0

@Colon "Artefact" mi nie podszedł, trochę za bardzo kosmiczny. Zaraz sprawdzę "Earthlings".

1

@Sau_Ron
Gavi (niesamowita walecznosc i swietna motoryka)
Pedri (swietna technika i przeglad pola, ale moim zdaniem troszke brakuje blysku)
Ferran (swietna technika i ulozona noga, ale brakuje troche dryblingu i szybkosci)

1

Oglada ktos Liverpool? Jak spisywal sie Diaz w pierwszej polowie?

1

@robsons23 Ciekawy zawodnik, troche go trapily kontuzje, ale wciaz ma potencjal.

2

@TheNekro94 Wieczorem wrzucam swoje :)

0

@Janas11224 Elegancko.

0

@TheNekro94 Super! wrzucales cos jeszcze do pralki oprocz butow tak jak sugerowal @Gappeq?

0

@Janas11224 Zawieszenie sie ugina przy nacisku?

1

@Janiama Rozumiem, czyli chodzi glownie o kwestie zwiazane z reklamacja. W przypadku moich butow to nie ma problemu, bo maja juz ponad 5 lat :)

15

@kaamil1910 Jaki deszcz czlowieku? Od czasu Fabregasa nie mielismy pomocnika, ktory notowalby takie liczby... Co mnie obchodzi garstka rozpieszczonych kibicow, ktorym sie w dupach poprzewracalo od sukcesow i gwizdza na swoiego zawodnika?

Prawda jest taka, ze Fabregas jest jednym z najbardziej niedocenianych zawodnikow jacy kiedykolwiek wystepowali w Barcelonie, co zreszta widac po tym co tutaj wypisujesz, samemu deprecjonujac jego liczby. W dodatku Fabregas przeszedl za stosunkowo niewielkie pieniadze, wiec nie wiem skad porownanie z Coutinho, ktory kosztowal 4x tyle i zanotowal znacznie gorsze liczby, do tego opuszczajac wiele meczow z powodu kontuzji...

Bezpiecznej drogi

6

@kaamil1910

1. Gwizdy kibicow tylko potwierdzaja teze, ze byl niedoceniany.

2. Podobnie tutaj mozna znalezc potwierdzenie tej tezy: jak mial ustabilizowac swoja forme, skoro byl rzucany po roznych pozycjach? I na dodatek jeszcze sam ciagnal zespol w pierwszej czesci sezonu...

40 bramek i ponad 30 asyst w 150 meczach, dorobek zblizony do tego z Arsenalu mimo rozegranych 4 sezonów mniej.

3

@taris Ciekawe co na to Firpo.

7

@kaamil1910 No widzisz, a mnie interesuja, bo to wlasnie swiadczy o tym, ze byl niedoceniany, zdobywajac ponad 40 bramek w 3 sezony grajac na niepotymalnej dla siebie pozycji.

3

@kaamil1910 To chyba raczej Ty nie zdajesz sobie sprawy jakie liczby Fabregas wykrecal grajac w roli falszywej 9.

Podobnie zreszta bylo z Ibra, ktory strzelil ponad 20 bramek grajac glownie na lewej stronie.

25

@Compadre Fabregas.

Mial swietne statystyki jak na nietypowa dla siebie pozycje, na jakiej byl wystawiony.
Podobnie Ibra.

7

@Azacca Ale przeciez covid kosi tylko staruszkow

0

@Janiama Jako specjalisty w branzy jakich srodkow polecasz do czyszczenia tego typu obuwia? :)

0

@JANEK777 Kiepskie miejsce na takie dyskusje sobie wybrales.

1

@zmiter912576 Voucher do jakiegos przyjemnego sklepu z bielina.

win-win

0

@TheNekro94 Dolaczam sie do pytania.

0

@zodiak_10 Te umiejetnosci zawodnikow sa aktualizowane, czy zatrzymaly sie na fifie 10?

0

@OsamaDembele To zalezy. Jak przechodzilem to czulem sie kiepsko, ale jakos to znioslem. Bardziej balem sie jak przechoruja najblizsi.

2

@szkutnik91 Nie, poniewaz nie ma obecnie dla niego miejsca w pomocy, a jego przyjscie oznaczaloby odstawienie kogos z dwojki Pedri/ Gavi na boczny tor i zahamowanie ich rozwoju.

0

@OsamaDembele Ludzi, smierci, horrorow, kiedys tez trujacych grzybow, ale to mi przeszlo.

0

1

@OsamaDembele Dzieki.

Nie widze sensu wydawac opinii na temat trenera po zaledwie kilku rozegranych meczach.

Sa powody do optymizmu, ale jeszcze za wczesnie oceniac, czy Xavi to trener na miare Barcelony.

0

@Sulimo Pewnie tak, sadzac po samym nicku.

5

@OsamaDembele A mozemy poczekac do konca sezonu?

1

@OsamaDembele Maradona przegrywa we wszystkich mozliwych statystykach zarowno z Messim i Ronaldo poza zdobyciem MŚ. W zyciu nie uznalbym go za najlepszego pilkarza w historii.

0

@OsamaDembele Czyli co? Na chwile obecna najlepszy jest Pele albo Maradona?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?