JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 Co Ty mówisz? To oficjalne?
20
Serdecznie współczuję osobie, która postawiła stówkę na zwycięstwo Burkina Faso.
Jednak nie będzie pite za darmo...
0
@Bagsik88 Daj spokój, nie ma co brać na poważnie tego co on pisze :)
0
Kiedy Polska gra baraż z Rosją?
0
@Colon Jedna z moich ulubionych bramek.
0
@Cule1234 7:20 początek?
0
@Messibestplayerintheworld Na odwrocie pewnie R9
3
@BART97 Wymienię tylko 5 i same zespoły:
1. Pink Floyd
2. Queen
3. The Doors
4. Depeche Mode
5. Dire Straits
3
@Kinginiesta Może się rozmyślił.
25
@ranger3120 To po prostu daj jej jakąś wypasioną czekoladę :) Chyba, że jest spasiona to wtedy nie.
1
@Cule1234 Mimo wszystko na przestrzeni całego sezonu Lanisek to lider Słoweńców i ciężko sobie wyobrazić żeby miało go zabraknąć
2
@VegetaPolska A w ogóle lubi kwiaty? Bo różnie z tym bywa.
1
@ranger3120 A co lubi? Jakie zainteresowania?
1
@JimMorrisonFCB Zapomniałem oznaczyć @kamilo0066, ale widzę że już przeczytał.
0
@hayek Pytanie, czy rzeczywiście są takie kluby, czy to wszystko były plotki.
0
@Cule1234 A za kogo miałby skakać?
0
@ttR Supergigant - Bode Miller
7
Byłoby całkiem zabawnie gdyby Dembele doznał kolejnej kontuzji i został na lodzie po wygaśnięciu umowy z nami. Nie życzę mu tego, ale
No dobra, trochę życzę.
6
Kamil Majchrzak awansował do 1/2 finału turnieju ATP 250 rozgrywanego w indyjskim Pune i jednocześnie przesunął się na najwyższe miejsce w karierze w rankingu - 77.
@mekston @Colon @Encore i inni
0
@Colon Chyba miałem jakiś ciuch od nich kiedyś.
0
@Jacu327 Zobaczymy, aż tak bardzo nie powinien Lewandowski odskoczyć.
7
@ttR Ale przepaść w liczbie asyst...
0
@Chaoss Moderacja nie jest odpowiedzialna za techniczne aspekty strony.
0
TVP Sport pokazuje PNA?
16
@BART97 Anal-b
1
@Deviler Dzięki :)
1
@Deviler Wiesz może, gdzie będzie transmisja?
1
@Deviler Kiedy kwalifikacje?
1
@Coutinho007 Ja go całkiem lubię, ale mnie z kolei rozczarowuje trochę Black Celebration... Poza tytułowym utworem i Stripped nie ma tam nic interesującego.
Dla mnie najsłabszy jest chyba Exciter - tylko Freelove lubię.
1
@Coutinho007 Nawiązując do naszej rozmowy, bardzo lubię jeszcze John the Revelator :) Naprawdę mocno solidny album. Na pewno top 5 dla mnie jeśli chodzi o Depeszy.