JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby Luuk grał od początku zamiast Ferrana to wygralibyśmy ten mecz. Torres miał 3 główki, które nie trafił nawet w bramkę. Jestem pewien, że Holender wykorzystałby przynajmniej jedną z nich.
W ogóle nie rozumiem tego odstawienia Luuka, który bądź co bądź był w dobrej formie i regularnie trafiał, tym bardziej że mamy na skrzydle wzmocnienie w postaci Adamy, który potrafi świetnie dośrodkować
0
@mekston To co? W tym roku szturm na Top 5 Felixa?
0
@urbipl Kurczę... byłem pewien, że to juto :(
0
O której godzinie będą kwalifikacje do konkursu na dużej skoczni?
2
@Persyfl Swoja droga, kondolencje z powodu śmerci taty.
1
@macio_944 Z Nepomucena bardzo lubię Forest, jak zresztą wszystkie leśne smaki :) Modern Drinking kiedyś piłem, ale mi nie podeszło. Ciekaw jestem tego Californication. Daj znać jak wrażenia.
I w sumie sam ten DDH od Nepomucena też ciekawy.
1
@jacobFCB Słyszałem o tej historii. Jedna z bardziej obrzydliwych jakie czytałem. Z tego co pamiętam, to jeszcze uprawiali seks.
0
@MarioVeB! Brałem do taśmy PSG i Sevilla win, ale znowu mi wtopił tenis...
Fritz nie wygrał z Gironem mimo, że prowadził już w 3. secie.
0
@Colon Ty te opisy bierzesz skads, czy sam piszesz?
1
@Sau_Ron
-Real
-Espanyol
-PSG
3
@kubix05 Zamienilo Ci zdjecie Fortuny i Reynoldsa ;)
0
@amanter M.in. Wielka Brytania, Kanada, Australia, Niemcy, Litwa i Korea Pld.
0
@amanter W takim razie dlaczego ambasady wiekszosci krajow zholowaly swoje sluzby dyplomatyczne?
3
@Marcelinho99 Tak odklejony, ze nawet kropelka by tu nie pomogla.
0
@malyjoe3k Kibicuj naszym.
2
@Kluivert_P Brzmi ciekawie :)
0
@Ojciec5tkidzieci Czyli jednak nalezy spodziewac sie uderzenia. Kurcze, az trudno sobie wyobrazic jakby to mialo wygladac.
0
@Sulimo Kiedys Cheese Everest, teraz najbardziej smakowaly mi z salsa i kolendra.
2
@SelloutCrowd 10k
Chociaz w zasadzie zadne nie jest satysfakcjonujace, bo apetyt zawsze rosnie w miare jedzenie i ciagle daze do tego zeby a kwota byla wyzsza.
6
@dasouzar11 U mnie w rodzinie wiekszosc tez przeszla covida. Niezaszczepieni przezyli, zaszczepieni tez przezyli. Wniosek?
Spojler:
Dowody anegdotyczne nie sa nijak miarodajne, bo nie pokazuja ogolnej skali zjawiska.
5
@Persyfl Czytajac te dyskusje mozna odniesc wrazenie, ze dalece bardziej niebezpieczne jest zaszczepienie sie przeciwko covidowi, niz sam wirus...
Za chwile okaze sie, ze wiecej osob umiera z powodu szczepionek, niz z powodu covida...
1
@Sau_Ron Oj gralo sie sporo w pilkarskiego wisielca w liceum :)
0
@agaFCB Mysle, ze na swiecie czesciej mozna sie spotkac z dodawaniem majonezu do frytek zamiast keczupu ;) Ale tez czasem lubie sobie dodac wlasnie keczupu chociaz dla mnie sol+majonez jest idealnym polaczeniem :)
0
@agaFCB Z majonezem chociazby.
1
@fcbarcafan19 Czerwona ;)
1
@mekston Chyba nie tutaj zadales pytanie, ale to nie byl Bopanna. Jakis inny Hindus.
Leander Paes.
0
@mekston Grek powinien latwo sie z nim rozprawic, ale zobaczymy :)
0
@PodkarpackiKibic Czyli jego wyplata musi byc konkretna, bo zart totalnie niesmieszny.
0
@Kim Kallstrom W deblu tak, zapomnialem kompletnie od Stepanku... Genialny deblista, zwlaszcza w parze z Hindusem, ktorego nazwiska juz nie pamietam.
1
@Comfortable_ Wygrales :)