JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Nie śpię, czuwam. PS: jak tam twoje threesome? Pytam bez złośliwości, z ciekawości.
3
@Criss18Barca Po tych zmianach, czuję się jakby loty cofnęły się o 20 lat, kiedy rekordy kręcili Romoren i Matti Hautamaeki.
0
@kamar24 Jak tak dobrze Ci idzie szukanie to może pomożesz mi z tym swetrem:
https://zapodaj.net/42edcfe1d4977.jpg.html
Stawką jest dowolne piwo do 50 PLN
2
@patry295 Ja jakoś specjalnie nigdy za nim nie przepadałem, ani nie był największą gwiazdą Black Sabbath, ani Deep Purple, ani Rainbow... Muszę trochę więcej go posłuchać.
2
@patry295 To trzeba usiąść na spokojnie.
Dla mnie jednak Black Sabbath = Ozzy.
1
@Lautaro LoveLas od Nepomucena.
3
@Woland10 Przecież to Ty zacząłeś.
48
@Woland10 Jaka szkoda, że nie ma już gorących dyskusji.
Żartowałem
2
@Transu96 Czemu? tak jest dobrze :)
0
@Colon 4-4-zero
1
@Bykunn A o tej historii z najechaniem przez ruski czołg na samochód z cywilami dzisiaj słyszałeś? Mnie to totalnie zniszczyło...
3
@Colon Fajna okładka.
0
@Colon Kiedyś czytałem, Vieira miał problemy z celnością strzałów, bo... miał za duże stopy, Nie wiem ile w tym prawdy.
3
@marcin62 Dokladnie :)
Poza tym, nawet kilkadziesiat takich przypadkow w skali prawie 1.5 miliona uchodzcow to nic, co powinno zburzyc ogolny obraz tych biednych ludzi.
0
@haryveb944 Albo gdyby zniknely ot tak
1
@DaPidejpi Arsenal
0
@Sau_Ron
1. Iniesta (ME + MŚ)
2. Minimalnie Iniesta
3. Iniesta
4. Modric
5. Rowno
0
@Kluivert_P taktyczny
0
@Wychowanek Czyli do tej pory wszystkie panstwa spaly?
0
@DCHX Francja TOP
8
@Kgorecki2500 Poczytaj o kinezyce, wtedy takie analizy nie beda Ci sie wydawaly bezsensowne :)
1
@Colon Uwielbiam tę obronę Coupeta.
1
@barcelonaLM Prędzej z nas zrobią paellę.
5
@VamosRakieta Jedyna rzecz, z której można być dumnym po tym meczu.
1
@Colon Tzw. miażdżycowa, mam nadzieję że nie Twoja.
0
@Coutinho007 A One Shot At Glory gdzie jest?
1
@RobiS Dlatego ja czekalem na Black Friday i kupilem sporo dodatkow w przyzwoitej cenie :)
2
@BarcaaVEB Bardzo fajna gra, zwlaszcza z dodatkami :)
1
@Coutinho007 Kiedys troche sluchalem Stained Class i Painkillera. Pamietam, ze bylo pare fajnych kawalkow: All Guns Blazing, Touch of Evil, Nightcrawler i chyba jeszcze Blood Red Skies
0
@Ali3231 Dzieki :)