JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Też mnie to właśnie zastanawia.
2
@Essos
Trent
De Bruyne
Valverde
Kimmich
2
@msmsms Nie zawsze zdążysz przy szybkiej piłce, więc instynktownie chcą nadrobić zejściem w dół żeby zamortyzować uderzenie.
0
@clyde
- Depeche Mode Kraków 2018
- The Cure Łódź 2016
- Sonisphere Festival 2010 Bemowo (Metallica, Anthrax, Megadeth, Slayer)
- Depeche Mode Narodowy 2017
- U2 Sztokholm 2015
1
@macio_944 Najromantyczniejsza dla mnie jest jesień - piękne kolory, spadające liście :)
0
@AmigoBlancos Wyjątek potwierdzający regułę niestety.
2
No i baloniarze wrócili do jaskiń.
Abstrahując od tego, szkoda mi Huberta, ale widać nie odnajduje się turniejach wielkoszlemowych.
0
@Kamiloza91 Słabo nie słabo, to nie ja pompowałem balonik, ze Hurkacz jest faworytem. Nawet jesi wygra to zostawi na korcie mnostwo sil i bedzie mu bardzo ciezko osiagnac znaczacy sukces w Londynie.
0
@Comentateiro To nie sa eksperci, to sa baloniarze.
1
@Kamiloza91 Cisnę bekę, bo w pierwszej rundzie funduje sobie Hurkacz w najlepszym razie maraton. Zreszta, mysle ze wiekszosc cisnie tutaj beke z baloniarzy.
1
W sumie Djokovic mial racje, ze Hurkacz jest grozny. Zapomnial tylko dodac, ze dla samego siebie.
0
@MesQueUnClub96 *na czas trwania wakacji
2
@MesQueUnClub96 Nie wiem o czym piszesz.
3
"Djoković mówi że Hurkacz będzie groźny"
1
@Rust_Cohle Kefir maja tez dobry.
0
@arasz1819 O kurde, co za odlot.
8
@macio_944 Panuje optymizm w sprawie zorganizowania kolejnego spotkania, na którym oczekiwania obydwu stron zbliżą się do siebie, albo nie.
1
@arasz1819 Czy to żart, czy serio, bo się zgubiłem.
1
@Medium Nie pisz tak, bo niektórzy zaraz zjedzą wszystkie paznokcie.
2
@MesQueUnClub96 Zwykla kurtuazyjna gadka i tyle.
2
@Kidd oczywiscie, ze to byl bardziej przypadek, a faworytem Wimbledonu jest tylko u trollkont.
1
@PatrychoO Smiejesz sie z grubego Ronaldo, a moze on jest po prostu prenatalnoseksualny?
0
@escarabajo Szkoda, ciekawe co spowodowalo taka decyzje. Wiem jedno - ojciec chlopakow ma dobrze poukladane w glowie i na pewno chce dla nich jak najlepiej i nie chce robic nic na sile wbrew ich woli.
0
@escarabajo Już potwierdzone, że opuścili Katalonię?
5
@KrystianR Lewą nogą się nie liczy.
5
@SteuerFreiMoney Kiedys kolekcjonowalem modele aut, od resorakow po duze modele, okolo 400 mialem w szczytowym momencie.
A teraz to chyba koszule w kratke.
2
@cris2706 To też wynika ze spadku prestiżu zawodu nauczyciela.
Kiedyś było to poważane stanowisko i było wielu chętnych aby pracować w szkołach, dzięki czemu było wśród kogo wybierać.
Teraz jest niestety taki deficyt, że biorą kogo popadnie.
3
@FioletoweOczy Mimo wszystko, w pół sezonu wykręcić takie liczby to dobry wynik.
Słabe jest branie jednego meczu za wyznacznik całokształtu formy.
3
@FioletoweOczy Gdzie Auba miał te słabe mecze? W pół sezonu strzelił tyle, co Depay w całym sezonie wyjąwszy miesiąc kontuzji.
2
@cris2706 Wszystko pięknie fajnie, tylko zwróćmy uwagę na to, jaką odpowiedzialność społeczną mają nauczyciele i pielęgniarki. Za chwilę jakość kształcenia w Polsce, która już teraz nie jest jakoś szczególnie wysoka, poleci jeszcze bardziej w dół, bo żaden nauczyciel nie będzie chciał pracować w zawodzie i będą nam rosły kolejne pokolenia głąbów, bo dobrych nauczycieli, którzy będą chcieli pracować za psie pieniądze zostanie garstka.