1

@Kgorecki2500 Wyglada na to, ze Turcja chce dla siebie ugrac jak najwiecej przy okazji przyjecia Szwecji i Finlandii do NATO.

1

@Kidd to chyba zbieg okolicznosci troche, ze troll polecal konto inneo uzytkownika, ktory faktycznie jest wartosciowy :)

2

@Kleps0n Kurcze, zlapales mnie.

8

@Kidd Akurat @JarekS jest naprawde bardzo wartosciowym uzytkownikiem, bo pracuje blisko jednego z zagranicznych klubow, a oprocz tego swietnie potrafi dzielic sie swoja bogata wiedza. Zreszta, wystarczy spojrzec ilu ma obserwowanych.

0

@AdamaTraore Unikam miast jak tylko moge :) Bardzo sobie cenie zycie na wsi, bo i tak jest tu wszystko czego potrzeba, mam na tyle blisko do miasta, ze w 30 minut jestem w stanie dojechac do scislego centrum, a jednoczesnie na tyle daleko, ze nie ma tego calego zgielku i halasu.

1

@Colon na pewno bedzie sluchane wieczorem!

2

@barcelonaLM Jestem ciekaw, czy ruscy mają świadomość, że nikt normalny nie bierze ich słów na poważnie.

0

@mekston Co tam się stało, że skreczował?

3

@mekston Zyciowy sukces mlodego Dunczyka. Kapitalny wynik i szykuje sie bardzo ciekawy cwiercfinal z Ruudem.

2

@AdamaTraore ja gram w snookera 2009 na wp, jest calkiem przyjemny choc oczywiscie mocno uproszczony, ale i tak fajnie sie gra.

4

@takisobiektos I tak jest jednym z najbardziej obiecujacych zawodnikow mlodego pokolenia.

1

@MesQueUnClub96 Ale ja stracil.

1

@mekston Nie zdziwie sie jak Coachingos znowu bedzie gral 5 setow.

1

@Kidd Nie zanosi sie na to, ale poczekajmy.

1

@Rust_Cohle Fajnie by to wygladalo, do tego Jota w odwodzie.

1

@Danny Gaucho Sane juz jest w Bayernie ;)

2

@Oskar00 +3,5 seta wydaje sie dosc pewne.

0

@cris2706 Lepszy od Mbappe i Lewego pewnie nie byl, ale od Salaha, czy Mane juz tak co dobitnie potwierdzaja jego statystyki i zdobyte trofea.

4

@cris2706 Po pierwsze: tak, uwazam, ze poziom pilki sie obnizyl dlatego takie typowania odnosnie top5 dla Viniciusa nie sa pozbawione (niestety) podstaw, bo chcac nie chcac mial bardzo udany sezon i pod wzgledem indywidualnym, i zespolowym, wiec dla mnie zaskoczenia nie bedzie jesli znajdzie sie w Top5, aczkolwiek na Top3 moim zdaniem nie zasluzyl.

0

@endriuuu2 hahaha alez trafne :)

0

@El Madridista. Bo Nadal mial dosc wymagajace spotkanie z Aliassimem, a Djokovic gladko rozprawil sie ze Schwartzmanem.

3

@Przemek2323 Prawda lezy zapewne gdzies po srodku: ani sukcesy Ukraincow nie sa tak wielkie jak sie wydaje i do tego notuja duze straty, ani ruscy nie ida do przodu tak szybko jak to przedstawia ruska propaganda. Jedno jest pewne: ta wojna potrwa jeszcze wiele tygodni niestety.

7

Kurcze, czyli Jutgla na lewe skrzydlo.

1

@thorin Ano tak, ze Ferran ma 22 lata a Mane 30

10

@Joe_Pesci swietny moment sobie wybral.

3

@gaucho104 Jak wygrywalismy prawie wszystko grajac papę za valverde to jakos nie bylo wtedy glosow zachwytu nad wynikami.

3

@Puskas1 Rozumiem, ze prawadziwi kibice Barcy to ci, ktorzy zgadzaja sie ze wszystkimi decyzjami podyktowanymi na korzysc Realu?

1

@Objectivo absorbowal uwage obroncy = spalony

2

@KidusFCB Jeszcze sie beda z tego wycofywac.

2

@PJ777 19 do 1 w strzalach i wynik 0:1 - trudno to nazwac zasluzonym zwyciestwem. Juz predzej szczesliwym wynikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?