1

@MesQueUnClub_87 Taktyczny do tej frytkownicy.

9

@Rewolucja123 To juz wiemy czemu chcialbys jego odejscia.

3

@Muszynianka Avocado jest bardzo zdrowe, ale jednoczesnie jest to to owoc potrzebujacy ogromnego nakladu do wyhodowania.

1

@korni20 Do uslug, gratulacje :)

0

@Colon Może być showmanem, ale klasy nie będzie miał nigdy.

0

Nie spodziewałem się takiego wyniku, na pewno trochę szczęścia mieliśmy, ale należy też pochwalić dobrą dyscyplinę w obronie.

Pięknie oglądało się wzruszenie Michniewicza.

1

@MesQueUnClub96 Niestety Poznan od ladnych kilku lat stawia na galerie handlowe i przez to jest przesyt tych obiektow.

3

@macio_944 Ale bym pogral na takim w Civilization II.

10

@ranger3120 #rajmężczyzn

4

@Bykunn Odpusc, nie warto :)

2

@Ojciec5tkidzieci To troche jak z Changami w Chinach, najpopularniejsze nazwisko w kraju.

1

@Encore Skasuj to, bo Cie zagryza.

0

@4drian0 Ciekawe jaki bedzie kurs jak podadza sklady

0

@PodkarpackiKibic 2:0 dla Szwecji.

3

@korni20 W meczach strefy CONMEBOL jest zawsze duzo dziwnych wynikow, wiec nie zdziwie sie jak cos tutaj wtopi. Smierdzi remisem Argentyny i Kolumbii.

0

@Ojciec5tkidzieci Aż tak dobry nie jestem ;)

14

@Ojciec5tkidzieci Nie powiedziala komu wtedy robia, wiec widze pewna furtke ;)

0

@hayek @Arkon dzieki :)

1

@hayek Co bys polecil z HBO jesli chodzi o seriale i produkcje pelnometrazowe?

2

@hefaj6 Gratulacje! Duzo zdrowia dla pociechy i mamy :)

1

Dominic Thiem po dlugiej nieobecnosci na kortach zagra w Challengerze w Marbelli.

@Colon @mekston @kamilo0066 i inni

Edit: Wawrinka tez wystapi!

2

@Herato Nie no, bez przesady. Przeciez gospodarka ruskich leci na leb na szyje.

1

@Colon Oczywiscie, ze tak.

Wczoraj wieczorem pieknie wjechal No Quarter.

0

@PodkarpackiKibic Nie ma zadnych podstaw do optymizmu, wiec wole zachowac spokoj.

0

@July_6_BcN Chyba na trybunach.

18

@PodkarpackiKibic
Argumenty za Szwecja:
- potrafia grac w pilke
- nie maja w skladzie Krychowiaka
- potrafia wymienic dwa podania po ziemi z rzedu

0

@michal26 No tak, wiadomo, ze Tracz byl wiodaca postacia, ale reszta tez dobrze uzupelniala.

27

@KrystianR Najlepiej bez dostepu do internetu.

75

@OsamaDembele Moze kredki?

6

@michal26 Proboszcz tez byl mocna postacia, do tego niestabilna emocjonalnie Krysia, Gospodyni... No i Osa, tam bylo wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?