JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Martinelli zaczyna odpalać ładnie, do tego Saka, Odegaard, w końcu dobry bramkarz, Gabriel w obronie. Jest potencjał na top4 moim zdaniem. Oby Jesus do nich przeszedł.
1
@P33ck Obrona trochę jak Anglików w akcji Maradony.
0
@tobiasson92 Czyli do 4-2-3-1 do pary z Rodrim?
1
@FC1899Barca Ostatnio różnie bywało z tymi transferami z Ajaksu. Ja bym chyba skupił się na Di Marii.
0
@cat_r37 A on nie jest lewym obrońcą?
0
Co sądzicie o tym Sergim Gomezie z Anderlechtu? Niezłe liczby wykręcił w minionym sezonie. Wiadomo, że to tylko Jupiler League, ale mimo wszystko mógłby być ciekawym wyborem na stopniowe przejmowanie pałeczki od Alby.
1
@masq Na 10 lat to miała być obsadzona już przy przyjściu Umtitiego i Lengleta...
0
@masq Też zawsze chciałem mieć drewniany taniec, ale koniec końców poszedłem w kostkę... Może przy kolejnej okazji.
Jeśli faktycznie będziesz regularnie impregnował, zapewniał odpowiednią cyrkulację itp i dobierzesz dobre jakościowo drewno to powinno być ok.
Ewentualnie alternatywą jest betonowe drewno, które wygląda naprawdę dobrze.
1
@Janiama Niezbyt łatwe losowanie dla naszych panów, na pewno HH się trochę namęczy i mam nadzieję, że Kamil da radę.
0
@jeyx77x @clyde jest z Poznania ;)
0
@clyde Polecam Szklarską - blisko, pięknie i wcale nie tak tłoczno. No i mają genialne burgery w Spocie.
1
@DLFCB Byłby ML9
0
@Objectivo Nie słyszałem o nich, sprawdzę, dzięki :)
0
@BorzyKrzys Taktyczny
1
@Wychowanek
Polska
Poważne kluby
1
@GeneralXavi Jeden pies, bez różnicy, bo i tak z grupy nie wyjdziemy.
9
@ChampionLW Ciekawe czy w piłkę nożną jeszcze się kiedyś podniesiemy z kolan.
0
@DonMatteo901 A nie jakiś Brazylijczyk z Pogoni?
2
@Encore Nie tak źle, gdyby udało się zbić do 70 byłoby nieźle.
1
@P33ck Od czasu do czasu słucham takich klimatów :)
1
@Khajio Dobre miejsce do odbudowy.
2
@Coutinho007 Chyba dałbym wyżej Cali, ale osobiście zawsze najbardziej lubiłem Stadium Arcadium.
0
@Colon Nadrabiam zaległości
0
@gontex Pamiętam i często to przygotowuję :)
0
@takisobiektos Szkoda, ze nie moglem ogladac...
0
@PJ1985 Jaka to jest idiotka, niesamowite. Powinna miec wilczy bilet dozywotnio w branzy.
0
@PJ1985 A co powiedziala?
2
@Colon Mlody Cafu, myslalem ze on zawsze byl stary.
10
@Kgorecki2500 i Hazard.
0
@FCB24
Baggio
Del Piero
Totti
Zola
Generalnie brakuje Wlochom klasowego napastnika. Ciekawe jak bedzie wygladac Chiesa gdy wroci po kontuzji.