JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Mialem to samo napisac.
2
@Uukasz_93 II wojna swiatowa byla 77 lat temu, a to sa zwykle wyrazy wsparcia dla Ukraińców. Ja w tym nic zlego nie widze.
0
@Kgorecki2500 Lekarz pozwala mu jesc takie niezdrowe jedzenie?
9
@Uukasz_93 Co ma Bandera do biednych ludzi, ktorzy masowo gina w wojnie, poza wspolna narodowoscia?
0
@Criss18Barca Funaki, Harada, Miyahira, Okabe, Kasai - kapitalni zawodnicy to byli.
0
@BorzyKrzys Taktyczny (pocisk)
0
@Persyfl Swoja droga, jest gdzie zbiorka dla Agaty? Chociaz doraznie moglbym wesprzec.
1
@ronni37 Pomogles, dzieki.
2
@MarcelNJ11 W ktorym czasie?
1
@Deviler o 14 konkurs?
0
@BorzyKrzys Oj tam, oj tam. Staram sie rzadko stosowac.
0
@BorzyKrzys Dla mnie wygrywa Nivea dark espresso.
15
@bartekvisca A czy Polska jest tak utytulowanym i liczacym sie w Europie zespolem jak Wlochy?
0
@icon3520 Oni juz chyba dawno to oglosili, przynajmniej jesli chodzi o koncert w Polsce.
0
@Colon Dawno Jimiego nie sluchalem, bedzie trzeba odswiezyc przy weekendzie.
0
@Colon Wlasnie z powodu Nestle przerzucilem sie na Kielecki.
0
@Colon Bo wlasnie zastanawialo mnie zawsze, czy Matki to byla grupa Zappy, czy tylko przy niektorych albumach mieli collabo i czy FZ tworzyl tez albumy bez nich.
0
@Mns21 Mbappe
0
@ZiggyStardust Dybala w zyciu, bylo tylko info, ze chce odejsc z Juve.
1
@Danny Gaucho Zamknal oczy i walnal z calej epy.
1
@Bykunn wczoraj kupilem Kielecki, inny smak niz Winiary, wiec to kwestia przyzwyczajenia, ale za to lepszy sklad.
0
@Colon Jak to jest wlasnie z Matkami i Zappa? One wszystkie albumy nagrywaly z FZ?
0
@Cule1234 Szczerze mowiac wolalbym Mbappe, ale watpie zeby transfer Francuza byl realny.
1
@AdamaTraore Ludzie mysleli, ze Kaczynski chce tam na koniu wjechac i zajac Lwow...
*na kucyku
3
@Slawelli Moj geniusz matematyczny po raz kolejny dal o sobie znac, dzieki za poprawienie.
1
Zastanawiam sie, kto bylby lepszym wyborem dla Barcelony: Raphinha, czy Antony. Niby sa argumenty za Raphinha, ale mimo wszystko on jest 4 lata starszy od Antonego, ktory moglby sie jeszcze bardzo rozwinac pod skrzydlami Xaviego.
14
@Kgorecki2500 Mimo wszystko Duda nie powinien odpowiadac w taki sposob jakbysmy byli nie wiadomo jaka potega.
3
@magister97r @Persyfl @Bagsik88 - moze macie ochote podyskutowac?
0
@Colon Tak, ladnie sie sklada do uderzen i wolej tez dobrze wyglada.
0
@Colon Niezle Gruby odbija.