JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@macio_944 Piekne, doskonale wpisuje sie w retoryke niektorych osob na la Rambli.
0
@BulaKG śledzik kazdy, byleby nie na slodko.
4
@Medium Ja bardzo, kiedys nalogowo kupowalem rozne smaki.
A za ta paste ktos powinien pojsc siedziec...
3
@cat_r37 Pieknie, oby to byl precedens, ktory troche otrzezwi chciwych pilkarzykow, ktorzy uwazaja sie za nie wiadomo jakie gwiazdy.
0
@PatrychoO Stano = Vega
2
@masq Uruchomiliscie zbiorke? Trzymam mocno kciuki.
3
@macio_944 Przeciez on takie sztuczki w kazdym meczu robi, jedyne co nierealistyczne to cieszynka na koncu.
1
@VirtuoZ Znam ten ból, czuje podobne zazenowanie czytajac wiekszosc komentarzy na la Rambli...
0
@Colon hehe, cos w tym jest niestety.
1
@escarabajo Pewnie tak, ale i tak moim zdaniem to jest absurd, zwlaszcza w sytuacji, gdy w urzedzie jest pusciutko.
1
@escarabajo Nie da rady, zdjecie musi byc dostarczone papierowe...
2
@Pawelec7 Dzieki za podsumowanie :)
4
Urzędowe absurdy
Pojechalem sobie dzisiaj do pobliskiego miasteczka wyrobic nowy dowod. Z wypelnionym wnioskiem + zdjecie wchodze sobie do pokoju, gdzie mozna skladac wnioski. Na miejscu dowiaduje sie, ze nie mozna tak o wejsc sobie i zlozyc wniosek tylko trzeba umowic sie na specjalna wizyte zeby zlozyc wniosek. Zeby bylo zabawniej, w urzedzie nie bylo zywej duszy, wiec nie do konca rozumiem dlaczego nie moglem po prostu zostawic tego wniosku i wyjsc...
Aha, termin wizyty, podczas ktorej mam zostawic wniosek mam za 2 tygodnie...
1
@Kondziubarca Czyli kto jest faworytem? @don'T.R.I.P.e
1
@don'T.R.I.P.e Czyli ten który najprawdopodobniej zostanie PM?
1
@zmiana_plana Podobno Blair Witch Project
1
@jedrek7000 Wymiana gniazda USB w telefonie, też ostatnio przez to przechodziłem.
2
@Encore Sick as fuck
1
@don'T.R.I.P.e Sugerujesz, że Boris jest/był wtyką? Bo po jego posunięciach na arenie międzynarodowej zupełnie tego nie było widać, co w sumie (kurde) mogłoby sugerować dobry kamuflaż.
0
@Encore Już raczej ma zjazd, a Ferran jeszcze perspektywiczny, będzie dobrze (oczywiście nie w Chelsea).
0
@Encore Jak narazie Djokovic popelnia mnostwo bledow, ciekawe w ktorym momencie wejdzie na swoj normalny poziom, bo wtedy skonczy sie prawdopodobnie dobra seria Norriego.
0
@barcelonaLM *nastawic szpryce
0
@Encore Trafne spostrzezenie.
2
Sporo błędów u Serba narazie, oby tak dalej.
0
Mam wrazenie, ze Norrie rusza sie wolniej od Isnera.
6
@Arkon Liverpool kupil tylko Nuneza zdaje sie.
0
Pięknie Norrie w ostatniej piłce pierwszego gema
1
@HypeR warto w ogóle zaczynać fifę?
0
@Colon Taktyczny
0
@Rust_Cohle na to po cichu licze, ale bedzie bardzo ciezko.