JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Zwlaszcza ta druga produkcja mnie zaintrygowala. Leci do listy do obejrzenia.
6
@PodkarpackiKibic
Chelsea i Villareal
0
@urbipl Niestety ta akcja odbyla sie w druga strone.
0
@FCB24 Moim zdaniem nie az tak ciezko choc faktem jest, ze Adama mocno obnizyl loty ostatnimi czasy.
1
@Uukasz_93 Czy az taka spora? Na rezerwie mamy w tej chwili m.in. Gaviego, Nico, Adame, Luuka - to sa naprawde wartosciowi zawodnicy. Po kontuzji jak wroci Pique i Dest to bedzie jeszcze wiecej jakosci.
0
Piękna kolejka w FPL - 102 punkty (-8)
@Kengo @Rust_Cohle - gracie jeszcze?
0
@Colon Poznaję Saviolę, Sorina, chyba Palermo, chyba Aimar, chyba Maxi Rodriguez
1
@HarveySpecter Trzymam się sprawdzonej formy, z tą nową jeszcze się nie oswoiłem.
7
W związku z wojną na Ukrainie, zespół Pink Floyd wraz z jednym z ukraińskich artystów postanowił nagrać piosenkę "Hey Hey Rise Up"
Cały uzyskany dochód muzycy przekażą na pomoc Ukrainie.
@Colon @blaise7 @Coutinho007 @Janiama @BorzyKrzys @Stoiczkow @kazbychu i inni
1
@Hubsao Ponadto dodał, że już obecnie więcej Ukraińców wyjeżdża z Polski niż doń wjeżdza.
2
@Ojciec5tkidzieci Na pewno Messi, ciezko wyobrazic sobie pilke nozna bez tego zawodnika.
Mysle, ze podobnie bedzie z Ibra - wydaje sie jakby gral od zawsze, ale niestety czas leci nieublaganie i pewnie niedlugo zawiesi buty na kolku.
Ciezko przezylem odejscie Iniesty i dla mnie tak jakby zakonczyl juz kariere, choc jeszcze kopie sobie w Vissel.
4
@tristan87 Ja tam do Gutiego nic nie mam.
Nawet szacunku.
2
@Colon Obejrze sobie wieczorem, dzieki.
Swoja droga pojawilo sie kilku mlodych ciekawych Argentynczykow ostatnio: Baez, Cherundolo x2, Etcheverry. Na razie jeszcze sa dosc nisko w rankingu, ale sledze powoli ich poczynania i Baez na pewno zapowiada sie ciekawie.
1
@Zoker Luka Toni, Ibra, Larsson
4
@daniel32778 No to dzieci będą tatusia oglądać głównie na zdjęciach. Czasem trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest w życiu ważniejsze, bo dziecko wiecznie dzieckiem nie będzie i te lata, w których nie brało się udziału w życiu małego człowieka mijają bezpowrotnie.
0
@Kusco15 Nie dość, że biorą socjal to jeszcze zabierają nam śmieci, skandal!
7
@Pawelec7 Pięknie to zmieścił.
0
@AnnaMarianna *nieładnie ;)
0
@BombowiecKrawczyk Pedri, Gavi, Eric, FdJ, Nico, Ferran, Araujo
5
@AnnaMarianna Nie moge napisac, bo zbyt duzo tu osob ponizej 18. roku zycia, ale poza tym to wzialem kredyt hipoteczny,
0
@Colon Kiedys tak mialem, ale to wynikalo z tego, ze bardzo dlugo jedna rakieta gralem. Czekam juz na rozpoczecie sezonu na kortach otwartych, bo przez zime niestety malo gralem i to glownie deble.
9
Świetny mecz Garcii. Widać również było zmianę jakościową in plus po wejściu de Jonga i Dembele. Co by nie mówić, zdrowy Dembele, któremu chce się grać wnosi wiele do zespołu. Chyba będzie trzeba pożegnać Adamę po sezonie i ruszyć po Raphinię lub Antony'ego, bo Hiszpan niestety jest trochę zbyt jednowymiarowy.
0
@Emhyr A juz niby byl przyklepany przez nas.
0
@Colon Jakos nie przepadalem za nim nigdy, taki misiowaty na korcie byl.
0
@VamosGirl Nikt nie da za Nuneza tyle ile chce Benfica.
2
@macio_944 Jesli zalezy Ci zeby uniknac zenujaco niskiego poziomu komentarza polskich komentatorów to polecam footybite i linki od uzytkownika weakspell.
1
@Mads Skoro to takie dochodowe, to czemu wszyscy tak nie robia? :)
Tak, juz ide zrobic sobie dziesiatke dzieci dla pieniedzy, a zajmowac sie beda same soba.
4
@Hubsao Prawdopodobnie Buriat.
0
@SkN Z ta moca to bym nie przesadzal, obrona to wciaz nie jest jakas bardzo wysoka półka, pomocnicy których wymieniłeś to w większości zwykłe przecinaki, brakuje kreatora, który wsparłby Messiego w rozgrywaniu. Wreszcie jedynym straszakiem w ofensywie jest Lautaro. Solidny skład, to prawda, ale obawiam się, ze za duzo nie zwojuja.
1
@Hubsao Wspaniale zachowanie godne nasladowania. Wielki szacunek dla Rubena.