2

@PatriBarca Szczerze mowiac wolalbym chyba odpuscic Haalanda i skupic sie na obronie.

1

@Messibestplayerintheworld Kurcze, gdyby przyszedl on, ktos z dwojki Christensen/ Azpilicueta i Gaya to byloby idealnie.

1

@Barca1992 Ogolnie wole Lay's, ale z Crunchipsów bardzo lubie Chakalake.

0

@Adamski69 Dziwne, przeciez jest w swietnej dyspozycji.

0

@barcelonaLM Czyzby realna zapowiedz wojny?

2

@AlexDark00 Charakter i zachowanie na boisku podle, ale jego umiejetnosci nie mozna kwestionowac.

1

@Sau_Ron
Umtiti (kompletnie nieprzydatny i wysoki kontrakt)
Roberto (niski poziom sportowy)
Depay (zbyt wielu zawodnikow w ataku, szansa na zarobek bo przyszedl za darmo)

10

@Pawel13sz To by byla totalnie niesamowita historia gdyby znowu trafil nam sie taki magiczny duet pomocników. Na razie wszystko jest na dobrej drodze zeby tak bylo.

0

@PatriBarca Dolicz do tego prowizje do Raioli i Haalanda seniora i premie za podpis i same wynagrodzenie na kosmicznym poziomie.

1

@Kondziubarca Chyba z mamą na obiad w niedzielę.

Żaden poważny klub nie ściągnie zawodnika, który większość czasu spędza w szpitalu albo grając na konsoli i zasypia na treningi.

0

@Yoshi94 O widzisz, dzięki za poprawienie! Tak jak piszesz, późna pora zrobiła swoje :)

0

@dariooo No nie sądzę. Piłka leciała na wysokości rąk Stegena, była jak najbardziej do wyjęcia.

0

@Ermitano Napisałaś już? ;)

1

@BorzyKrzys Wow, ktoś jeszcze używa tego słowa!

7

@Rewolucja123 I do tego wszystkiego de Jong z bramką...
Mimo wszystko szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości w zbijaniu wagi.

2

@Tasde Pomyślmy najpierw o wzmocnieniu obrony, bo to jest nasza pięta achillesowa.

0

@kamyk_23 Jaka pogoda u Ciebie dziś? Tutaj brakuje słońca...

2

@AlexDark00 O Pichichi będzie ciężko z Benzemą, ale oczywiście trzymamy kciuki mocno za Gabończyka.

2

@P33ck Tak jest, asysta top.

15

Jeszcze warto poświęcić chwilę pierwszemu trafieniu PAA - to był strzał, który rzadko teraz się widuje na boisku czołowych lig. Wczesne uderzenie blisko słupka podniesioną piłką, co najważniejsze mocne i nie było zbędnego czekania aż bramkarz skróci kąt.

2

@P33ck Tutaj niestety nie wiem.

2

@P33ck Kempes, Salas, Cavani

1

@Pawel13sz Jeszcze za wcześnie chyba na niego. niech spędzi cały sezon w AV i zobaczymy.

1

@lukkobe To raczej Ty naciągnąłeś fakty nie uwzględniając miażdżącej przewagi w liczbie asyst na korzyść Suareza przy zbliżonej liczbie bramek.

1

@P33ck Bardzo ładnie to rozłożyłeś na czynniki pierwsze.

1

@Pawel13sz Właśnie nie wiem, nie przychodzi mi w tej chwili do głowy żaden sensowny bramkarz będący w zasięgu.

0

@Emhyr W drugiej połowie były może ze dwie w miarę przyzwoite interwencje, ale i tak nie mogą one przesłonić katastrofalnej pierwszej połowie.

0

@Suzu Szkoda, że przegapiłeś mój caps lock na początku komentarz. Nigdzie nie wspominałem o hurraoptymizmie.
Mimo wszystko zdobycie 11 goli w ostatnich 4 meczach ligowych (w tym 3 ligowych) uważam za dobry wynik.

0

@Woland10 Odnoszę wrażenie, że chciałeś strolować, a przypadkiem napisałeś sporo prawdy.

0

@Eto'o9 R10 Soldado :)

To już Negedo i Aspas byli lepsi, nie wspominając o Diego Coście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?