1

@Comentateiro Przeszarzowales z ta intelektualna lamiglowka jak widac.

4

Pro tip:

Kiedy nie slysze, co zona do mnie mowi zawsze odpowiadam "ja Ciebie tez" i wtedy jest zachwycona, bo mysli ze uslyszalem, ze mowi do mnie "Kocham Cie"

1

@kamilo0066 Kurde, zaluje ze nie wstalem jednak na to...

0

@Colon Crime Story z niezapomnianym hitem Dela Shannona.

1

@Gomess Paris SG


0

@adasko1998 Moim zdaniem Vlahovic wlasnie odpali, ma dobre warunki fizyczne i duzo wieksza inteligencje boiskowa od Piatka.

0

@adasko1998 Lukaku, Vlahovic, Haaland i dalej tez mam problem.

1

@Emhyr Cancelo, Robertson, Theo Hernandez/Alba

2

@Kamilos84 Jak to jeden z najlepszych zestawów w swojej klasie? Przeciez polskie wojsko to tylko dzidy i katapulty!

1

@Krzysiek_FCB Chodzi o to, ze skoro Twoja mama podala swoj numer telefonu to uznali, ze babcia mieszka z nia pod jednym dachem i do momentu otrzymania wyniku przez Twoja babcie, Twoja mama uznawana jest za osobe potencjalnie zainfekowana i musi przebywac na kwarantannie.

Pobieranie aplikacji mozna sobie odpuscic, ja tego nie sciagalem.

0

@KacperVEB Ok, ja przyznam jeszcze nigdy nie trafilem na jego mecz.

0

@KacperVEB Nie wiedzialem, ze tak sie zachowuje. Podasz jakies przyklady?

1

@KacperVEB *Delbonisa

Ciezko tutaj przewidywac, bo Delpo zagra pierwszy oficjalny mecz od blisko 3 lat. Chcialem nawet obejrzec ten mecz, ale zaczna nie wczesniej niz o 1 w nocy, wiec nie wiem czy dam rade :/

Oczywiscie calym sercem za starszym z Argentynczykow.

1

@Colon Oj bedzie sluchane wieczorem.

2

@PodkarpackiKibic Sporo kwantyfikatorow, mnie osobiscie jeszcze nigdy nikt nie zwyzywal od bialasa.

Poza tym wszystko zalezy od tego, w jakim srodowisku sie obracasz. Przykladowo, jesli na co dzien masz do czynienia z patusami, to tez mozesz sie spodziewac wyzwisk, ale jesli obracasz sie w srodowiskach bardziej cywilizowanych to takich wyzwisk nie doswiadczysz.

1

@PodkarpackiKibic Mysle, ze bialoskorzy nie sa tak czesto wyzywani w odniesieniu do swojego koloru skory jak ich czarni odpowiednicy.

5

@hoeniker Zwykla interpretacja tego, co piszesz. Reakcje moim zdaniem w pelni uzasadnione. Trzeba stygmatyzowac takie zachowania.

12

@hoeniker Czyli jesli robisz krzywde zwierzeciu, a nie czlowiekowi to jest spoko?

0

@JordiElNino No, pewnie nawet nie zlozyl doniesienia na policje.

0

@LeoMessi1994 Z ta medialnoscia to nie bylbym taki pewien, czy R10 byl bez szans. Moim zdaniem w swoim szczytowym okresie Ronnie byl conajmniej tak samo rozpoznawalny jak Beckham.

1

@Konrat Chociaz raz cos poszlo po naszej mysli.

0

@Danny Gaucho Moze jeszcze mu sie odwidzi za jakis czas.

0

@lukasik17 Z niskobudzetowych propozycji ciezko o jakies sensowne alternatywy. Do glowy przychodzi mi Isak (chociaz on malo strzela) i ewentualnie ten David, ale nie mam pojecia jak on gra i posilkuje sie tylko liczbami.

0

@kamilo0066 Mimo wszystko powinien sobie poradzic z takim zawodnikiem. W sumie moze byc ciekawy ten Lehecka, dopiero 20 lat a zaraz pewnie wejdzie do pierwszej setki.

0

@mekston Shapo jest strasznie nieprzewidywalny, zawsze go odpuszczam jak obstawiam jakies mecze.

5

Spora niespodzianka w turnieju ATP 500 w Rotterdamie - Shapovalov przegral z zajmujacym 137. miejsce w rankingu, kwalifikantem Jirim Lehecka.

@Colon @mekston @kamilo0066 i inni

0

@Medium To samo mozna powiedziec o Alvesu i o Marcelo w przypadku Ronaldo.

7

@FC1899Barca Mieszany z blotem Alba na 4. miejscu :)

0

@clyde Powyzej sredniej, nawet tej holenderskiej :)

0

@panczo @PatrykBarca Tez sklanialbym sie ku Azpilicuecie, ale Hiszpan jest juz troche zaawansowany wiekowo i mam watpliwosci, czy motorycznie dawalby rade.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?