JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michal26 Ja uwazam, ze latwiejsza przeciwniczka bylaby Trevisan, zwlaszcza ze Gauff nie stracila jeszcze ani seta w turnieju i jest na fali wznoszacej.
2
@Pilka_jest_okragla Tylko osmiu zawodnikow, co moze pojsc nie tak?
2
Alez forma Igi.
0
@Piorun Lać i patrzeć jak puchnie.
4
@Przemek2323 Jak tam dalej pojdzie to na swieta bedzie sie jezdzilo tankowac z walizka pieniedzy (oczywiscie ci, ktorych bedzie na to stac).
1
@Rust_Cohle Trzeba przyznac, ze zgrabnie polaczyles Chiny i Japonie w tym poscie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium Nie przypominam sobie, natomiast w "zwyklych" okularach na pewno grali Tipsarevic i Istomin.
0
@Pogba W komentarzu ktos napisal, ze ten fragment, ze to mama Gaviego pochodzi z trollkonta, wiec na razie lepiej sie wstrzymac z ocenami.
6
@cules100pro Ronaldo do Realu, Mbappe do PSG.
0
@Yoshi94 Racja, nie zauwazylem drobnego druczku.
1
@Bobo25 Tak sobie rzucilem, ale podejrzewam ze duzo wiecej nie dostali.
1
@Bobo25 132,48 tys EUR
4
@Tomix_83 Wspaniala faktura, gdzie nie ma nawet podanej waluty i daty.
1
@KrwawiaceoczyVEB Ma Celta ciagoty to skandynawskich i dunskich graczy :) Byl Krohn-Daehli, Sisto i Wass i trzeba przyznac ze dobrze sobie radzili.
0
@mekston Zycze mu zwyciestwa w calym turnieju, ale o to nie bedzie latwo.
1
@PatrychoO Pięknie :)
4
Bardzo ładnie i skutecznie gra Argentyna, ciekawe jak zaprezentują się z jakimś mocniejszym rywalem.
1
@PatrychoO Depp jednogłośnie?
1
@Kidd Cieszy kreatywna pomoc.
1
@Encore @kubix05
3
@Barcanajlepszyteam To musialo sie niedawno zmienic, bo kiedys tak nie bylo. Zalosne.
1
@VegetaPolska Przy dobrych wiatrach taki wyczyn jest mozliwy, to fakt.
0
@AdamaTraore Nie zarabiaja tyle samo. Mezczyzni dostaja wiecej.
9
Niesamowita forma Igi, oby utrzymala ja az do konca turnieju.
1
@Emhyr Nie ma dnia zeby Scholz sie nie skompromitowal.
4
@Medium Igusia na bialo, Ty na bialo, alez to bedzie.
9
@tomek8756 Haha :)
2
@wyrek W takim razie wyslalbym im po prostu 10 groszy, ktore pozniej musieliby mi zwrocic.
2
@tomek8756 Nie mogl po prostu zrobic przelewu na 0 zlotych?