JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@P33ck Majstersztyk Jurado.
10
@ranger3120 ona jest na silniku UE5?
1
@DLFCB I tak dlugo gral.
0
@Kluivert_P W Poznaniu jadles?
0
@VamosGirl Ani przyjscie Lewego, ani przyjscie Haalanda nie byloby dobrym rozwiazaniem.
1
@Kluivert_P Przede wszystkim jest tez zdrowe :)
1
@ranger3120 Wsypujesz na wieczor do 3/4 letniej wody, mieszasz i rano pijesz na czczo.
2
@Mr_Grucha Ja tam zawsze myslalem, ze internet jest jeden...
6
@MesQueUnClub_87 No ten kontrakt do 2026 to w ogole hit.
4
Kupna kolejnego napastnika po trzydziestce nie jest moim zdaniem dobrym pomyslem, nawet jesli mialby to byc RL.
5
@Hasszz A dlaczego nikt im nie mowi "wylacz telewizor, wlacz myslenie"?
17
@Comentateiro Niektorym sie wydaje, ze Lewy bedzie zwiekszal zdobycz bramkowa z kazdym rokiem do czterdziestki.
3
@Mr_Grucha Ach ci durni Azjaci wciaz chodzacy w maseczkach.
2
@Bykunn U niektórych empatia < 0 ;)
4
@Pawel13sz Remis, po zero.
2
@Jakchcesz Jedyny wartościowy komentarz w tej dyskusji.
13
@marko111122 Musisz pokazać zdjęcie, wtedy będzie można ocenić.
0
@Colon Dwójka troszkę za bardzo oklepana.
1
@Coutinho007 Jeszcze był bum na Grechutę Niemena, w kółko ich puszczali...
0
@Colon
1. I
2. III
3. II
5
@P33ck Moim zdaniem też przereklamowany. Trochę casus Paco Jemeza - hurra do przodu i nieważne ile bramek straconych.
1
@mekston Ciesze sie to za duzo powiedziane, ale mimo wszystko duza szansa, ze w koncu ktos przelamie jego dominacje na kortach Paryża. Jesli jednak mimo tych problemow zdola wygrac to naprawde bedzie to niewyobrazalne osiagniecie.
12
@OsamaDembele Pilnowac to mozesz jedynie zeby Ci sniadaniowki z tornistra nie zabrali na przerwie.
1
@Colon Simeone troche wyglada jakby chcial mu odgryzc te reke.
1
@Xpert77 Wygrywa cala druzyna, przegrywa tylko Messi.
4
@Azi *odwodzie.
Wydaje mi sie, ze morale bialoruskich zolnierzy bedzie na tyle niskie, ze nie wejda, a nawet jesli to ich wartosc bojowa bedzie niska.
0
@Destroyer_of_Worlds
*podatny na kontuzje
Nie ma dla niego u nas pozycji, byloby podobnie jak z Griezmannem, o ile nie gorzej.
0
@MXFCB Kazdy nie, ale wiekszosc owszem.
2
@DamianBarcaCule Co to za zycie? Katorznicza praca w nieludzkich warunkach do konca zycia to nic przyjemnego.
1
@P33ck Moj ulubiony utwór ich autorstwa :)