4

@Hellrider "to fakt, zdecydowanie nie jest tak upalnie jak w lipcu czy burzowo jak w sierpniu, a dzień wciąż długi." - dokładnie

"w Zakopanem jak na obajtkowym Orlenie, tylko na siku ;) no dobra, no i na kawę, kawy nie odmówię w żadnym przybytku" - ja jeszcze lubię zajść na targ pod wiaduktem po oscypki, bo mają tam świeże i certyfikowane.

A propos Kościelca, kiedyś we wrześniu miałem przyjemność z bliska zobaczyć stado kozic w rejonie Karbu, niesamowite przeżycie :)

8

@MesQueUnClub96 Ladna srednia RvN

1

@JohnnyBarca Piekna ekipe wtedy Turcja miala; Rustu, Sas, Basturk, Emre, Buruk, Davala, Nihat, Sukur...

2

@TR3YWAY Niestety, również odnoszę takie wrażenie.

4

@Hellrider Wiem, ale wciaz jest to lepszy miesiac na wycieczki w Tatry zarówno pod względem obłożenia, jak i pogody.

4

@Puyolex Dlatego ja juz lata temu porzuciłem zwyczaj wyjazdu w Tatry w sezonie i zwykle wybieram się tam we wrześniu/październiku.

0

W Londynie znowu pada?

1

@PatrychoO Czemu nie, można by spróbować. Nie wiem, czy dam radę udzielać się w całym cyklu ale spróbuję.

7

@Hellrider Niestety, "janusze polskiej turystyki" maja zakodowane 3 kierunki w Tatrach: Giewont, Gubałówka i Morskie Oko właśnie.

O Krupówkach nawet nie wspomnę, bo trudno je nazwać atrakcją.

31

@Comentateiro Też tego nigdy nie zrozumiem. Czekam z niecierpliwością aż ktoś ukróci ten proceder.

4

@Danny Gaucho Potwierdzam, byłem tą piątką.

0

@AnnaMarianna "Jeśli" to slowo klucz w tym przypadku ;)

0

@AnnaMarianna Jestem zdania, że zakochanie się może być czynnikiem motywującym do pracy nad sobą zarówno w sferze fizycznej (ćwiczenia) jak i mentalnej (poszerzanie wiedzy itp).

1

@Comentateiro Może też.

5

@Comentateiro Dlatego nie powinno sie rzucać.

1

@Gaz I przy okazji zostaniemy bez skrzydlowych. Moze to czas wprowadzic innowacyjna taktyke grania piecioma srodkowymi pomocnikami?

2

@Krystian1588 haha dobre!

1

@FC1899Barca Juz widze te wypadki po pijaku w Polsce...

0

@Kondziubarca Czyli jeszcze w ratach bedziemy dostawac? Pieknie...

0

@Patrykl145 Która euforia?

1

@PatrychoO Życzę młodym Żuczkom jak najlepiej.

0

@Fan2005 Skoro strzela setki goli w sekcjach juniorskich to tak, ktoś może się zachwycać.

3

@Barca1992 Jeszcze to będą odkręcać tak jak już teraz rozważają powrót do węgla.

0

@Yakoob Bardzo rozsądne transfery, a podejrzewam, że to jeszcze nie koniec.

1

@BorzyKrzys Oj tam, nie było takie złe.

1

@messi564 Nikt wcześniej nie grał z aktywnych bramkarzy. Ewentualnie Oier.

0

@Fenyx I dobrze!

0

@ranger3120 Shapo się omija szerokim łukiem tak jak Napoli.

0

Może tego Antonego dałoby się taniej wyciągnąć?

4

@Clue Znam lepszy:

Dlaczego Polska nie zdobędzie MŚ w Katarze?
Bo nie wyjdzie z grupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?