0

@P33ck Martinelli zaczyna odpalać ładnie, do tego Saka, Odegaard, w końcu dobry bramkarz, Gabriel w obronie. Jest potencjał na top4 moim zdaniem. Oby Jesus do nich przeszedł.

1

@P33ck Obrona trochę jak Anglików w akcji Maradony.

0

@tobiasson92 Czyli do 4-2-3-1 do pary z Rodrim?

1

@FC1899Barca Ostatnio różnie bywało z tymi transferami z Ajaksu. Ja bym chyba skupił się na Di Marii.

0

@cat_r37 A on nie jest lewym obrońcą?

0

Co sądzicie o tym Sergim Gomezie z Anderlechtu? Niezłe liczby wykręcił w minionym sezonie. Wiadomo, że to tylko Jupiler League, ale mimo wszystko mógłby być ciekawym wyborem na stopniowe przejmowanie pałeczki od Alby.

1

@masq Na 10 lat to miała być obsadzona już przy przyjściu Umtitiego i Lengleta...

0

@masq Też zawsze chciałem mieć drewniany taniec, ale koniec końców poszedłem w kostkę... Może przy kolejnej okazji.

Jeśli faktycznie będziesz regularnie impregnował, zapewniał odpowiednią cyrkulację itp i dobierzesz dobre jakościowo drewno to powinno być ok.

Ewentualnie alternatywą jest betonowe drewno, które wygląda naprawdę dobrze.

1

@Janiama Niezbyt łatwe losowanie dla naszych panów, na pewno HH się trochę namęczy i mam nadzieję, że Kamil da radę.

0

@jeyx77x @clyde jest z Poznania ;)

0

@clyde Polecam Szklarską - blisko, pięknie i wcale nie tak tłoczno. No i mają genialne burgery w Spocie.

1

@DLFCB Byłby ML9

0

@Objectivo Nie słyszałem o nich, sprawdzę, dzięki :)

0

@BorzyKrzys Taktyczny

1

@Wychowanek

Polska
Poważne kluby

1

@GeneralXavi Jeden pies, bez różnicy, bo i tak z grupy nie wyjdziemy.

9

@ChampionLW Ciekawe czy w piłkę nożną jeszcze się kiedyś podniesiemy z kolan.

0

@DonMatteo901 A nie jakiś Brazylijczyk z Pogoni?

2

@Encore Nie tak źle, gdyby udało się zbić do 70 byłoby nieźle.

1

@P33ck Od czasu do czasu słucham takich klimatów :)

1

@Khajio Dobre miejsce do odbudowy.

2

@Coutinho007 Chyba dałbym wyżej Cali, ale osobiście zawsze najbardziej lubiłem Stadium Arcadium.

0

@Colon Nadrabiam zaległości

0

@gontex Pamiętam i często to przygotowuję :)

0

@takisobiektos Szkoda, ze nie moglem ogladac...

0

@PJ1985 Jaka to jest idiotka, niesamowite. Powinna miec wilczy bilet dozywotnio w branzy.

0

@PJ1985 A co powiedziala?

2

@Colon Mlody Cafu, myslalem ze on zawsze byl stary.

10

@Kgorecki2500 i Hazard.

0

@FCB24
Baggio
Del Piero
Totti
Zola

Generalnie brakuje Wlochom klasowego napastnika. Ciekawe jak bedzie wygladac Chiesa gdy wroci po kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?