0

@Worny Tesknie mocno...

2

@Mads Dlugo zeszlo, ale wazne ze juz w domu :)

1

@karci0 Bo cudzymi nie bardzo wypada sie interesowac.

1

@_Adek_02_ sport, ksiazki, gry, dzieci, żona (najlepiej swoja), spacery

0

@maciar Moim zdaniem mimo wszystko popelnil blad przy bramce Carrasco, bo strzal nie byl mocny i byl w zasiegu.

0

@Azi Ile do zaplaty?

1

@KmN Powodzenia na nowej drodze zycia :)

4

@barpol11 Te odbiory pewnie byly w nieznaczacych sektorach boiska a podania w kierunku pola karnego Atletico... tez byly zle ;)

0

@Kgorecki2500 Z Gaya bedzie ciezko, bo przedluzyl kontrakt z Valencia.

0

@Transu96 Theo z tego co wiem nie umie bronic, nie wiem jak to wyglada u Grimaldo.

De ligt jako opcja dlugoterminowa by sie przydal, chyba wolalbym jego niz Kundla.

Mam coraz wieksze watpliwosci co do zasadnosci transferu Haalanda przez te kontuzje i mimo wszystko ogromnich pieniedzy jakie trzeba by wylozyc zeby zamknac transfer Norwega.

0

@Tomo1989 Mnie meczylo tydzien, pierwszy raz od 15 lat mialem goraczke i ogolnie wszystko mnie bolalo. Zona juz drugi tydzien kaszle, ale poza tym juz ok. Synowie 1,5 i 2,5 roku poza goraczka przez pierwsze 4 dni nie mieli zadnych innych objawow.

0

@ShawnC Jak bedzie tak gral w kolejnych meczach to moge dorzucic pare dyszek ;)

25

@Emhyr Ma dokladnie te cechy, ktorych brakuje wiekszosci pilkarzy Barcelony i licze, ze to bedzie owocowalo czesciej.

3

Klauzula wykupu Adamy to 30 mln EUR?

2

@Firestone Dobre :)

8

@MesQueUnClub96 Tak ciekawie napisane, że chyba tata Ci to pisał.

0

@MesQueUnClub96 Tak ciekawie napisane, że chyba tata Ci to pisał.

0

@Colon Jeśli pisał to w jakiejś zapomnianej wiosce w norweskich górach to musi być petarda. Odpalam.

0

@Dankhog Racja, mój błąd.

2

Obejrzałem sobie mecz naszej drużyny z odtworzenia i po raz kolejny mieliśmy do czynienia z Barceloną o dwóch obliczach. Genialna pierwsza połowa (poza momentem dekoncentracji i błędem MaTSa), świetni obydwaj nasi boczni pomocnicy i Adama niebezpieczny jak pożar w domu starców, bardzo dobrze grająca pomoc. I nagle po bramce na 4:1 Alvesowi wyłączyło prąd i była nerwówka prawie do samego końca.

Niemniej, wynik jak najbardziej cieszy, gra poszczególnych piłkarzy również. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, poza głupim faulem Alvesa, to sporo niedokładności w podania Busquetsa, zwłaszcza w schyłkowej fazie meczu, gdzie właśnie od niego powinno się wymagać spokoju i dokładności.

3

Zabierzcie już mikrofon temu błaznowi.

Wielkie brawa dla Dawida i dla Kamila. Chyba nikt przed rozpoczęciem olimpiady nie spodziewał się, że przy obecnej formie dwóch naszych skoczków będzie walczyć o medalowe miejsca.

0

Ale biedne te grafiki, sporo ważnych informacji brakuje.

0

Przy stabilnym wietrze w plecy raczej ciężko będzie o duże zmiany w klasyfikacji.

0

@Janiama Dokładnie, tym bardziej, że Rosjanie dobrze skakali na treningach.

13

Od tylu lat transmitowane są skoki w tv, a ludzie nadal się dziwią, że konkursy są loteryjne. I tak jest lepiej niż przed wprowadzeniem przeliczników.

Miejmy nadzieję, że Kamil powtórzy dobry skok i utrzyma medalową pozycję. Liczę również na spory awans Żyły.

0

Mógłby się teraz wiatr odwrócić.

0

Coś pięknego!!!!

1

Brawo Stefan!

1

@PatrychoO Nie ogladałem jeszcze tych filmów, ale jako pierwszy chciałbym zobaczyć Buntownika z Jamesem Deanem.

0

@kamilo0066 Masakra...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?