0

@kamilo0066 Co Ty mówisz? To oficjalne?

20

Serdecznie współczuję osobie, która postawiła stówkę na zwycięstwo Burkina Faso.
Jednak nie będzie pite za darmo...

0

@Bagsik88 Daj spokój, nie ma co brać na poważnie tego co on pisze :)

0

Kiedy Polska gra baraż z Rosją?

0

@Colon Jedna z moich ulubionych bramek.

0

@Cule1234 7:20 początek?

0

@Messibestplayerintheworld Na odwrocie pewnie R9

3

@BART97 Wymienię tylko 5 i same zespoły:
1. Pink Floyd
2. Queen
3. The Doors
4. Depeche Mode
5. Dire Straits

3

@Kinginiesta Może się rozmyślił.

25

@ranger3120 To po prostu daj jej jakąś wypasioną czekoladę :) Chyba, że jest spasiona to wtedy nie.

1

@Cule1234 Mimo wszystko na przestrzeni całego sezonu Lanisek to lider Słoweńców i ciężko sobie wyobrazić żeby miało go zabraknąć

2

@VegetaPolska A w ogóle lubi kwiaty? Bo różnie z tym bywa.

1

@ranger3120 A co lubi? Jakie zainteresowania?

1

@JimMorrisonFCB Zapomniałem oznaczyć @kamilo0066, ale widzę że już przeczytał.

0

@hayek Pytanie, czy rzeczywiście są takie kluby, czy to wszystko były plotki.

0

@Cule1234 A za kogo miałby skakać?

0

@ttR Supergigant - Bode Miller

7

Byłoby całkiem zabawnie gdyby Dembele doznał kolejnej kontuzji i został na lodzie po wygaśnięciu umowy z nami. Nie życzę mu tego, ale

No dobra, trochę życzę.

6

Kamil Majchrzak awansował do 1/2 finału turnieju ATP 250 rozgrywanego w indyjskim Pune i jednocześnie przesunął się na najwyższe miejsce w karierze w rankingu - 77.

@mekston @Colon @Encore i inni

0

@Colon Chyba miałem jakiś ciuch od nich kiedyś.

0

@Jacu327 Zobaczymy, aż tak bardzo nie powinien Lewandowski odskoczyć.

7

@ttR Ale przepaść w liczbie asyst...

0

@Chaoss Moderacja nie jest odpowiedzialna za techniczne aspekty strony.

0

TVP Sport pokazuje PNA?

16

@BART97 Anal-b

1

@Deviler Dzięki :)

1

@Deviler Wiesz może, gdzie będzie transmisja?

1

@Deviler Kiedy kwalifikacje?

1

@Coutinho007 Ja go całkiem lubię, ale mnie z kolei rozczarowuje trochę Black Celebration... Poza tytułowym utworem i Stripped nie ma tam nic interesującego.

Dla mnie najsłabszy jest chyba Exciter - tylko Freelove lubię.

1

@Coutinho007 Nawiązując do naszej rozmowy, bardzo lubię jeszcze John the Revelator :) Naprawdę mocno solidny album. Na pewno top 5 dla mnie jeśli chodzi o Depeszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?