1

Przełamań jak u kobiet.

0

Kiepsko na razie z pierwszym serwisem u Carlosa.

3

@Medium Już jest :)

3

Atomowy backhand Alcaraza i młodszy z Hiszpanów przełamuje już w pierwszym gemie.

3

Startują Alcaraz z Nadalem.

0

@Medium Tak jest

8

@norbi77 Odpowiednie służby pewnie ją zgarnęły prosto spod studia.

0

@Colon Zagalo trochę podobny do Gasqueta.

0

@Colon Bardzo dobry film.

2

@Lionel_Messi10 Wygląda smacznie :)

1

@Rust_Cohle Wygląda prawie jak burger @Ghottiego

1

@Kondziubarca Contratiempo, Siedem, Wyspa Tajemnic, Gra, Lęk Pierwotny, Psychopata, Czerwony Smok

2

@IronSanHybrid Przypominam, że to fejk ;)

1

@macio_944 Stouta nie trawię, ale pozostałe wyglądają apetycznie :)

0

@Janiama Ktory miala czas w polfinalach?

1

@macio_944 Tak, tam mozna czasem dobre promocje dorwac, tak jak ostatnio kiedy byla promka 4+4 gratis

1

@macio_944 ja wczoraj 44 pln ale za trzy

1

@macio_944 Lepsze jedno porzadne niz 3 sikacze.

0

@FC1899Barca o ktorej kwalifikacje?

0

@Kamiloza91 Nie bylbym taki pewien.

0

@Colon Piekny Paolo, klasa i elegancja. Zawsze dazylem do tego zeby byc taki jak on tylko ani nie bylem obronca, ani nie bylem piekny, ani nie mialem tej elegancji.

1

@bartekvisca Jakby nie patrzec w Polsce jest juz okolo 2 milionow Ukraincow, sila rzeczy co raz czesciej bedzie sie slyszalo ukrainski na ulicach.

18

@Medium Nie pracuja to zle, bo darmozjady, pracuja tez zle, bo zabieraja miejsca pracy Polakom...

2

@Sztywno Oj piekne! To sie powinno wysylac wszystkim pozbawionym empatii narzekaczom.

5

@Wilczeq 112% Rosjan popiera polityke zagraniczna Putina.

1

@endriuuu2 ...Tylko nie wie, kiedy i w jakiej czesci swiata? :)

1

@Khajio Mocno ta pomoc wyglada: Gundogan, Kimmich, Gnabry, Sane...

0

@Chaoss Do tego Liverpool zegna sie z LM, Chelsea zegna sie z LM, Villareal zegna sie z LM, Benfica zegna sie z LM, Atletico zegna sie z LM i Bayern zegna sie z LM i bede zadowolony.

0

@Oskar00 Ja bym byl ostrozniejszy

Liverpool 70-Benfica 30
Bayern 70-Villareal 30
City 70-Atletico 30
Real 60-Chelsea 40

0

@cris2706 A ja mysle, ze Bayern wcale nie bedzie mial tak latwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?