JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Taktyczny do tej frytkownicy.
9
@Rewolucja123 To juz wiemy czemu chcialbys jego odejscia.
3
@Muszynianka Avocado jest bardzo zdrowe, ale jednoczesnie jest to to owoc potrzebujacy ogromnego nakladu do wyhodowania.
1
@korni20 Do uslug, gratulacje :)
0
@Colon Może być showmanem, ale klasy nie będzie miał nigdy.
0
Nie spodziewałem się takiego wyniku, na pewno trochę szczęścia mieliśmy, ale należy też pochwalić dobrą dyscyplinę w obronie.
Pięknie oglądało się wzruszenie Michniewicza.
1
@MesQueUnClub96 Niestety Poznan od ladnych kilku lat stawia na galerie handlowe i przez to jest przesyt tych obiektow.
3
@macio_944 Ale bym pogral na takim w Civilization II.
10
@ranger3120 #rajmężczyzn
4
@Bykunn Odpusc, nie warto :)
2
@Ojciec5tkidzieci To troche jak z Changami w Chinach, najpopularniejsze nazwisko w kraju.
1
@Encore Skasuj to, bo Cie zagryza.
0
@4drian0 Ciekawe jaki bedzie kurs jak podadza sklady
0
@PodkarpackiKibic 2:0 dla Szwecji.
3
@korni20 W meczach strefy CONMEBOL jest zawsze duzo dziwnych wynikow, wiec nie zdziwie sie jak cos tutaj wtopi. Smierdzi remisem Argentyny i Kolumbii.
0
@Ojciec5tkidzieci Aż tak dobry nie jestem ;)
14
@Ojciec5tkidzieci Nie powiedziala komu wtedy robia, wiec widze pewna furtke ;)
0
@hayek @Arkon dzieki :)
1
@hayek Co bys polecil z HBO jesli chodzi o seriale i produkcje pelnometrazowe?
2
@hefaj6 Gratulacje! Duzo zdrowia dla pociechy i mamy :)
1
Dominic Thiem po dlugiej nieobecnosci na kortach zagra w Challengerze w Marbelli.
@Colon @mekston @kamilo0066 i inni
Edit: Wawrinka tez wystapi!
2
@Herato Nie no, bez przesady. Przeciez gospodarka ruskich leci na leb na szyje.
1
@Colon Oczywiscie, ze tak.
Wczoraj wieczorem pieknie wjechal No Quarter.
0
@PodkarpackiKibic Nie ma zadnych podstaw do optymizmu, wiec wole zachowac spokoj.
0
@July_6_BcN Chyba na trybunach.
18
@PodkarpackiKibic
Argumenty za Szwecja:
- potrafia grac w pilke
- nie maja w skladzie Krychowiaka
- potrafia wymienic dwa podania po ziemi z rzedu
0
@michal26 No tak, wiadomo, ze Tracz byl wiodaca postacia, ale reszta tez dobrze uzupelniala.
27
@KrystianR Najlepiej bez dostepu do internetu.
75
@OsamaDembele Moze kredki?
6
@michal26 Proboszcz tez byl mocna postacia, do tego niestabilna emocjonalnie Krysia, Gospodyni... No i Osa, tam bylo wszystko.