15

Ale wysyp "śmiesznej" ironii.

0

@Azi Torre ma byc jedynie w dynamice pierwszej druzyny, poza tym to jego pierwszy mecz w zespole. Z liczacych sie zawodnikow mamy PEA, MaTSa, Kessiego, ktory rowniez gra pierwszy mecz w Barcelonie, Nico i Desta. Mimo wszystko wiekszosc to rezerwy, praktycznie cala obrona poza Destem to mlode chlopaki.

1

Fajnie zagral Torre, widac jakosc w jego grze. 3 razy faulowany w ciagu pierwszych 6 minut meczu. Bedzie pociecha z niego.

0

@Archolos Widocznie grali pierwszym skladem, w Barcelonie wiekszosc zawodnikow to rezerwy.

1

@Emhyr @Rust_Cohle zakladal, ale w tym roku sie obrazil i nie zaklada.

0

@takisobiektos Latka leca mimo wszystko, co raz trudniej bedzie mu wytrzymywac cale turnieje, juz w tej edycji musial gonic w meczu z Sinnerem i Kyrgiosem tez.

1

@Cvzx Nie ma szans, nie dobije nawet do 25.

0

@Culer_1906 Naturalna?

0

@Emhyr A Under gdzie przeszdl?

5

@Barca1922 Ani nowy Neymar, ani niewypal. Moim zdaniem przyzwoity zawodnik, ktory bedzie wartosciowym wzmocnieniem.

1

@VamosRakieta Moja ulubiona zupa! Smacznego!

0

@AnnaMarianna Skresilbym go raczej, bo jesli jego glownym hobby jest imprezowanie to raczej nie ma co liczyc zeby sie ustatkowal. Rozumiem wyjsc raz na jakis czas, oczywiscie nic zlego w tym nie ma, ale jesli ktos robi to notorycznie to raczej bedzie Cie traktowal jako wypelniacz czasu miedzy imprezami...

1

@wojti258 Również proszę o oznaczanie.

0

@Albatros Torre i Collado. I ciekaw jestem jak się Kessie zaprezentuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mkord Dzieki za info.

0

@Kurkmen Skad pomysl z tym albo i nie i skad pomysl ze lata bedziemy czekac?

0

Marzy mi sie jeszcze ten transfer Bernardo, ale pewnie nie dojdzie do skutku.

0

@szkutnik91 Szkoda, ze nie ma Gaviego.

1

@8stoichkov8 Candy Dulfier "Lily Was Here" ? ;) Ale Gerry tez scisly top jak dla mnie.

1

@arsenallondyn0 Dzieki, moze sie uda dzisiaj obejrzec jesli nie zasne przedtem :)

2

@Encore Troche stracil glowe przy tym salcie.

1

@taris On juz w drodze do Manchesteru razem z Lewym.

1

@Encore I trofeum Bang Cock zdobyte, glory glory Man Utd!

1

@Encore Tez rozwazam taka opcje ataku.

2

@Encore Chyba jednak wywale go z fpl w takim razie.

2

Zeby czasem Lewy nie chcial zaraz przejsc do United...

4

@FCB24 A ilu masz dobrych lewonoznych prawoskrzydlowych? O ile po drugiej stronie to jest jeszcze w czym wybierac, o tyle wlasnie na pozycji Raphinhi trudno o sensowne alternatywy. Moze i troche jest przeplacony, ale nieznacznie.

1

@Seba_89_ No rzeczywiscie wyjdziemy zle, zwlaszcza ze to ich kraj jest niszczony, a nie nasz, dzieki czemu nie musimy sie bac, ze nam cos na glowe spadnie.

0

@Antimadridista_WR A taki fajny byl, Angielski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?