JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przełamań jak u kobiet.
0
Kiepsko na razie z pierwszym serwisem u Carlosa.
3
@Medium Już jest :)
3
Atomowy backhand Alcaraza i młodszy z Hiszpanów przełamuje już w pierwszym gemie.
3
Startują Alcaraz z Nadalem.
0
@Medium Tak jest
8
@norbi77 Odpowiednie służby pewnie ją zgarnęły prosto spod studia.
0
@Colon Zagalo trochę podobny do Gasqueta.
0
@Colon Bardzo dobry film.
2
@Lionel_Messi10 Wygląda smacznie :)
1
@Rust_Cohle Wygląda prawie jak burger @Ghottiego
1
@Kondziubarca Contratiempo, Siedem, Wyspa Tajemnic, Gra, Lęk Pierwotny, Psychopata, Czerwony Smok
2
@IronSanHybrid Przypominam, że to fejk ;)
1
@macio_944 Stouta nie trawię, ale pozostałe wyglądają apetycznie :)
0
@Janiama Ktory miala czas w polfinalach?
1
@macio_944 Tak, tam mozna czasem dobre promocje dorwac, tak jak ostatnio kiedy byla promka 4+4 gratis
1
@macio_944 ja wczoraj 44 pln ale za trzy
1
@macio_944 Lepsze jedno porzadne niz 3 sikacze.
0
@FC1899Barca o ktorej kwalifikacje?
0
@Kamiloza91 Nie bylbym taki pewien.
0
@Colon Piekny Paolo, klasa i elegancja. Zawsze dazylem do tego zeby byc taki jak on tylko ani nie bylem obronca, ani nie bylem piekny, ani nie mialem tej elegancji.
1
@bartekvisca Jakby nie patrzec w Polsce jest juz okolo 2 milionow Ukraincow, sila rzeczy co raz czesciej bedzie sie slyszalo ukrainski na ulicach.
18
@Medium Nie pracuja to zle, bo darmozjady, pracuja tez zle, bo zabieraja miejsca pracy Polakom...
2
@Sztywno Oj piekne! To sie powinno wysylac wszystkim pozbawionym empatii narzekaczom.
5
@Wilczeq 112% Rosjan popiera polityke zagraniczna Putina.
1
@endriuuu2 ...Tylko nie wie, kiedy i w jakiej czesci swiata? :)
1
@Khajio Mocno ta pomoc wyglada: Gundogan, Kimmich, Gnabry, Sane...
0
@Chaoss Do tego Liverpool zegna sie z LM, Chelsea zegna sie z LM, Villareal zegna sie z LM, Benfica zegna sie z LM, Atletico zegna sie z LM i Bayern zegna sie z LM i bede zadowolony.
0
@Oskar00 Ja bym byl ostrozniejszy
Liverpool 70-Benfica 30
Bayern 70-Villareal 30
City 70-Atletico 30
Real 60-Chelsea 40
0
@cris2706 A ja mysle, ze Bayern wcale nie bedzie mial tak latwo.