JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Dokładnie. Zwłaszcza te skróty...
4
@IronSanHybrid Ja kibicuję.
0
Co tam się dzieje?!
1
@Criss18Barca Mieli grać w największym upale w południe?
1
@FCBparasiempre Zdobywali. Safin x2, Kafelnikov x2 i Medvedev US Open 2021.
Medvedev 2. rakieta na świecie.
0
@Rokita No, łatwe 5 godzin gry.
0
Po meczu. Brawa dla Nadala za wspaniały powrót.
0
@cchesterr43 Już mam. Cały czas działało dobrze do piątego seta.
2
Wszystkie streamy szlag trafił...
1
@Pawlak1992 Tak samo.
1
@Sulimo Isner Mahut
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wimbledon_2010:_mecz_Mahut%E2%80%93Isner
0
@Pawlak1992 Wygra, wygra. To już powoli staje się reguła, że zawodnicy którym kibicuję przegrywają, więc Nadal to wygra.
0
@tbas Może nie będzie miał więcej :)
14
Jako wielki fan Federera stwierdzam, że tym zwycięstwem Nadal zasłuży sobie na miano najlepszego tenisisty wszech czasów. Zrobić taki powrót, w takim wieku, bo tylu perypetiach zdrowotnych to jest po prostu niewyobrażalne.
2
@Rust_Cohle No w US Open jakoś wygrał w finale z Djoko, a teraz wciąż jeszcze prowadzi 2:1 w setach.
Na pewno Medvedev ma stosunkowo mało groźny forehand, ale nadrabia serwisem i bh.
0
@Norkusik Bardziej bym się przyglądał Augerowi i Sinnerowi. Hurkacz za słaby żeby myśleć o sukcesach wielkoszlemowych.
1
Co za gem... brawo dla Nadala. Moim zdaniem już jest po meczu.
0
Odrobił, brawo! Teraz koncentracja.
1
@tbas Sytuacja z meczu z Grekiem jak najbardziej zrozumiała, bo sędzia wielokrotnie przymykał oko na coaching ze strony ojca.
0
@Barca_Big_Moment Murray już raczej niestety nie zagrozi czołówce, a i nie wiadomo co będzie z Thiemem.
0
@Encore Rafa, bo jest w gazie. Medvedev osłabł wyraźnie i wybiera złe opcje.
0
@tbas Kiedy?
6
@Kamilos84 Buractwo to siedzi na trybunach i wiwatuje po tym jak zawodnik popełni błąd.
4
No nic, teraz koncentracja i po zwycięstwo Danil.
1
@Barca_Big_Moment hehe :)
0
@Colon Trochę przesadził, ale mimo wszystko reakcje publiczności słaba. Wystarczy, że przez cały mecz wspierają Nadala.
1
@mekston Mówiłem, że jeszcze będzie ciekawie. Medvedev zaczął w głupi sposób tracić punkty.
0
@Antimadridista~ Tylko, że te pretensje w meczu z Tsitsipasem były jak najbardziej uzasadnione.
1
@mekston Pewnie tak, ale jeszcze są emocje :) Medvedev daje prezenty.
0
@MESSIah16 Do tego wygrywał AO i Wimbledon.