JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Hellrider "to fakt, zdecydowanie nie jest tak upalnie jak w lipcu czy burzowo jak w sierpniu, a dzień wciąż długi." - dokładnie
"w Zakopanem jak na obajtkowym Orlenie, tylko na siku ;) no dobra, no i na kawę, kawy nie odmówię w żadnym przybytku" - ja jeszcze lubię zajść na targ pod wiaduktem po oscypki, bo mają tam świeże i certyfikowane.
A propos Kościelca, kiedyś we wrześniu miałem przyjemność z bliska zobaczyć stado kozic w rejonie Karbu, niesamowite przeżycie :)
8
@MesQueUnClub96 Ladna srednia RvN
1
@JohnnyBarca Piekna ekipe wtedy Turcja miala; Rustu, Sas, Basturk, Emre, Buruk, Davala, Nihat, Sukur...
2
@TR3YWAY Niestety, również odnoszę takie wrażenie.
4
@Hellrider Wiem, ale wciaz jest to lepszy miesiac na wycieczki w Tatry zarówno pod względem obłożenia, jak i pogody.
4
@Puyolex Dlatego ja juz lata temu porzuciłem zwyczaj wyjazdu w Tatry w sezonie i zwykle wybieram się tam we wrześniu/październiku.
0
W Londynie znowu pada?
1
@PatrychoO Czemu nie, można by spróbować. Nie wiem, czy dam radę udzielać się w całym cyklu ale spróbuję.
7
@Hellrider Niestety, "janusze polskiej turystyki" maja zakodowane 3 kierunki w Tatrach: Giewont, Gubałówka i Morskie Oko właśnie.
O Krupówkach nawet nie wspomnę, bo trudno je nazwać atrakcją.
31
@Comentateiro Też tego nigdy nie zrozumiem. Czekam z niecierpliwością aż ktoś ukróci ten proceder.
4
@Danny Gaucho Potwierdzam, byłem tą piątką.
0
@AnnaMarianna "Jeśli" to slowo klucz w tym przypadku ;)
0
@AnnaMarianna Jestem zdania, że zakochanie się może być czynnikiem motywującym do pracy nad sobą zarówno w sferze fizycznej (ćwiczenia) jak i mentalnej (poszerzanie wiedzy itp).
1
@Comentateiro Może też.
5
@Comentateiro Dlatego nie powinno sie rzucać.
1
@Gaz I przy okazji zostaniemy bez skrzydlowych. Moze to czas wprowadzic innowacyjna taktyke grania piecioma srodkowymi pomocnikami?
2
@Krystian1588 haha dobre!
1
@FC1899Barca Juz widze te wypadki po pijaku w Polsce...
0
@Kondziubarca Czyli jeszcze w ratach bedziemy dostawac? Pieknie...
0
@Patrykl145 Która euforia?
1
@PatrychoO Życzę młodym Żuczkom jak najlepiej.
0
@Fan2005 Skoro strzela setki goli w sekcjach juniorskich to tak, ktoś może się zachwycać.
3
@Barca1992 Jeszcze to będą odkręcać tak jak już teraz rozważają powrót do węgla.
0
@Yakoob Bardzo rozsądne transfery, a podejrzewam, że to jeszcze nie koniec.
1
@BorzyKrzys Oj tam, nie było takie złe.
1
@messi564 Nikt wcześniej nie grał z aktywnych bramkarzy. Ewentualnie Oier.
0
@Fenyx I dobrze!
0
@ranger3120 Shapo się omija szerokim łukiem tak jak Napoli.
0
Może tego Antonego dałoby się taniej wyciągnąć?
4
@Clue Znam lepszy:
Dlaczego Polska nie zdobędzie MŚ w Katarze?
Bo nie wyjdzie z grupy.