0

@TheNekro94 Mialem to samo napisac.

2

@Uukasz_93 II wojna swiatowa byla 77 lat temu, a to sa zwykle wyrazy wsparcia dla Ukraińców. Ja w tym nic zlego nie widze.

0

@Kgorecki2500 Lekarz pozwala mu jesc takie niezdrowe jedzenie?

9

@Uukasz_93 Co ma Bandera do biednych ludzi, ktorzy masowo gina w wojnie, poza wspolna narodowoscia?

0

@Criss18Barca Funaki, Harada, Miyahira, Okabe, Kasai - kapitalni zawodnicy to byli.

0

@BorzyKrzys Taktyczny (pocisk)

0

@Persyfl Swoja droga, jest gdzie zbiorka dla Agaty? Chociaz doraznie moglbym wesprzec.

1

@ronni37 Pomogles, dzieki.

2

@MarcelNJ11 W ktorym czasie?

1

@Deviler o 14 konkurs?

0

@BorzyKrzys Oj tam, oj tam. Staram sie rzadko stosowac.

0

@BorzyKrzys Dla mnie wygrywa Nivea dark espresso.

15

@bartekvisca A czy Polska jest tak utytulowanym i liczacym sie w Europie zespolem jak Wlochy?

0

@icon3520 Oni juz chyba dawno to oglosili, przynajmniej jesli chodzi o koncert w Polsce.

0

@Colon Dawno Jimiego nie sluchalem, bedzie trzeba odswiezyc przy weekendzie.

0

@Colon Wlasnie z powodu Nestle przerzucilem sie na Kielecki.

0

@Colon Bo wlasnie zastanawialo mnie zawsze, czy Matki to byla grupa Zappy, czy tylko przy niektorych albumach mieli collabo i czy FZ tworzyl tez albumy bez nich.

0

@Mns21 Mbappe

0

@ZiggyStardust Dybala w zyciu, bylo tylko info, ze chce odejsc z Juve.

1

@Danny Gaucho Zamknal oczy i walnal z calej epy.

1

@Bykunn wczoraj kupilem Kielecki, inny smak niz Winiary, wiec to kwestia przyzwyczajenia, ale za to lepszy sklad.

0

@Colon Jak to jest wlasnie z Matkami i Zappa? One wszystkie albumy nagrywaly z FZ?

0

@Cule1234 Szczerze mowiac wolalbym Mbappe, ale watpie zeby transfer Francuza byl realny.

1

@AdamaTraore Ludzie mysleli, ze Kaczynski chce tam na koniu wjechac i zajac Lwow...

*na kucyku

3

@Slawelli Moj geniusz matematyczny po raz kolejny dal o sobie znac, dzieki za poprawienie.

1

Zastanawiam sie, kto bylby lepszym wyborem dla Barcelony: Raphinha, czy Antony. Niby sa argumenty za Raphinha, ale mimo wszystko on jest 4 lata starszy od Antonego, ktory moglby sie jeszcze bardzo rozwinac pod skrzydlami Xaviego.

14

@Kgorecki2500 Mimo wszystko Duda nie powinien odpowiadac w taki sposob jakbysmy byli nie wiadomo jaka potega.

3

@magister97r @Persyfl @Bagsik88 - moze macie ochote podyskutowac?

0

@Colon Tak, ladnie sie sklada do uderzen i wolej tez dobrze wyglada.

0

@Colon Niezle Gruby odbija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?