14

@macio_944 Piekne, doskonale wpisuje sie w retoryke niektorych osob na la Rambli.

0

@BulaKG śledzik kazdy, byleby nie na slodko.

4

@Medium Ja bardzo, kiedys nalogowo kupowalem rozne smaki.

A za ta paste ktos powinien pojsc siedziec...

3

@cat_r37 Pieknie, oby to byl precedens, ktory troche otrzezwi chciwych pilkarzykow, ktorzy uwazaja sie za nie wiadomo jakie gwiazdy.

0

@PatrychoO Stano = Vega

2

@masq Uruchomiliscie zbiorke? Trzymam mocno kciuki.

3

@macio_944 Przeciez on takie sztuczki w kazdym meczu robi, jedyne co nierealistyczne to cieszynka na koncu.

1

@VirtuoZ Znam ten ból, czuje podobne zazenowanie czytajac wiekszosc komentarzy na la Rambli...

0

@Colon hehe, cos w tym jest niestety.

1

@escarabajo Pewnie tak, ale i tak moim zdaniem to jest absurd, zwlaszcza w sytuacji, gdy w urzedzie jest pusciutko.

1

@escarabajo Nie da rady, zdjecie musi byc dostarczone papierowe...

2

@Pawelec7 Dzieki za podsumowanie :)

4

Urzędowe absurdy

Pojechalem sobie dzisiaj do pobliskiego miasteczka wyrobic nowy dowod. Z wypelnionym wnioskiem + zdjecie wchodze sobie do pokoju, gdzie mozna skladac wnioski. Na miejscu dowiaduje sie, ze nie mozna tak o wejsc sobie i zlozyc wniosek tylko trzeba umowic sie na specjalna wizyte zeby zlozyc wniosek. Zeby bylo zabawniej, w urzedzie nie bylo zywej duszy, wiec nie do konca rozumiem dlaczego nie moglem po prostu zostawic tego wniosku i wyjsc...

Aha, termin wizyty, podczas ktorej mam zostawic wniosek mam za 2 tygodnie...

1

@Kondziubarca Czyli kto jest faworytem? @don'T.R.I.P.e

1

@don'T.R.I.P.e Czyli ten który najprawdopodobniej zostanie PM?

1

@zmiana_plana Podobno Blair Witch Project

1

@jedrek7000 Wymiana gniazda USB w telefonie, też ostatnio przez to przechodziłem.

2

@Encore Sick as fuck

1

@don'T.R.I.P.e Sugerujesz, że Boris jest/był wtyką? Bo po jego posunięciach na arenie międzynarodowej zupełnie tego nie było widać, co w sumie (kurde) mogłoby sugerować dobry kamuflaż.

0

@Encore Już raczej ma zjazd, a Ferran jeszcze perspektywiczny, będzie dobrze (oczywiście nie w Chelsea).

0

@Encore Jak narazie Djokovic popelnia mnostwo bledow, ciekawe w ktorym momencie wejdzie na swoj normalny poziom, bo wtedy skonczy sie prawdopodobnie dobra seria Norriego.

0

@barcelonaLM *nastawic szpryce

0

@Encore Trafne spostrzezenie.

2

Sporo błędów u Serba narazie, oby tak dalej.

0

Mam wrazenie, ze Norrie rusza sie wolniej od Isnera.

6

@Arkon Liverpool kupil tylko Nuneza zdaje sie.

0

Pięknie Norrie w ostatniej piłce pierwszego gema

1

@HypeR warto w ogóle zaczynać fifę?

0

@Colon Taktyczny

0

@Rust_Cohle na to po cichu licze, ale bedzie bardzo ciezko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?