2

@patryk355
Udało się :) Ostatnim razem coś nie zagrało, ale teraz było ok.

0

@don'T.R.I.P.e @norbi77 dzięki, jak skończą mi się przesyłać pliki to zobaczę.

0

0

@verdant Niestety nie ma tam.

4

@Moderacja, możecie przysłać śmieciarkę po delikwenta?

6

@GksTarnawatka22 Twoje fetysze nas nie interesuja

Do mnie pisales proste

2

Gdzie domyślnie powinny znaleźć się pliki przesłane przez bluetooth z telefonu na komputer? (w pobranych nie ma)

2

@michal26 @Alanooo

Przesyłam Wam ten przepis :) Jeśli dobrze pamiętam wrzucał go tutaj @gontex

Przepis na moj ulubony makaron. Polecam. 1. Makaron farfalle 2. Kiełbasa chorizo całe opakowanie 3. 750 g piersi z kurczaka 4. 3 papryczki chilli 5. 4-6 cebule szalotki ( w zależności od wielkości ) 6. 165 g czerwonego pesto z pomidorów 7. 300 ml śmietany 30% Ugotować farfalle al dente. Na rozgrzanej patelni podsmażyć pokrojoną w pół talarki kiełbasę chorizo przez ok 2 minuty. Po chwili dodać kurczaka pokrojonego w kostkę, posiekane drobno chilli ( bez pestek ) oraz cebule pokrojoną w pióra. Doprawić solą i pieprzem. Podsmażyć do chwili, gdy kurczak się zarumieni. Dodać pesto i śmietanę 30% i dusić na małym ogniu ok 5-7 minut mieszając co jakiś czas. Podawać z wymieszanym makaronem. ŁYŻECZKA SOLI!

Osobiście zamiast papryczek chilli stosuję zwykłą paprykę jedną albo dwie żeby moje dzieci mogły zjeść :)

2

@Rust_Cohle To bylo dobre.

2

@Alanooo ok, podesle :)

2

@Janiama Szkoda, ze tylko wiek moze sie podobac u wiekszosci z tych zawodnikow.

3

@takisobiektos Raczej na Wimbledonie powinni Rosjanie i Bialorusini normalnie wystapic i nie powinno byc idiotycznej decyzji z zabieraniem punktow.

1

@michal26 Ja pewnie zrobie troche lagodniejsza zeby moje chlopaki tez mogly zjesc :)

W ramach rewanzu podesle pozniej przepis na makaron z kurczakiem i chorizo :)

2

@Gaucho City nie doplaciloby z prostego wzgledu, ze to nie im zalezy na sprzedaniu Rodriego tylko nam na sprzedazy FdJ.

0

@arsenallondyn0
Ooo, gdzie mozna kupic?

1

@michal26 Dobra przekonales mnie, ale marynate chyba lepiej zostawic na noc zeby dobrze przeszlo mieso.

4

@kubix05 namietnie zbieralem :) Najbardziej lubilem serie classic :)

1

@Kitek1640 takie i takie. Duzo miejsca nie zajmuja, a pogoda w gorach jest zmienna.

0

@michal26 Ta marynata mnie wlasnie troche zdemotywowala, bo sporo skladnikow potrzeba, ale z ciekawosci wyprobuje :)

0

@michal26 Tak do konca prosto nie brzmi, ale pozwole sobie skopiowac ten przepis :)

0

@Colon Bardzo lubie, a okladka jest dla mnie swietna. Abstrakcyjnie genialna.

0

@TR3YWAY Valverde, bardzo wszechstronny pomocnik.

0

@Colon O kurcze, nie slyszalem o nim. Musze taty podpytac, czy cos wie.

31

@vangoor Za wiele od prawdy to nie odbiega, bo faktycznie urodzil sie w Anglii a jego ojciec gral dla City, wiec sila rzeczy kibicowal temu klubowi.

1

@PatrychoO Pink Floyd, Queen, The Doors

0

@Medium Jeszcze za mlody na Serie A

0

@Colon Taktyczny

0

@Colon taktyczny

0

@Colon Sprawdzę, dzięki.

1

@mekston Oby biodro mu pozwolilo na odniesienie dobrego wyniku na Wimbledonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?