JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Obawiam sie, ze moze to byc jego ostatni wystep tam. Nie zdziwie sie jak oglosi tam zakonczenie kariery po tym sezonie.
0
@macio_944 Az przez 3? Myslalem, ze przez 2 wystarczy.
0
@KacperVEB Ja troche pogralem na wygrane sety i over gemow dla underdogow. Fajny kurs byl na seta Harrisa z Tabernerem, mysle ze powinien to ugrac.
0
@KacperVEB Cos tam grales? Bo ja akurat ten mecz odpuscilem.
1
@quarto Nie patrzec na zegarek co 5 minut tylko co 8 godzin.
0
W Monachium pada, ze caly czas przekladaja mecze?
@mekston @kamilo0066 @Colon i inni
0
@Bykunn U mnie tez mialo byc planowo 26-28 maja a finalnie raczyl wyjsc... 15 czerwca :)
0
@bartekvisca Vinicius z lewej w okno.
2
@P33ck Dzieki za wszystkie update'y, bo niestety w tym roku kompletnie nie mam czasu sledzic :(
0
@Kengo A nawet zapomnialem na nich postawic, wystarczy ze postraszylem ;)
1
@P33ck Szkoda, ze Hendry juz nie gra.
0
@Objectivo Calkiem niezle odwzorowane
0
@aleksandrowielki
@BorzyKrzys
2
@AdamaTraore Nie wiem sporo stracili.
0
@Survier Ale po pierwsze RSSS jest bardzo mocne u siebie w tym sezonie i stracili bodajze 7 bramek tylko u siebie, a po drugie oni nie oddali 20 strzalow.
0
@Klimach fan "Zjada nas taktycznie" - oddali jeden strzal na bramke, my 20.
0
@Colon A to byl dobrej jakosci naciag?
0
@Colon To czasem tak jest. Ja czasem mam podobnie jak gram pierwszy mecz po dluzszej przerwie i wszystko mi wchodzi mimo, ze teoretycznie nie powinno.
2
@Kengo Poczekaj, postawie na nich i cala seria pojdzie sie kochac.
1
@damianex10 hehe :)
0
@Colon Jaki fenomen?
0
@Popitek12 Bo jest kozakiem.
0
@Cwaniak4 Ogladalem pierwsza i druga czesc i zdecydowanie bardziej wole ksiazke. Reszty juz wolalem nie ogladac.
3
@Lionel_Messi10 5 sezonów za pozno na taki transfer.
3
W meczu Norrie-Fucsovics wlasnie trwa gem, w ktorym bylo juz 12 rownowag.
Skonczylo sie na 15.
1
@Sau_Ron Chyba Tazar, bo dzieki specjalnosci platnerza na wysokich poziomach mial tak mocna obrone, ze dostawal naprawde smieszne uszkodzenia.
Lubie tez bardzo Gelu z racji tworzenia strzelcow.
1
@Sau_Ron Tak, strzelcy sa mocni. Podobna sytuacja z Draconem z Fortecy, ktory mogl tworzyc czarodziejow z magow i mnichow.
1
@Sau_Ron Tysiace godzin spedzilem nad III :)
Od paru lat grywam w dodatek Horn of The Abyss. Mocno polecam, bo jest mozliwosc grania na jeszcze wiekszych mapach, jest dodatkowy zamek, troche nowych jednostek, artefektow, umiejetnosci i budynkow.
2
@TheNekro94 Jeszcze byly rdzawe smoki. Najlepsze byly oczywiscie blekitne, dalej krysztalowe i rdzawe wlasnie. Magiczne byly stosunkowo slabe i nigdy jakos ich nie lubilem.
1
@Sau_Ron Nekro jest strasznie overbalanced. Ja najbardziej lubie Bastion (Gelu albo Mephala) i Lochy (Gunnar)