1

@Coutinho007 A teraz zapętliłem Clean z Violatora, świetny kawałek!

1

@Coutinho007 To ja najbardziej lubię Cover Me i Poorman i Poison Heart jeśli chodzi o Spirit.

1

@Coutinho007 W sumie z Sounds of the Universe też nie idzie nic wyciągnąć jak tak teraz popatrzyłem.

7

@bartulek98 W interesie Polski leży żeby zadbać o Ukraińców, bo silne państwo i niepodległe państwo ukraińskie oznacza spokojny sen Polaków, niezaburzony koszmarami o możliwej inwazji rosyjskiej.

Abstrahując od tego, ludziom którzy przeszli takie piekło po prostu należy się pomoc w każdym możliwym aspekcie.

1

@Coutinho007
1. Music for the Masses
2. Songs of Faith and Devotion
3. Construction Time Again
4. Violator
5. Playing the Angel

2

@BlaseR9 uuu...

1

@PatrychoO Mało słuchałem tego albumu, ale zdecydowanie najbardziej lubię z niego Magnificent.

0

@Coutinho007 Every Breaking Wave też jest bardzo dobre mimo, że to jeden z nowszych ich albumów.

2

@Persyfl *kasetowymi

Marginalny odsetek ćwierćinteligentów nie będzie w stanie przysłonić pięknej akcji solidarności z Ukraińcami, jestem tego pewien.

0

@Colon Dokładnie tak. Bardzo lubię The Momentary Lapse of Reason ze sztandarowym Sorrow. No i zdecydowanie Marooned to mój top.

0

@Colon Pytam, bo ostatnio mam mniej czasu żeby wchodzić i nie byłem pewien, czy nie przegapiłem.

3

@Colon, czy wrzucałeś już może ambientowy nr 1?

1

@IronSanHybrid Prawie się popłakałem ze śmiechu :)

1

@PatrychoO Ja mam Best of 1990-2000, ale też mam w planach skompletowanie całości.

2

@PatrychoO Genialny album, jeden z moich ulubionych jeśli chodzi o U2.

1

@kamilo0066 Chyba też skłaniałbym się ku Twojemu pomysłowi.

2

@BlaseR9 Ale zazdroszczę!

7

- nie podoba mi się to...

1

Byly gwizdy na Zenit?

0

Były gwizdy na Zenit?

0

@mekston Czyli ewidentnie ma patent na Serba.

0

@Emhyr Przeciez podobno utracili Gostomel i Czarnobyl.

0

@kamilo0066 Mi taki wynik bardzo pasuje ;)

0

@AbelKabel Zachodnia czesc Polski.

0

@AbelKabel Umiarkowany klimat mi pasuje. Jest troche z kazdej pory roku.

0

@takisobiektos Tym bardziej sie ciesze, ze trafil wlasnie na Djokovicia :)

6

Sensacja stala sie faktem: Jiri Vesely wygrywa w dwoch setach z Djokoviciem w 1/4 turnieju ATP 500 w Dubaju.

@Colon @mekston @kamilo0066 @esem91 i inni

0

@Kusco15 Umknelo mi to.

1

@Kusco15 Skad takie info w ogole?

0

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?