JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Obydwoje zostali wczoraj wydymani?
0
@cosinus90 (Niestety) nie dla mnie ;)
0
@lucca87 Z tych transferów to cieszyloby mnie tylko przyjscie Raphini i ewentualnie Solera. Reszta to moim zdaniem pilkarze, ktorzy sa przecietni, albo swoje czasy swietnosci maja za soba.
0
@Herato Ben White do Arsenalu za ~50 baniek
6
@DLFCB Mogla zaspiewac w sadzie Szklanke Wódy to moze by jeszcze dostala zwrot za koszty procesowe.
6
@Emhyr Mozna rowniez strzelic wiecej bramek niz przeciwnik.
3
@Kgorecki2500 Jedyny cosinus jakiego szanuje to @cosinus90
0
@KrwawiaceoczyVEB Wyglada mi to jak Czyhrynski 2.0
1
@IronSanHybrid Moze po prostu jest gender fluid
3
@BlaseR9 Zazdroszcze :)
1
@Janas11224 * A propos
3
@Mario96w Hurkacz meczyl sie w pierwszej rundzie, do tego Fokina dobrze sie czuje na ziemi.
1
@ro3ak Contratiempo, Gra, Mississippi w ogniu
18
@AmadiRM Myslisz, ze ktokolwiek jest w stanie mu zagrozic w zdobyciu Zlotej Pilki za ten sezon?
0
@Ferran Co Pep odpowiedzial temu "dziennikarzowi"?
0
@mindbender84 Wyglada na to, ze jednak nie umiem liczyc do 4.
3
@Sensible Niezla swinka.
3
Hurkacz niezle sie meczy z Dellienem. W ich poprzednim meczu podobnie to wygladalo.
0
@kamilos1214 Ja bym powiedzial, ze Cindy Crawford w latach mlodosci byla najpiekniejsza.
0
@Danny Gaucho Az 5 Francuzów. Ciekawe, czy Wissam pojedzie na MŚ
0
@QQL5 Dobrze, proszę uprzejmie.
0
@Chada O, ekscytowanie sie tekstami o chlaniu do 5 rano i paleniu blantow to kwintesencja humoru najwyzszych lotow i wyluzowania, nice.
0
@QQL5 Dziekuje za komplement.
1
@FC1899Barca O nie, prezydent macha na paradzie z okazji Swieta 3 maja, skandal.
0
@QQL5 Jakie legendy takie teksty.
2
@FC1899Barca Gdyby spojrzenia mogly zabijac to gosc bylby martwy na smierc.
1
@kamyk_23 Dzieki za oznaczenie :)
0
@Colon Mroczne klimaty mocno.
0
@Colon Fields Of The Nephilim?
1
@P33ck oglądałem to z 10 razy, to jest po prostu niesamowite.