JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DarekFCBnaZawsze Az tak zle to wyglada w przypadku recyklingu fotowoltaiki?
8
@Colon Brakuje troche takich wariatow we wspolczesnej pilce.
0
@MESSIah16 To jest totalny dramat. Rozbuchane ego rodzicow i chec realizowania wlasnych niespelnionych ambicji przez dziecko czesto przeslania im rzeczywistosc.
0
@mekston Swoja droga: Felix tez moze nie miec latwo z Ivashka, bo Bialorusin niezle sobie ostatnio radzi.
0
@mekston Nic mi na ten temat nie wiadomo. Ogladales moze teraz ten mecz?
1
@Kurkmen Nie jestem pewien, czy trolujesz, czy piszesz serio.
0
@messi564 Z Lovelasem roznie bywa, ale powinienes dostac w sklepach typowo piwnych. Forest troche latwiej dostepny, tez tam powinien byc :) Taure ciezko dostac, juz dawno nie widzialem :(
2
I sensacja stala sie faktem: Roman Safiulin sklasyfikowany pod koniec drugiej setki rankingu wygrywa z Tsitsipasem w dwoch setach.
2
@messi564 Od Komesa najbardziej lubilem Belgian Ipa, ale ciezko dostac.
Najbardziej lubie Lovelasa i Foresta od Nepomucena, oprocz tego Taure od Trzech Kumpli.
1
@mekston Tsitsipas, zachowujac mimo wszystko odpowiednie proporcje, troche jak Shapovalov, nieprzewidywalny i czesto zdarzaja mu sie potkniecia z teoretycznie duzo slabszymi przeciwnikami.
2
Duza niespodzianka w 1/4 turnieju ATP 250 w Marsylii - kwalifikant z Rosji, Roman Safiulin wygral pierwszego seta z Tsitsipasem.
@mekston @kamilo0066 @Colon i inni
1
@bartas97 Przed chwila akurat mialem przyjemnosc jesc :)
0
@Colon Swietne!
0
@KrychaFCB Zasiedzial sie.
0
@PatrykBarca Zalezy czego sie od niego oczekiwalo. Problemem w jego przypadku byla kwota transferu i tak naprawde brak optymalnej pozycji.
0
@PatrykBarca 32 we wszystkich rozgrywkach w 100 meczach.
1
@patry295 Dzieki :)
0
@busquets5 Nie mam tv, ale w tym roku moze kupie zeby sobie ogladac mecze i filmy na duzym ekranie.
2
@AnnaMarianna, moze to ten Twoj jedyny.
8
@OsamaDembele
1. Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.
2. Tu nikt (normalny) nie chce sie go pozbywac, zwyczajna krytyka slabej skutecznosci.
1
@DonAndrzejos Kurcze, w najblizszym okienku transferowym chyba wlasnie przyjscia Gayi chcialbym najbardziej.
0
@Uukasz_93 Sir Mulich kozak.
0
@zmiter912576 Jaki styl preferujesz? Nowoczesny, minimalistyczny, surowy, czy bardziej rustykalny, przytulny?
0
@Gracjan1234 Zostawilbym Luuka i Braithwaita, co do Antonego mamy watpliwosci, no i nie wiem, czy jest sens brac Kessiego.
0
@escarabajo Alvarez nie mial isc do City?
0
@Colon Czekam z niecierpliwoscia!
2
@PatrykBarca Niech Ferran wykreci choc takie statystyki jak Griezmann w Barcelonie to bedzie dobrze.
4
@Pawel13sz O Panie, ale mi narobiles ochoty na jakis fajny freeride...
0
@Janas11224 Wiem, bo tez kiedys jadlem, ale wciaz to musi byc chyba po kosztach.
0
@Janas11224 Zawsze sie zastanawialem jak im sie to oplaca w tej Ikei.