0

@TheNekro94 Nie śpię, czuwam. PS: jak tam twoje threesome? Pytam bez złośliwości, z ciekawości.

3

@Criss18Barca Po tych zmianach, czuję się jakby loty cofnęły się o 20 lat, kiedy rekordy kręcili Romoren i Matti Hautamaeki.

0

@kamar24 Jak tak dobrze Ci idzie szukanie to może pomożesz mi z tym swetrem:
https://zapodaj.net/42edcfe1d4977.jpg.html

Stawką jest dowolne piwo do 50 PLN

2

@patry295 Ja jakoś specjalnie nigdy za nim nie przepadałem, ani nie był największą gwiazdą Black Sabbath, ani Deep Purple, ani Rainbow... Muszę trochę więcej go posłuchać.

2

@patry295 To trzeba usiąść na spokojnie.

Dla mnie jednak Black Sabbath = Ozzy.

1

@Lautaro LoveLas od Nepomucena.

3

@Woland10 Przecież to Ty zacząłeś.

48

@Woland10 Jaka szkoda, że nie ma już gorących dyskusji.

Żartowałem

2

@Transu96 Czemu? tak jest dobrze :)

0

@Colon 4-4-zero

1

@Bykunn A o tej historii z najechaniem przez ruski czołg na samochód z cywilami dzisiaj słyszałeś? Mnie to totalnie zniszczyło...

3

@Colon Fajna okładka.

0

@Colon Kiedyś czytałem, Vieira miał problemy z celnością strzałów, bo... miał za duże stopy, Nie wiem ile w tym prawdy.

3

@marcin62 Dokladnie :)

Poza tym, nawet kilkadziesiat takich przypadkow w skali prawie 1.5 miliona uchodzcow to nic, co powinno zburzyc ogolny obraz tych biednych ludzi.

0

@haryveb944 Albo gdyby zniknely ot tak

1

@DaPidejpi Arsenal

0

@Sau_Ron
1. Iniesta (ME + MŚ)
2. Minimalnie Iniesta
3. Iniesta
4. Modric
5. Rowno

0

@Kluivert_P taktyczny

0

@Wychowanek Czyli do tej pory wszystkie panstwa spaly?

0

@DCHX Francja TOP

8

@Kgorecki2500 Poczytaj o kinezyce, wtedy takie analizy nie beda Ci sie wydawaly bezsensowne :)

1

@Colon Uwielbiam tę obronę Coupeta.

1

@barcelonaLM Prędzej z nas zrobią paellę.

5

@VamosRakieta Jedyna rzecz, z której można być dumnym po tym meczu.

1

@Colon Tzw. miażdżycowa, mam nadzieję że nie Twoja.

0

@Coutinho007 A One Shot At Glory gdzie jest?

1

@RobiS Dlatego ja czekalem na Black Friday i kupilem sporo dodatkow w przyzwoitej cenie :)

2

@BarcaaVEB Bardzo fajna gra, zwlaszcza z dodatkami :)

1

@Coutinho007 Kiedys troche sluchalem Stained Class i Painkillera. Pamietam, ze bylo pare fajnych kawalkow: All Guns Blazing, Touch of Evil, Nightcrawler i chyba jeszcze Blood Red Skies

0

@Ali3231 Dzieki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?