JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 A teraz zapętliłem Clean z Violatora, świetny kawałek!
1
@Coutinho007 To ja najbardziej lubię Cover Me i Poorman i Poison Heart jeśli chodzi o Spirit.
1
@Coutinho007 W sumie z Sounds of the Universe też nie idzie nic wyciągnąć jak tak teraz popatrzyłem.
7
@bartulek98 W interesie Polski leży żeby zadbać o Ukraińców, bo silne państwo i niepodległe państwo ukraińskie oznacza spokojny sen Polaków, niezaburzony koszmarami o możliwej inwazji rosyjskiej.
Abstrahując od tego, ludziom którzy przeszli takie piekło po prostu należy się pomoc w każdym możliwym aspekcie.
1
@Coutinho007
1. Music for the Masses
2. Songs of Faith and Devotion
3. Construction Time Again
4. Violator
5. Playing the Angel
2
@BlaseR9 uuu...
1
@PatrychoO Mało słuchałem tego albumu, ale zdecydowanie najbardziej lubię z niego Magnificent.
0
@Coutinho007 Every Breaking Wave też jest bardzo dobre mimo, że to jeden z nowszych ich albumów.
2
@Persyfl *kasetowymi
Marginalny odsetek ćwierćinteligentów nie będzie w stanie przysłonić pięknej akcji solidarności z Ukraińcami, jestem tego pewien.
0
@Colon Dokładnie tak. Bardzo lubię The Momentary Lapse of Reason ze sztandarowym Sorrow. No i zdecydowanie Marooned to mój top.
0
@Colon Pytam, bo ostatnio mam mniej czasu żeby wchodzić i nie byłem pewien, czy nie przegapiłem.
3
@Colon, czy wrzucałeś już może ambientowy nr 1?
1
@IronSanHybrid Prawie się popłakałem ze śmiechu :)
1
@PatrychoO Ja mam Best of 1990-2000, ale też mam w planach skompletowanie całości.
2
@PatrychoO Genialny album, jeden z moich ulubionych jeśli chodzi o U2.
1
@kamilo0066 Chyba też skłaniałbym się ku Twojemu pomysłowi.
2
@BlaseR9 Ale zazdroszczę!
7
1
Byly gwizdy na Zenit?
0
Były gwizdy na Zenit?
0
@mekston Czyli ewidentnie ma patent na Serba.
0
@Emhyr Przeciez podobno utracili Gostomel i Czarnobyl.
0
@kamilo0066 Mi taki wynik bardzo pasuje ;)
0
@AbelKabel Zachodnia czesc Polski.
0
@AbelKabel Umiarkowany klimat mi pasuje. Jest troche z kazdej pory roku.
0
@takisobiektos Tym bardziej sie ciesze, ze trafil wlasnie na Djokovicia :)
6
Sensacja stala sie faktem: Jiri Vesely wygrywa w dwoch setach z Djokoviciem w 1/4 turnieju ATP 500 w Dubaju.
@Colon @mekston @kamilo0066 @esem91 i inni
0
@Kusco15 Umknelo mi to.
1
@Kusco15 Skad takie info w ogole?
0
@Kurkmen Zle widziales. Nie przekazac tylko wesprzec plynnosc.
https://300gospodarka.pl/news/nbp-wesprze-plynnosc-ukrainy-przeznaczy-do-4-mld-zl-na-swap-walutowy