0

@DarekFCBnaZawsze Az tak zle to wyglada w przypadku recyklingu fotowoltaiki?

8

@Colon Brakuje troche takich wariatow we wspolczesnej pilce.

0

@MESSIah16 To jest totalny dramat. Rozbuchane ego rodzicow i chec realizowania wlasnych niespelnionych ambicji przez dziecko czesto przeslania im rzeczywistosc.

0

@mekston Swoja droga: Felix tez moze nie miec latwo z Ivashka, bo Bialorusin niezle sobie ostatnio radzi.

0

@mekston Nic mi na ten temat nie wiadomo. Ogladales moze teraz ten mecz?

1

@Kurkmen Nie jestem pewien, czy trolujesz, czy piszesz serio.

0

@messi564 Z Lovelasem roznie bywa, ale powinienes dostac w sklepach typowo piwnych. Forest troche latwiej dostepny, tez tam powinien byc :) Taure ciezko dostac, juz dawno nie widzialem :(

2

I sensacja stala sie faktem: Roman Safiulin sklasyfikowany pod koniec drugiej setki rankingu wygrywa z Tsitsipasem w dwoch setach.

2

@messi564 Od Komesa najbardziej lubilem Belgian Ipa, ale ciezko dostac.

Najbardziej lubie Lovelasa i Foresta od Nepomucena, oprocz tego Taure od Trzech Kumpli.

1

@mekston Tsitsipas, zachowujac mimo wszystko odpowiednie proporcje, troche jak Shapovalov, nieprzewidywalny i czesto zdarzaja mu sie potkniecia z teoretycznie duzo slabszymi przeciwnikami.

2

Duza niespodzianka w 1/4 turnieju ATP 250 w Marsylii - kwalifikant z Rosji, Roman Safiulin wygral pierwszego seta z Tsitsipasem.

@mekston @kamilo0066 @Colon i inni

1

@bartas97 Przed chwila akurat mialem przyjemnosc jesc :)

0

@Colon Swietne!

0

@KrychaFCB Zasiedzial sie.

0

@PatrykBarca Zalezy czego sie od niego oczekiwalo. Problemem w jego przypadku byla kwota transferu i tak naprawde brak optymalnej pozycji.

0

@PatrykBarca 32 we wszystkich rozgrywkach w 100 meczach.

1

@patry295 Dzieki :)

0

@busquets5 Nie mam tv, ale w tym roku moze kupie zeby sobie ogladac mecze i filmy na duzym ekranie.

2

@AnnaMarianna, moze to ten Twoj jedyny.

8

@OsamaDembele
1. Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.
2. Tu nikt (normalny) nie chce sie go pozbywac, zwyczajna krytyka slabej skutecznosci.

1

@DonAndrzejos Kurcze, w najblizszym okienku transferowym chyba wlasnie przyjscia Gayi chcialbym najbardziej.

0

@Uukasz_93 Sir Mulich kozak.

0

@zmiter912576 Jaki styl preferujesz? Nowoczesny, minimalistyczny, surowy, czy bardziej rustykalny, przytulny?

0

@Gracjan1234 Zostawilbym Luuka i Braithwaita, co do Antonego mamy watpliwosci, no i nie wiem, czy jest sens brac Kessiego.

0

@escarabajo Alvarez nie mial isc do City?

0

@Colon Czekam z niecierpliwoscia!

2

@PatrykBarca Niech Ferran wykreci choc takie statystyki jak Griezmann w Barcelonie to bedzie dobrze.

4

@Pawel13sz O Panie, ale mi narobiles ochoty na jakis fajny freeride...

0

@Janas11224 Wiem, bo tez kiedys jadlem, ale wciaz to musi byc chyba po kosztach.

0

@Janas11224 Zawsze sie zastanawialem jak im sie to oplaca w tej Ikei.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?