0

@pioz123 O Panie, Twoja?

0

@Rust_Cohle Zobaczysz jak wejdzie :)

2

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMDQ0ODEzNzEwMDrudxXyg-dIfJ5JtJ0%3D&source=SB

Taką tasiemkę sobie puściłem, jak ktoś chce to polecam zwłaszcza win Sonego.

4

@Rewolucja123 Spokojnie, jeszcze to odrobią.

5

@Fenelon Wszystko przez te przeliczniki.

1

@PatrychoO Zdecydowany nr 1 dla mnie to The Power Of Love od Frankie Goes To Hollywood.

Nie Pokonasz Miłości też bardzo lubię.

1

@taris * z zaświatów

Fajnie, że na zakończenie kariery zdobył 2 medale.

0

@GeneralXavi "Zabrakło szczęścia"

1

@Ali3231 A jeśli Austriacy, Słoweńcy, Japończycy i Niemcy zapomną oddać swoje skoki to mamy realne szanse na złoto!

0

@szymonekk Odejmij 20 metrów od tego.

0

@michal26 To prawda, jeszcze różnie może być, ale wolę się nie nastawiać na cuda.

0

@cinero1996 tak naprawdę mielibyśmy 50 pkt więcej, gdyby nie przeliczniki i noty ;)

0

@michal26 Ale pozostałe drużyny mają skoczków, którzy są w lepszej formie niż Żyła i Kubacki.

2

@michal26 A reszta skoczków musi spaść z progu :)

Skończmy z tym "wciąż mamy matematyczne szanse" w każdej dyscyplinie...

1

Pięknie Kamil, klasa.

0

Rosjanie pomagają jak mogą.

1

@GeraltzKatalonii Raczej wycięła ich słaba forma.

1

@Rust_Cohle Ja wolałem Schmitta i Uhrmanna :)

1

@Rust_Cohle Goldi, Widhoelzl, Horngacher i Hoellwarth to tez byla fajna ekipa.

2

@Oskar00 Optymista z Ciebie :)

0

Ładnie Paweł. Może powalczymy z Rosjanami w drugiej serii.

1

@panczo I ten wszechobecny szok, że wiatr wieje z różną siłą z różnych kierunków :)

3

@Deviler Jak jesteś ciepło ubrany, a nie masz cienkiego kombinezonu to tak.

0

-20, a oni skaczą, tragiczne warunki.

0

@jacobFCB Tam w formie jest tylko Riyoyu i ewentualnie Sato.

0

@Kengo Mam nadzieję, że zostanie na dłużej. Idealna broń na autobusy, które trzeba atakować dośrodkowaniami.

0

@VamosLenglet Czwartek

3

@Naturopata Chętnie bym coś takiego zobaczył, ale pewnie Busi znowu zagra.

2

@mekston Wydaje mi się, że większą karierę zrobi Felix. Jest bardziej poukładany i regularniejszy. Na pewno leworęczność daje Shapo więcej nieprzewidywalności, ale mimo wszystko bardziej cenię FAA.

1

@ShowyAnteater Jak na razie to Luuk jest czołowym strzelcem, więc te papierowe zalety Ferrana możemy sobie wsadzić.

Do tego Luuk nie kosztował 50 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?