2

@mekston Obawiam sie, ze moze to byc jego ostatni wystep tam. Nie zdziwie sie jak oglosi tam zakonczenie kariery po tym sezonie.

0

@macio_944 Az przez 3? Myslalem, ze przez 2 wystarczy.

0

@KacperVEB Ja troche pogralem na wygrane sety i over gemow dla underdogow. Fajny kurs byl na seta Harrisa z Tabernerem, mysle ze powinien to ugrac.

0

@KacperVEB Cos tam grales? Bo ja akurat ten mecz odpuscilem.

1

@quarto Nie patrzec na zegarek co 5 minut tylko co 8 godzin.

0

W Monachium pada, ze caly czas przekladaja mecze?

@mekston @kamilo0066 @Colon i inni

0

@Bykunn U mnie tez mialo byc planowo 26-28 maja a finalnie raczyl wyjsc... 15 czerwca :)

0

@bartekvisca Vinicius z lewej w okno.

2

@P33ck Dzieki za wszystkie update'y, bo niestety w tym roku kompletnie nie mam czasu sledzic :(

0

@Kengo A nawet zapomnialem na nich postawic, wystarczy ze postraszylem ;)

1

@P33ck Szkoda, ze Hendry juz nie gra.

0

@Objectivo Calkiem niezle odwzorowane

0

2

@AdamaTraore Nie wiem sporo stracili.

0

@Survier Ale po pierwsze RSSS jest bardzo mocne u siebie w tym sezonie i stracili bodajze 7 bramek tylko u siebie, a po drugie oni nie oddali 20 strzalow.

0

@Klimach fan "Zjada nas taktycznie" - oddali jeden strzal na bramke, my 20.

0

@Colon A to byl dobrej jakosci naciag?

0

@Colon To czasem tak jest. Ja czasem mam podobnie jak gram pierwszy mecz po dluzszej przerwie i wszystko mi wchodzi mimo, ze teoretycznie nie powinno.

2

@Kengo Poczekaj, postawie na nich i cala seria pojdzie sie kochac.

1

@damianex10 hehe :)

0

@Colon Jaki fenomen?

0

@Popitek12 Bo jest kozakiem.

0

@Cwaniak4 Ogladalem pierwsza i druga czesc i zdecydowanie bardziej wole ksiazke. Reszty juz wolalem nie ogladac.

3

@Lionel_Messi10 5 sezonów za pozno na taki transfer.

3

W meczu Norrie-Fucsovics wlasnie trwa gem, w ktorym bylo juz 12 rownowag.

Skonczylo sie na 15.

1

@Sau_Ron Chyba Tazar, bo dzieki specjalnosci platnerza na wysokich poziomach mial tak mocna obrone, ze dostawal naprawde smieszne uszkodzenia.

Lubie tez bardzo Gelu z racji tworzenia strzelcow.

1

@Sau_Ron Tak, strzelcy sa mocni. Podobna sytuacja z Draconem z Fortecy, ktory mogl tworzyc czarodziejow z magow i mnichow.

1

@Sau_Ron Tysiace godzin spedzilem nad III :)

Od paru lat grywam w dodatek Horn of The Abyss. Mocno polecam, bo jest mozliwosc grania na jeszcze wiekszych mapach, jest dodatkowy zamek, troche nowych jednostek, artefektow, umiejetnosci i budynkow.

2

@TheNekro94 Jeszcze byly rdzawe smoki. Najlepsze byly oczywiscie blekitne, dalej krysztalowe i rdzawe wlasnie. Magiczne byly stosunkowo slabe i nigdy jakos ich nie lubilem.

1

@Sau_Ron Nekro jest strasznie overbalanced. Ja najbardziej lubie Bastion (Gelu albo Mephala) i Lochy (Gunnar)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?