3

@Colon Ściana albo Drzwi

2

@koziar Granatowa mam :)

0

@Mroziu Chcesz walic do rosyjskich cywilow na Ukrainie? To by byla woda na mlyn dla ruskich.

0

@Mroziu Nie, zacznij walic w rosyjskich cywilow w Rosji to dostaniesz atomówką i tyle z tego bedzie.

0

@Joe_Barbaro Nie zalapales, to mialo byc zabawne i miales sie smiac.

2

@Pawel13sz Przypuszczam, ze Slalah bedzie starzec sie lepiej od Suareza i jego przyjscie nawet na te 3 sezony mialoby sens.

0

@Mroziu No i wtedy masz eskalacje konfliktu zamiast jego zazegnania i realna wizje III WŚ.

7

Komentarz usunięty

0

@KacperVEB O Tsitsipasie.

0

@Cule1234 Arsenal albo Newcastle

0

@Colon Close to the Edge przesłuchane, rewelacja.

1

@Xavyol Dobra whisky na czysto lub z wodą, zwyczajna - jak komu smakuje.

0

@KacperVEB Ale chociaż niech seta ugra, bo mam go na kuponie.

0

@matino Wciąż mniejsze zachwianie niż w przypadku Haalanda.

1

@kamilo0066 Są emocje, aż żałuję że nie oglądam.

3

@eydeem Gavi zdecydowanie. Przyszlosc Barcelony na dlugie lata.

2

@Colon Odpale calosc wieczorem jak juz poloze wszystkich spac.

1

@Zbyszard Zgadza sie. Wczoraj imponowal powrotami i odbiorami, do tego ma genialna technike i swietnie trzyma sie na nogach.

0

@kamar24 Nic niestety nie wiem na temat marki. Zdjecie sam robilem dlatego jest kiepskiej jakosci :(

1

@Coutinho007 Paradoksalnie tytułowego utworu nie lubię, ale reszta to już ścisły top. Najbardziej chyba jednak lubię Have a Cigar genialne zaśpiewane przez Roya Harpera (Hats off to Roy Harper ;)

0

@araevik127 Przypomnij pytanie :)

0

@araevik127 musiałbym wrócić do Twoich pierwszych postów, ale jestem zbyt nietrzeźwy, więc zrobię to jutro.

0

@araevik127 Brzmisz jakbyś był bardziej za Realem, ale spoko, Powiem Tobie, że dawno, dawno temu też byłem zafascynowany Realem: to było w czasach Hierro, Carlosa, McMmanamana, Makelele, Seeforfa, Redondo, Raula, Ronaldo, i jeszcze pewnie kilku innych, ale wkrótce później, obrałem właściwy kurs ;)

0

@araevik127 Raczej nie przewiduje, ale to nic :) Cieszy mnie sama obecność tutaj :)

Pogadajmy o piłce, jakim klubom kibicujesz?

0

@araevik127 Przenikliwy to moje drugie imię. Jestem tu już jakieś 14 lat i nie zanosi się żebym zniknął w najbliższym czasie.

0

@araevik127 Do końca życia mojego, czy Twojego? Bo w tym drugim przypadku zbyt wielu czasu już nie zostało.

0

@araevik127 Wow, brzmi świetnie! Muszę zacząć się do tego stosować!

0

@araevik127 A jak mówią twardziele?

1

@Triv44 Ostatni bastion latania.

1

@TheNekro94 Tak to jest z kobietami :) Nie ma co liczyć, że z nimi sytuacja potoczy się tak jak planowałeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?