0

@mekston Dlatego sie ciesze, ze krociutko z Tsitsipasem w drugim secie.

1

@Joe_Pesci Taktyczny na wieczór

0

@Colon Taktyczny na wieczor

1

@mekston Oby tak dalej.

0

@Colon Masakra jaka cena :)

0

@Adamski69 haha :)

1

@ObiektywnyKibic121 Nie wyswietla Ci sie ten fragment:
"Słaba jets ta postawa bo co innego konstruktywna krytyka albo zarty dla posmiania się, a co innego fale pomyj atencjuszy i konkurs czyja pomyja złapie więcej zielonych herbów"

5

@Jarema2000 Moim zdaniem nie ma wiekszych szans przy obecnej dyspozycji serwisowej, ale zobaczymy.

0

@doc Przeciez Ferran na prawym skrzydle bedzie dawal jeszcze mniej niz na lewym, mam nadzieje ze to plota.

2

@Emhyr Wezwij saperów ;)

22

@marcin62 Ale bezczelność w stosunku do Julii, czyste chamstwo.

1

@FC1899Barca Kraje zachodnie rzucily na tyle duzo sprzetu, ze nie kalkulowaloby im sie teraz wycofanie wsparcia.

0

5

@jaras121 Fajnie tak kogos obrażać, gdy samemu nie grzeszy się inteligencją, co?

1

@Sulimo
1. Pink Floyd - Marooned


2. Queen - Ride the Wild Wind

3. Depeche Mode - Behind the Wheel

4. The Doors - The Crystal Ship

5. Dire Straits - Ride Across the River


1

@AllBundy Wzajemnie :)

2

@Lionel_Messi10 Dzieki :)

0

Ten Nunez w Liverpoolu juz oficjalnie? Wiadomo jaka kwota?

@Rust_Cohle

1

@lucca87 Plecak tez moze byc elegancki :)

0

@mindbender84 Z tym co przedstawiles, ze "w porównaniu z 2015r Polak może kupić 49l paliwa więcej za średnią pensję, zaś Niemiec aż 327l paliwa mniej" oraz
"W czasach normalnych - przed wojną i pandemią - i w porównaniu do 2015r Niemiec mógł kupić 7,06% więcej paliwa za swoją pensję, a Polak 25,2% więcej."
to wynika w wiekszym stopniu ze wzrostu zarobkow, ktory byl w stanie zniwelowac efekt wzrostu cen paliw.

1

@Kamil01 Czlowieku, cale zycie przed Toba :)

0

mam nadzieje, ze mu tramwaj nie przyjedzie.

1

@Jakchcesz Oczywiscie, @clyde pisala o okienku marzen, wiec nie sililem sie na realizm :)

3

@clyde
In: Lewandowski, Raphinha, Bernardo, Kounde, Gaya

Out: Dembele, Roberto, Braithwaite, Pjanic, Puig, Umtiti, Lenglet,

5

@Danny Gaucho Chyba siatke z biedry na glowe.

0

@Danny Gaucho Biedny rower.

0

@patrykzmc2000 Dobry kierunek dla obydwu stron - Nunez bedzie mial szanse zaistniec w klasowej druzynie, a Liverpoo zyska nastepce Firmino.

1

@Mow_mi_Douglas Moze sprawdzilby sie w reprezentacji Polski?

2

@KrwawiaceoczyVEB Piekne! Bardzo mi sie podobaja jak malo ktore ostatnio.

Ciekawe, czy daloby sie taka dorwac bez sponsorow.

0

@FCB24 Koniecznie Arbeloa jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?