1

@budel17 Dokładnie. Zwłaszcza te skróty...

4

@IronSanHybrid Ja kibicuję.

0

Co tam się dzieje?!

1

@Criss18Barca Mieli grać w największym upale w południe?

1

@FCBparasiempre Zdobywali. Safin x2, Kafelnikov x2 i Medvedev US Open 2021.

Medvedev 2. rakieta na świecie.

0

@Rokita No, łatwe 5 godzin gry.

0

Po meczu. Brawa dla Nadala za wspaniały powrót.

0

@cchesterr43 Już mam. Cały czas działało dobrze do piątego seta.

2

Wszystkie streamy szlag trafił...

1

@Pawlak1992 Tak samo.

0

@Pawlak1992 Wygra, wygra. To już powoli staje się reguła, że zawodnicy którym kibicuję przegrywają, więc Nadal to wygra.

0

@tbas Może nie będzie miał więcej :)

14

Jako wielki fan Federera stwierdzam, że tym zwycięstwem Nadal zasłuży sobie na miano najlepszego tenisisty wszech czasów. Zrobić taki powrót, w takim wieku, bo tylu perypetiach zdrowotnych to jest po prostu niewyobrażalne.

2

@Rust_Cohle No w US Open jakoś wygrał w finale z Djoko, a teraz wciąż jeszcze prowadzi 2:1 w setach.

Na pewno Medvedev ma stosunkowo mało groźny forehand, ale nadrabia serwisem i bh.

0

@Norkusik Bardziej bym się przyglądał Augerowi i Sinnerowi. Hurkacz za słaby żeby myśleć o sukcesach wielkoszlemowych.

1

Co za gem... brawo dla Nadala. Moim zdaniem już jest po meczu.

0

Odrobił, brawo! Teraz koncentracja.

1

@tbas Sytuacja z meczu z Grekiem jak najbardziej zrozumiała, bo sędzia wielokrotnie przymykał oko na coaching ze strony ojca.

0

@Barca_Big_Moment Murray już raczej niestety nie zagrozi czołówce, a i nie wiadomo co będzie z Thiemem.

0

@Encore Rafa, bo jest w gazie. Medvedev osłabł wyraźnie i wybiera złe opcje.

0

@tbas Kiedy?

6

@Kamilos84 Buractwo to siedzi na trybunach i wiwatuje po tym jak zawodnik popełni błąd.

4

No nic, teraz koncentracja i po zwycięstwo Danil.

1

0

@Colon Trochę przesadził, ale mimo wszystko reakcje publiczności słaba. Wystarczy, że przez cały mecz wspierają Nadala.

1

@mekston Mówiłem, że jeszcze będzie ciekawie. Medvedev zaczął w głupi sposób tracić punkty.

0

@Antimadridista~ Tylko, że te pretensje w meczu z Tsitsipasem były jak najbardziej uzasadnione.

1

@mekston Pewnie tak, ale jeszcze są emocje :) Medvedev daje prezenty.

0

@MESSIah16 Do tego wygrywał AO i Wimbledon.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?