JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Dokładnie, to dopiero za pół roku i dużo się jeszcze może wydarzyć.
43
@Rust_Cohle Piszesz tak bo mu zazdrościsz.
68
@ranger3120 Ale farciarz...
4
@BombowiecKrawczyk Nie płacił alimentów za swoje dzieci, więc można to podciągnąć pod krzywdę.
0
@Colon Trochę tak, ale też klasowy zawodnik.
1
@Coutinho007 Ja najbardziej chyba lubię Lilian, ale Precious też jest świetne :)
Ogólnie to właśnie sobie przesłuchuję wszystkie albumy chronologicznie i dzisiaj skończyłem Construction Time Again.
0
@Danny Gaucho A znajdę tam Top 5 asystentów dla Top 5 lig? :)
0
@Persyfl Wiesz, nie wiedząc z kim mam do czynienia nie rekomendowałbym odmawiania Zdrowaś Maryjo.
1
@ElTomas Tak jak pisze @Kengo - lepiej poczekać z dwie kolejki jak to będzie wyglądać zanim się pozmienia mocno skład. Ja też chciałem Luisa Diaza brać, ale na razie poczekam, bo pewnie będzie zaczynał z ławki.
1
@Coutinho007 Nie zawsze musi być mrocznie ;) Ostatnio właśnie tytulowe Black Celebration mocno katuję :) Playing the Angel lubię, jest bardziej elektroniczne, ale mam sentyment do tego albumu.
1
@PatrychoO Jeśli lubisz Brudnego Harry'ego to polecam Wyzwanie (The Gauntlet) z Clintem w roli głównej właśnie. Do niedawna myślałem, że to jest jedna z części o Callahanie. Co prawda rok 1977, więc później, ale jest świetny klimat.
No i koniecznie musisz nadrobić "Absolwenta"
0
@Danny Gaucho Bylibyście w stanie zrobić podobne zestawienie z asystami? Niekoniecznie top z każdej ligi, ale np top 5 z każdej większej ligi. Wiadomo, że asysty trudniej znaleźć, ale wierzę, że z Twoimi umiejętnościami to możliwe ;)
1
@Coutinho007 Nie przepadam za całym albumem, ale bardzo lubię Barrel of a Gun
0
@LS To podaj szerszy kontekst, bo te 97% ciężko odnieść do czegokolwiek, kiedy nie wiadomo jaka jest marża dla innych leków.
4
@LS Tak jakby inne leki sprzedawane z niższą marżą :)
1
@Walker Ooo, fan Ommadawn! Też bardzo lubię, zwłaszcza Part I.
@BlaseR9 U mnie na pierwszym miejscu będzie Lonesome Crow Scorpionsów
Niesamowity utwór pokazujący od jakich psychodelicznych motywów zaczynała niemiecka grupa. W ogóle cały album o tej samej nazwie jest przegenialny.
Na drugim równie genialny Maggot Brain od Funkadelic -
Musi być coś Pink Floydów, więc na trzecim A Saucerful Of Secrets, tytułowy utwór z najbardziej psychodelicznego albumu mojej ulubionej grupy -
3
@Pawel13sz @Ojciec5tkidzieci
Dzięki, właśnie nie wiedziałem, czy już była oficjalka.
0
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś czytałem bardzo wiarygodne wytłumaczenie dla tej historii, ale nie przypomnę sobie gdzie :(
2
@SkilledHydra16 Z mniej znanych - Aleksandr Aliev.
- odległość
- siła
- umiejscowienie w bramce
1
@Pawel13sz On w końcu opuścił Juve?
0
@FCB24 Trochę tak, ale mimo wszystko zawsze uważany za legendę Arsenalu.
10
@Sau_Ron Thomas Muller
2
@kazbychu Tak jest
0
@Colon Kurde, nie ma na spotify.
0
@Persyfl Ale Ty złośliwy dzisiaj.
1
@gumaz Moja znajoma brała xanax, ale i tak potrzebna jej była terapia w ośrodku.
0
@dreed93 A w jaki sposób powstaje większość chorób cywilizacyjnych? :D
18
@BorzyKrzys Przyznam się, że załamała mnie ta dyskusja.
5
@dreed93 No skoro się piszesz, że się nie znasz to po co twierdzisz, że depresja to wymysł?
...
2
@Kgorecki2500 To by było zbyt proste i za mało kontrowersyjne dla użytkownika @pyra92