JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck Ruud z Tsonga.
1
@Gracek10 KdB, Bergkamp, Reus, Aimar
3
@obaster Robimy laurki :) pewnie obrysuja swoje raczki na kartkach i do tego po kwiatku :) chlopaki 2 i 3 latka.
2
@escarabajo Piekna ekipa!
2
@BorzyKrzys taktyczny
1
@tristan87 Naprawde wielka szkoda, ze nie zostaje. Wzor profesjonalisty.
1
@Medium Byl mocny wtedy, pozniej zdaje sie mial kontuzje, ale teraz jest blisko 20. miejsca w rankingu.
1
@Medium Edytowalem :)
Edit: oprocz wygranego US Open mial final w Australii i na Wimbledonie.
4
@Medium Przeciez Cilić byl 3. w rankingu do tego wygral US Open w 2014.
3
Cilic ale wyciera kort Balazsem.
1
@8stoichkov8 Taktyczny
2
@Emhyr Oby oby!
6
@PatrychoO Nie do wiary, ze to sie dzieje naprawde :)
1
@escarabajo Taki spam to przyjemnosc :)
4
@Janas11224 Radom ma jakies centrum?
2
@P33ck Ciekawe kiedy dostanie powolanie do Albicelestes.
0
@MesQueUnClub96 Odstaje od czolowki pod wzgledem motoryki i ma czesto problemy z returnami. Potencjal owszem ma, ale wlasnie na poczatek drugiej dziesiatki.
2
@MesQueUnClub96 Szczerze, nie widze u niego potencjalu na taki ranking. I tak wydaje mi sie, ze jest wyzej niz wskazywalyby na to jego umiejetnosci.
11
@PatrychoO hahahah, ale tam musi byc cyrk.
7
@ZiX O tym Di Marii to co sezon mowia od dobrych paru lat.
0
@Image Diaz i Jota dadza rade, do tego dokupia kogos dobrego i wszystko bedzie chodzilo.
0
Giannessi z Gojo ladnie sie bawia, na cztery sety grali 3 tiebreaki. Na korcie sa juz prawie 4,5 godziny a dopiero zaczynaja piatego seta.
1
@Kitek1640 A ile ma lat?
2
@Kgorecki2500 Co nazwisko to gorsze niestety. Chyba pozostaje ten Nie Mam Zdania.
1
@Medium Jaki kurs byl na to? 1,25?
1
@Medium Badzmy szczerzy, Thompson to dla Nadala zaden przeciwnik.
2
@Medium On zawsze taka fajna stylowke mial :)
11
@VegetaPolska Niech leje. Granie na nosie bialym zawsze spoko.
4
@Piorun Typowe WTA
Warto dodac, ze Jabeur odpadla z Linette :)
2
@Khajio Cos czuje, ze w przyszlym sezonie BvB powalczy o unikniecie spadku.