JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Brzmi jak pies zmielony z buda.
0
@P33ck Piekna jest ta akcja, tylko szkoda ze wrzuciles nagranie krecone ziemniakiem.
0
@Rust_Cohle co tu za skasowane wiadomosci do mnie?
2
@Janiama Jedyne, o co mam pretensje to pomijanie Luuka w sytuacji, gdy jest w dobrej formie i strzela duzo bramek.
0
@Coutinho007 Ale mi nie chodzi o pozbywanie się go tylko o zwyczajne posadzenie na ławce kosztem de Jonga, który obecnie jest w dużo wyższej formie.
0
Ile jeszcze okazji musi spartolić Ferran żeby usiąść na ławce?
1
@RobiS Wygląda ciekawie :)
3
@Rust_Cohle Lubilem Cavaniego, obecnie to chyba zaden.
0
@OsamaDembele W przypadku Dembele nie ma argumentow broniacych jego pozostania w Barcelonie.
0
@OsamaDembele Na pewno nie za jego rzadka gra i astronomicznym wynagrodzeniem.
1
@OsamaDembele Ja sie nie dziwie, ja sie ciesze.
3
@OsamaDembele Z pewnoscia beda go blagac na kolanach.
0
@Ali3231 Najchetniej zobaczylbym atak Aubameyang-Luuk-Adama
0
@OsamaDembele :)
2
@fcbarcafan19 A ja bym go chetnie zobaczyl u nas zamiast Haalanda :)
3
@Sau_Ron Maldini - umiejetnosci, klasa, elegancja.
0
@D10S1985 Widze, ze tez pamietasz tego delikwenta :)
1
@OsamaDembele Jestes na tej stronie juz tyle lat, a nie wiesz ze @clyde to przyjaciolka, a nie przyjaciel?
0
@FC1899Barca Kiedy premiera? 3 sezon juz troche naciagany byl moim zdaniem, ale pewnie 4 z ciekawosci zobacze.
0
@Azi Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile setek komentarzy tutaj bylo walki z tym osobnikiem, i w dodatku nie trolowal :)
17
@Jakchcesz Semedo, drugi najlepszy prawy obronca w historii Barcelony.
2
@gumaz Te wszystkie multikonta, ktore mysla, ze sa smieszne.
0
@gumaz Zalezy na ktorego. Niektorych to bym mu sam zawiozl.
4
@BART97 Adriano Leite Ribeiro.
1
@Esteban_ Chyba w WC
2
@Danny Gaucho Gwoli ścisłości, screen przedstawia PESa 5.
W 6 nie było już Choutosa, Morfeo, Martinsa i Verona w Interze.
5
@LS Ty śmieszku. Wrócę z tym pytaniem wieczorem jak dzieci pójdą spać, a dorośli wrócą z pracy.
2
@AssisMoreira To wystarczy, że podpalisz swoje auto, efekt będzie podobny.
6
@Comentateiro Nie spałem całą noc, bo musiałem dach trzymać.
3
Pytanie do osób z branży IT: jak najlepiej kasować zbędne pliki z dysku, bo słyszałem, że przez nieumiejętne kasowanie można sobie poblokować sektory pamięci.