie jest jakas bardzo wysoka półka, pomocnicy których wymieniłeś to w większości zwykłe przecinaki, brakuje kreatora, który wsparłby Messiego w rozgrywaniu. Wreszcie jedynym straszakiem w ofensywie jest Lautaro. Solidny skład, to prawda, ale obawiam się, ze za duzo nie zwojuja.

1

@Hubsao Wspaniale zachowanie godne nasladowania. Wielki szacunek dla Rubena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?