1

@macio_944 Wygląda bardzo spoko, aż sobie chyba może nawet no trudno wstanę i porównam z Pudliszkami :)

1

@kamyk_23 Którą masz godzinę? 20:03?

1

@kamyk_23 Chciałem mu zapodać genialny kawałek The Sun Goes Down, ale chyba poszedł spać.


@Coutinho007

0

@macio_944 Też kiedyś jadłem Tortex w hurtowych ilościach, ale jak sprawdziłem skład to przestałem. Develey rzeczywiście ma taki dobry skład?

1

@Don-Corleone Nie no, to już jest totalna porażka, nawet w porównaniu do Jaro...

2

@Coutinho007 Słuchałeś kiedyś Thin Lizzy?

1

@priest9999 Tu niestety muszę Ci przyznać rację...

2

@Colon Kiedy Top 1, przyjacielu?

2

@priest9999 Według Jarosława Wolskiego, częściowe zamknięcie przestrzeni powietrznej nad Ukrainą, rozegrane w sensowny sposób, nie sprowokowałoby Putina.

0

@priest9999 Trochę mi śmierdzi tak troska NATO o mieszkańców Libii ;)

3

@Nazio87 Casemiro

Miło z Twojej strony, że oszczędziłeś Denaturova.

0

@priest9999 Czyli?

1

@Barwindg Przede wszystkim patrz na skład. Dla mnie najlepszy jest Pudliszki, bo nie ma Tablicy Mendelejewa. Do Włocławka nie mam dostępu niestety, ale podejrzewam, że też ma dobry skład.

0

Takie pytanie: na jakiej podstawie NATO mogłoby zamknąć strefę powietrzną nad Ukrainą? Czy jest jakiś artykuł, który to określa?

14

@Don-Corleone U la laa! Ależ to pięknie rozpisałeś! Widzę tutaj formę jak za Twoich najlepszych lat. Z przyjemnością mogę napisać, że zgadzam się w stu (czterdziestu) procentach z tym, co napisałeś.

Ze swojej strony chciałbym tylko dodać, że mam nadzieję, iż Rosja wykrwawi się ekonomicznie zanim wykrwawi się Ukraina.

6

@Sau_Ron Busquets. Nie ma drugiego takiego defensywnego pomocnika na świecie, który nie strzela bramek, nie jest mocny fizycznie, ani motorycznie, ale jednocześnie potrafi kontrolować środek pola. Oczywiście na tym etapie przychodzi mu to już z większym trudem, ale wciąż to jest symbol Barcelony i z przepięknym wspomnieniem drużyny 6 Pucharów.

4

- ależ tego genialnie się słucha. Niesamowita wiedza Jarosława Wolskiego podana w przepięknie bezstronny i obiektywny sposób.

7

@Hubsao Armenia i Kazachstan na to nie pójdą. Ewentualny udział Kirgistanu i Tadżykistanu nie powinien mocno wpłynąć na przebieg wojny, taką mam nadzieję.

1

@macio_944 Lubisz te PanIPAnie

Ja w przeddzień ostatniego weekendu idealnie wpasowałem się w lidlową promocję 4+4 gratis i wjechały Crazy Mike.

Ta Triple Citra widzę, że też mocna. Daj znać jak wrażenia.

2

@patry295 @Jakchcesz nie ze mną te numery, śmieszki.

0

@ViscaBarca123 To idę czytać w takim razie, dzięki :)

0

Kim jest Pablo Torre?
@ViscaBarca123

0

Dlaczego nie wyświetlają się cieplutkie dyskusje?

1

@Coutinho007 Ja w ogóle nie śledzę za bardzo polskiego rynku muzycznego. Czasem coś wpadnie w ucho, ale to są pojedyncze przypadki.

1

@Colon Syd, smutne że nawet go na początku nie poznali...

0

@Kengo Żartowałem oczywiście, i tak jesteś wysoko :)

0

@Kengo W FPL slaby, ale za to zyciowo madre rady daje ;)

1

@Coutinho007 Czekam z niecierpliwoscia na jakis nowy album, miejmy nadzieje, ze bedzie stal na wysokim poziomie.

1

@Coutinho007 Ja wlasnie lubie czasem te nierownosc we wczesnych albumach, bo przez to sa bardziej autentyczne :)

0

@Colon Ja jeszcze nie, tez jestem mocno do tylu z filmami chociaz ostatnio zaczalem nadrabiac zaleglosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?