6

@P33ck Majstersztyk Jurado.

10

@ranger3120 ona jest na silniku UE5?

1

@DLFCB I tak dlugo gral.

0

@Kluivert_P W Poznaniu jadles?

0

@VamosGirl Ani przyjscie Lewego, ani przyjscie Haalanda nie byloby dobrym rozwiazaniem.

1

@Kluivert_P Przede wszystkim jest tez zdrowe :)

1

@ranger3120 Wsypujesz na wieczor do 3/4 letniej wody, mieszasz i rano pijesz na czczo.

2

@Mr_Grucha Ja tam zawsze myslalem, ze internet jest jeden...

6

@MesQueUnClub_87 No ten kontrakt do 2026 to w ogole hit.

4

Kupna kolejnego napastnika po trzydziestce nie jest moim zdaniem dobrym pomyslem, nawet jesli mialby to byc RL.

5

@Hasszz A dlaczego nikt im nie mowi "wylacz telewizor, wlacz myslenie"?

17

@Comentateiro Niektorym sie wydaje, ze Lewy bedzie zwiekszal zdobycz bramkowa z kazdym rokiem do czterdziestki.

3

@Mr_Grucha Ach ci durni Azjaci wciaz chodzacy w maseczkach.

2

@Bykunn U niektórych empatia < 0 ;)

4

@Pawel13sz Remis, po zero.

2

@Jakchcesz Jedyny wartościowy komentarz w tej dyskusji.

13

@marko111122 Musisz pokazać zdjęcie, wtedy będzie można ocenić.

0

@Colon Dwójka troszkę za bardzo oklepana.

1

@Coutinho007 Jeszcze był bum na Grechutę Niemena, w kółko ich puszczali...

0

@Colon
1. I
2. III
3. II

5

@P33ck Moim zdaniem też przereklamowany. Trochę casus Paco Jemeza - hurra do przodu i nieważne ile bramek straconych.

1

@mekston Ciesze sie to za duzo powiedziane, ale mimo wszystko duza szansa, ze w koncu ktos przelamie jego dominacje na kortach Paryża. Jesli jednak mimo tych problemow zdola wygrac to naprawde bedzie to niewyobrazalne osiagniecie.

12

@OsamaDembele Pilnowac to mozesz jedynie zeby Ci sniadaniowki z tornistra nie zabrali na przerwie.

1

@Colon Simeone troche wyglada jakby chcial mu odgryzc te reke.

1

@Xpert77 Wygrywa cala druzyna, przegrywa tylko Messi.

4

@Azi *odwodzie.

Wydaje mi sie, ze morale bialoruskich zolnierzy bedzie na tyle niskie, ze nie wejda, a nawet jesli to ich wartosc bojowa bedzie niska.

0

@Destroyer_of_Worlds
*podatny na kontuzje

Nie ma dla niego u nas pozycji, byloby podobnie jak z Griezmannem, o ile nie gorzej.

0

@MXFCB Kazdy nie, ale wiekszosc owszem.

2

@DamianBarcaCule Co to za zycie? Katorznicza praca w nieludzkich warunkach do konca zycia to nic przyjemnego.

1

@P33ck Moj ulubiony utwór ich autorstwa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?