JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Dlatego sie ciesze, ze krociutko z Tsitsipasem w drugim secie.
1
@Joe_Pesci Taktyczny na wieczór
0
@Colon Taktyczny na wieczor
1
@mekston Oby tak dalej.
0
@Colon Masakra jaka cena :)
0
@Adamski69 haha :)
1
@ObiektywnyKibic121 Nie wyswietla Ci sie ten fragment:
"Słaba jets ta postawa bo co innego konstruktywna krytyka albo zarty dla posmiania się, a co innego fale pomyj atencjuszy i konkurs czyja pomyja złapie więcej zielonych herbów"
5
@Jarema2000 Moim zdaniem nie ma wiekszych szans przy obecnej dyspozycji serwisowej, ale zobaczymy.
0
@doc Przeciez Ferran na prawym skrzydle bedzie dawal jeszcze mniej niz na lewym, mam nadzieje ze to plota.
2
@Emhyr Wezwij saperów ;)
22
@marcin62 Ale bezczelność w stosunku do Julii, czyste chamstwo.
1
@FC1899Barca Kraje zachodnie rzucily na tyle duzo sprzetu, ze nie kalkulowaloby im sie teraz wycofanie wsparcia.
0
@Jarema2000 Tak
5
@jaras121 Fajnie tak kogos obrażać, gdy samemu nie grzeszy się inteligencją, co?
1
@Sulimo
1. Pink Floyd - Marooned
2. Queen - Ride the Wild Wind
3. Depeche Mode - Behind the Wheel
4. The Doors - The Crystal Ship
5. Dire Straits - Ride Across the River
1
@AllBundy Wzajemnie :)
2
@Lionel_Messi10 Dzieki :)
0
Ten Nunez w Liverpoolu juz oficjalnie? Wiadomo jaka kwota?
@Rust_Cohle
1
@lucca87 Plecak tez moze byc elegancki :)
0
@mindbender84 Z tym co przedstawiles, ze "w porównaniu z 2015r Polak może kupić 49l paliwa więcej za średnią pensję, zaś Niemiec aż 327l paliwa mniej" oraz
"W czasach normalnych - przed wojną i pandemią - i w porównaniu do 2015r Niemiec mógł kupić 7,06% więcej paliwa za swoją pensję, a Polak 25,2% więcej."
to wynika w wiekszym stopniu ze wzrostu zarobkow, ktory byl w stanie zniwelowac efekt wzrostu cen paliw.
1
@Kamil01 Czlowieku, cale zycie przed Toba :)
0
mam nadzieje, ze mu tramwaj nie przyjedzie.
1
@Jakchcesz Oczywiscie, @clyde pisala o okienku marzen, wiec nie sililem sie na realizm :)
3
@clyde
In: Lewandowski, Raphinha, Bernardo, Kounde, Gaya
Out: Dembele, Roberto, Braithwaite, Pjanic, Puig, Umtiti, Lenglet,
5
@Danny Gaucho Chyba siatke z biedry na glowe.
0
@Danny Gaucho Biedny rower.
0
@patrykzmc2000 Dobry kierunek dla obydwu stron - Nunez bedzie mial szanse zaistniec w klasowej druzynie, a Liverpoo zyska nastepce Firmino.
1
@Mow_mi_Douglas Moze sprawdzilby sie w reprezentacji Polski?
2
@KrwawiaceoczyVEB Piekne! Bardzo mi sie podobaja jak malo ktore ostatnio.
Ciekawe, czy daloby sie taka dorwac bez sponsorow.
0
@FCB24 Koniecznie Arbeloa jeszcze.