JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Ale wysyp "śmiesznej" ironii.
0
@Azi Torre ma byc jedynie w dynamice pierwszej druzyny, poza tym to jego pierwszy mecz w zespole. Z liczacych sie zawodnikow mamy PEA, MaTSa, Kessiego, ktory rowniez gra pierwszy mecz w Barcelonie, Nico i Desta. Mimo wszystko wiekszosc to rezerwy, praktycznie cala obrona poza Destem to mlode chlopaki.
1
Fajnie zagral Torre, widac jakosc w jego grze. 3 razy faulowany w ciagu pierwszych 6 minut meczu. Bedzie pociecha z niego.
0
@Archolos Widocznie grali pierwszym skladem, w Barcelonie wiekszosc zawodnikow to rezerwy.
1
@Emhyr @Rust_Cohle zakladal, ale w tym roku sie obrazil i nie zaklada.
0
@takisobiektos Latka leca mimo wszystko, co raz trudniej bedzie mu wytrzymywac cale turnieje, juz w tej edycji musial gonic w meczu z Sinnerem i Kyrgiosem tez.
1
@Cvzx Nie ma szans, nie dobije nawet do 25.
0
@Culer_1906 Naturalna?
0
@Emhyr A Under gdzie przeszdl?
5
@Barca1922 Ani nowy Neymar, ani niewypal. Moim zdaniem przyzwoity zawodnik, ktory bedzie wartosciowym wzmocnieniem.
1
@VamosRakieta Moja ulubiona zupa! Smacznego!
0
@AnnaMarianna Skresilbym go raczej, bo jesli jego glownym hobby jest imprezowanie to raczej nie ma co liczyc zeby sie ustatkowal. Rozumiem wyjsc raz na jakis czas, oczywiscie nic zlego w tym nie ma, ale jesli ktos robi to notorycznie to raczej bedzie Cie traktowal jako wypelniacz czasu miedzy imprezami...
1
@wojti258 Również proszę o oznaczanie.
0
@Albatros Torre i Collado. I ciekaw jestem jak się Kessie zaprezentuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mkord Dzieki za info.
0
@Kurkmen Skad pomysl z tym albo i nie i skad pomysl ze lata bedziemy czekac?
0
Marzy mi sie jeszcze ten transfer Bernardo, ale pewnie nie dojdzie do skutku.
0
@szkutnik91 Szkoda, ze nie ma Gaviego.
1
@8stoichkov8 Candy Dulfier "Lily Was Here" ? ;) Ale Gerry tez scisly top jak dla mnie.
1
@arsenallondyn0 Dzieki, moze sie uda dzisiaj obejrzec jesli nie zasne przedtem :)
2
@Encore Troche stracil glowe przy tym salcie.
1
@taris On juz w drodze do Manchesteru razem z Lewym.
1
@Encore I trofeum Bang Cock zdobyte, glory glory Man Utd!
1
@Encore Tez rozwazam taka opcje ataku.
2
@Encore Chyba jednak wywale go z fpl w takim razie.
2
Zeby czasem Lewy nie chcial zaraz przejsc do United...
4
@FCB24 A ilu masz dobrych lewonoznych prawoskrzydlowych? O ile po drugiej stronie to jest jeszcze w czym wybierac, o tyle wlasnie na pozycji Raphinhi trudno o sensowne alternatywy. Moze i troche jest przeplacony, ale nieznacznie.
1
@Seba_89_ No rzeczywiscie wyjdziemy zle, zwlaszcza ze to ich kraj jest niszczony, a nie nasz, dzieki czemu nie musimy sie bac, ze nam cos na glowe spadnie.
0
@Antimadridista_WR A taki fajny byl, Angielski.