JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 O Panie, Twoja?
0
@Rust_Cohle Zobaczysz jak wejdzie :)
2
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMDQ0ODEzNzEwMDrudxXyg-dIfJ5JtJ0%3D&source=SB
Taką tasiemkę sobie puściłem, jak ktoś chce to polecam zwłaszcza win Sonego.
4
@Rewolucja123 Spokojnie, jeszcze to odrobią.
5
@Fenelon Wszystko przez te przeliczniki.
1
@PatrychoO Zdecydowany nr 1 dla mnie to The Power Of Love od Frankie Goes To Hollywood.
Nie Pokonasz Miłości też bardzo lubię.
1
@taris * z zaświatów
Fajnie, że na zakończenie kariery zdobył 2 medale.
0
@GeneralXavi "Zabrakło szczęścia"
1
@Ali3231 A jeśli Austriacy, Słoweńcy, Japończycy i Niemcy zapomną oddać swoje skoki to mamy realne szanse na złoto!
0
@szymonekk Odejmij 20 metrów od tego.
0
@michal26 To prawda, jeszcze różnie może być, ale wolę się nie nastawiać na cuda.
0
@cinero1996 tak naprawdę mielibyśmy 50 pkt więcej, gdyby nie przeliczniki i noty ;)
0
@michal26 Ale pozostałe drużyny mają skoczków, którzy są w lepszej formie niż Żyła i Kubacki.
2
@michal26 A reszta skoczków musi spaść z progu :)
Skończmy z tym "wciąż mamy matematyczne szanse" w każdej dyscyplinie...
1
Pięknie Kamil, klasa.
0
Rosjanie pomagają jak mogą.
1
@GeraltzKatalonii Raczej wycięła ich słaba forma.
1
@Rust_Cohle Ja wolałem Schmitta i Uhrmanna :)
1
@Rust_Cohle Goldi, Widhoelzl, Horngacher i Hoellwarth to tez byla fajna ekipa.
2
@Oskar00 Optymista z Ciebie :)
0
Ładnie Paweł. Może powalczymy z Rosjanami w drugiej serii.
1
@panczo I ten wszechobecny szok, że wiatr wieje z różną siłą z różnych kierunków :)
3
@Deviler Jak jesteś ciepło ubrany, a nie masz cienkiego kombinezonu to tak.
0
-20, a oni skaczą, tragiczne warunki.
0
@jacobFCB Tam w formie jest tylko Riyoyu i ewentualnie Sato.
0
@Kengo Mam nadzieję, że zostanie na dłużej. Idealna broń na autobusy, które trzeba atakować dośrodkowaniami.
0
@VamosLenglet Czwartek
3
@Naturopata Chętnie bym coś takiego zobaczył, ale pewnie Busi znowu zagra.
2
@mekston Wydaje mi się, że większą karierę zrobi Felix. Jest bardziej poukładany i regularniejszy. Na pewno leworęczność daje Shapo więcej nieprzewidywalności, ale mimo wszystko bardziej cenię FAA.
1
@ShowyAnteater Jak na razie to Luuk jest czołowym strzelcem, więc te papierowe zalety Ferrana możemy sobie wsadzić.
Do tego Luuk nie kosztował 50 mln.