3

@dreed93 Jeśli w ten sposób o tym myślisz to znaczy, że nie masz zielonego pojęcia jak wiele osób się z tym zmaga i jak duży to jest problem.

PS: mając depresję nie trzeba być na zwolnieniu, o ile nie jest to bardzo zaawansowane stadium.

32

@dreed93 XXI wiek, a ludzie wciąż uważają, że depresja to wymysł...

3

@darek60 To co Ty zaproponowałeś to doraźne działanie nie mające nic wspólnego z rozwiązaniem problemu na stałe. I jeszcze te zabobonne teksty o szurniętych psychologach...

3

@michal26 Leki to jedno, ale potrzebna jest terapia, bo same leki nie pomogą.

69

@Sulimo Skoro walczysz z tym od dziecka a dopiero teraz decydujesz się udać do specjalisty to trochę jakbyś jednak olał.

1

@Adi123456789 Faktycznie, ale się tego nazbierało. Szkoda, że ilość nie przekłada się na jakość.

0

@Adi123456789 Jak Ci wyszło 11 napastników?

0

@Fake69 Dziwnie piszesz Dembele oklaskujący swoich kolegów z trybun.

0

@Gitarkafcb Autostradami też nie jeździsz żeby pieniądze nie trafiały do skarbu państwa?

1

@Zoker Dobry dla kogo? Bo na pewno nie dla BvB.

0

@BART97 Trochę szkoda, wydawał się ciekawszą opcją niż PEA.

1

Na czym w końcu stanęło z tym Breretonem?

0

@Colon Kiedyś miałem ich na jakiejś starej liście do przesłuchania.

0

@mekston Ale szkoda :(

0

@Kim Kallstrom Zgadza się.

5

Delpo wraca!

Najbliższe plany Juana Martina Del Potro:
7 lutego - ATP 250 w Buenos Aires
14 lutego - ATP 500 w Rio de Janeiro
Trudno uwierzyć, ale ostatni mecz Delpo rozegrał w czerwcu 2019 roku...

@kamilo0066 @mekston @Colon i inni

0

@BorzyKrzys Przyjemna część

0

@Colon Chodziło mi o Pierra-Emericka Aubameyanga ;)

2

Mocno mieszane uczucia z tym przyjściem PEA. Z jednej strony potrzebujemy niskobudżetowej dziewiątki, ale z drugiej strony jego forma zarówno sportowa jak i pozaboiskowa pozostawiają dużo do życzenia...

0

@Herato *horrendalne

Inflacja

4

Na kort po długiej przerwie wraca Dominic Thiem. Weźmie udział w startującym dzisiaj turnieju ATP250 w Cordobie.

0

@Pawel13sz Coraz gorszy szrot...

0

@mekston Racja, to było AU. Pamiętam jak wtedy kibicowałem Verdasco.

0

@mekston Z Verdasco to był chyba US Open 2007 albo 2009

0

@Kamilos84 Jest sporo wyższych od niego, którzy nie serwują tak dobrze.

3

@msmsms Każdy, ale mimo wszystko kolebką jest Wimbledon i tam też jest ostatni bastion tenisowej kultury.

3

@Barca_Big_Moment Nadal, Federer, Djoković

Dalej jest przepaść.

0

@kamilo0066 Dzięki.

0

@Kamyk37 Dużo nie brakowało.

8

Wielkie brawa dla Nadala za odwrócenie tego meczu. Nigdy jakoś bardzo za nim nie przepadałem, ale to co zrobił przechodzi do historii. Niesamowity mecz. Jednocześnie szkoda mi Medvedeva bo miał wszelkie argumenty żeby wygrać ten finał, ale jednak po drugiej stronie siatki stał Wielki Mistrz.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?