1

@mekston Dokładnie, to dopiero za pół roku i dużo się jeszcze może wydarzyć.

43

@Rust_Cohle Piszesz tak bo mu zazdrościsz.

68

@ranger3120 Ale farciarz...

4

@BombowiecKrawczyk Nie płacił alimentów za swoje dzieci, więc można to podciągnąć pod krzywdę.

0

@Colon Trochę tak, ale też klasowy zawodnik.

1

@Coutinho007 Ja najbardziej chyba lubię Lilian, ale Precious też jest świetne :)
Ogólnie to właśnie sobie przesłuchuję wszystkie albumy chronologicznie i dzisiaj skończyłem Construction Time Again.

0

@Danny Gaucho A znajdę tam Top 5 asystentów dla Top 5 lig? :)

0

@Persyfl Wiesz, nie wiedząc z kim mam do czynienia nie rekomendowałbym odmawiania Zdrowaś Maryjo.

1

@ElTomas Tak jak pisze @Kengo - lepiej poczekać z dwie kolejki jak to będzie wyglądać zanim się pozmienia mocno skład. Ja też chciałem Luisa Diaza brać, ale na razie poczekam, bo pewnie będzie zaczynał z ławki.

1

@Coutinho007 Nie zawsze musi być mrocznie ;) Ostatnio właśnie tytulowe Black Celebration mocno katuję :) Playing the Angel lubię, jest bardziej elektroniczne, ale mam sentyment do tego albumu.

1

@PatrychoO Jeśli lubisz Brudnego Harry'ego to polecam Wyzwanie (The Gauntlet) z Clintem w roli głównej właśnie. Do niedawna myślałem, że to jest jedna z części o Callahanie. Co prawda rok 1977, więc później, ale jest świetny klimat.

No i koniecznie musisz nadrobić "Absolwenta"

0

@Danny Gaucho Bylibyście w stanie zrobić podobne zestawienie z asystami? Niekoniecznie top z każdej ligi, ale np top 5 z każdej większej ligi. Wiadomo, że asysty trudniej znaleźć, ale wierzę, że z Twoimi umiejętnościami to możliwe ;)

1

@Coutinho007 Nie przepadam za całym albumem, ale bardzo lubię Barrel of a Gun

0

@LS To podaj szerszy kontekst, bo te 97% ciężko odnieść do czegokolwiek, kiedy nie wiadomo jaka jest marża dla innych leków.

4

@LS Tak jakby inne leki sprzedawane z niższą marżą :)

1

@Walker Ooo, fan Ommadawn! Też bardzo lubię, zwłaszcza Part I.

@BlaseR9 U mnie na pierwszym miejscu będzie Lonesome Crow Scorpionsów


Niesamowity utwór pokazujący od jakich psychodelicznych motywów zaczynała niemiecka grupa. W ogóle cały album o tej samej nazwie jest przegenialny.

Na drugim równie genialny Maggot Brain od Funkadelic -


Musi być coś Pink Floydów, więc na trzecim A Saucerful Of Secrets, tytułowy utwór z najbardziej psychodelicznego albumu mojej ulubionej grupy -

3

@Pawel13sz @Ojciec5tkidzieci

Dzięki, właśnie nie wiedziałem, czy już była oficjalka.

0

@Ojciec5tkidzieci Kiedyś czytałem bardzo wiarygodne wytłumaczenie dla tej historii, ale nie przypomnę sobie gdzie :(

2

@SkilledHydra16 Z mniej znanych - Aleksandr Aliev.
- odległość
- siła
- umiejscowienie w bramce


1

@Pawel13sz On w końcu opuścił Juve?

0

@FCB24 Trochę tak, ale mimo wszystko zawsze uważany za legendę Arsenalu.

10

@Sau_Ron Thomas Muller

2

@kazbychu Tak jest

0

@Colon Kurde, nie ma na spotify.

0

@Persyfl Ale Ty złośliwy dzisiaj.

1

@gumaz Moja znajoma brała xanax, ale i tak potrzebna jej była terapia w ośrodku.

0

@dreed93 A w jaki sposób powstaje większość chorób cywilizacyjnych? :D

18

@BorzyKrzys Przyznam się, że załamała mnie ta dyskusja.

5

@dreed93 No skoro się piszesz, że się nie znasz to po co twierdzisz, że depresja to wymysł?
...

2

@Kgorecki2500 To by było zbyt proste i za mało kontrowersyjne dla użytkownika @pyra92

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?