0

@Janas11224 Brzmi jak pies zmielony z buda.

0

@P33ck Piekna jest ta akcja, tylko szkoda ze wrzuciles nagranie krecone ziemniakiem.

0

@Rust_Cohle co tu za skasowane wiadomosci do mnie?

2

@Janiama Jedyne, o co mam pretensje to pomijanie Luuka w sytuacji, gdy jest w dobrej formie i strzela duzo bramek.

0

@Coutinho007 Ale mi nie chodzi o pozbywanie się go tylko o zwyczajne posadzenie na ławce kosztem de Jonga, który obecnie jest w dużo wyższej formie.

0

Ile jeszcze okazji musi spartolić Ferran żeby usiąść na ławce?

1

@RobiS Wygląda ciekawie :)

3

@Rust_Cohle Lubilem Cavaniego, obecnie to chyba zaden.

0

@OsamaDembele W przypadku Dembele nie ma argumentow broniacych jego pozostania w Barcelonie.

0

@OsamaDembele Na pewno nie za jego rzadka gra i astronomicznym wynagrodzeniem.

1

@OsamaDembele Ja sie nie dziwie, ja sie ciesze.

3

@OsamaDembele Z pewnoscia beda go blagac na kolanach.

0

@Ali3231 Najchetniej zobaczylbym atak Aubameyang-Luuk-Adama

0

2

@fcbarcafan19 A ja bym go chetnie zobaczyl u nas zamiast Haalanda :)

3

@Sau_Ron Maldini - umiejetnosci, klasa, elegancja.

0

@D10S1985 Widze, ze tez pamietasz tego delikwenta :)

1

@OsamaDembele Jestes na tej stronie juz tyle lat, a nie wiesz ze @clyde to przyjaciolka, a nie przyjaciel?

0

@FC1899Barca Kiedy premiera? 3 sezon juz troche naciagany byl moim zdaniem, ale pewnie 4 z ciekawosci zobacze.

0

@Azi Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile setek komentarzy tutaj bylo walki z tym osobnikiem, i w dodatku nie trolowal :)

17

@Jakchcesz Semedo, drugi najlepszy prawy obronca w historii Barcelony.

2

@gumaz Te wszystkie multikonta, ktore mysla, ze sa smieszne.

0

@gumaz Zalezy na ktorego. Niektorych to bym mu sam zawiozl.

4

@BART97 Adriano Leite Ribeiro.

1

@Esteban_ Chyba w WC

2

@Danny Gaucho Gwoli ścisłości, screen przedstawia PESa 5.

W 6 nie było już Choutosa, Morfeo, Martinsa i Verona w Interze.

5

@LS Ty śmieszku. Wrócę z tym pytaniem wieczorem jak dzieci pójdą spać, a dorośli wrócą z pracy.

2

@AssisMoreira To wystarczy, że podpalisz swoje auto, efekt będzie podobny.

6

@Comentateiro Nie spałem całą noc, bo musiałem dach trzymać.

3

Pytanie do osób z branży IT: jak najlepiej kasować zbędne pliki z dysku, bo słyszałem, że przez nieumiejętne kasowanie można sobie poblokować sektory pamięci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?