JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Salah ma prawie tyle samo strzelonych bramek w trakcie 5 sezonow, co Giggs w trakcie 14, wiec nie rozumiem co on mialby tam robic.
0
@koziar A ile razy wygral Henry? Co to za argument...
2
@Encore Lampard za Scholesa i moze byc.
6
@masq Pamietaj w razie czego o opcji ze zbiorka. Tu jest wiele osob, ktore chetnie Was wespra i dodatkowo przekaza znajomym zeby rowniez wsparli.
5
@masq Jak teraz wyglada sytuacja? Ustabilizowal sie stan? Trzymam caly czas kciuki i wspieram modlitwa.
2
@Adi123456789 Przez trzy, bo jeszcze jako pierwsze jest s.
1
@Encore Ciekawy zmiennik w fpl moglby byc, pomyslimy.
1
Chociaz fryzure mial fajna.
2
@Hubsao Do Carlosa, Juninho i Ronaldinho i tak nie mial podjazdu.
4
@Azacca Po takich powinna przyjezdzac smieciarka i na wysypisko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MrPGG Czyli jeszcze Bernardo i Mbappe?
0
@tristan87 jak sobie sam brawo bije :)
2
@MrPGG Jest pustak.
4
@msmsms Moim zdaniem nie jest glupie, bo nie bez powodu przez wiele lat big servers i gracze, ktorzy potrafili maskowac kierunek serwisu dominowali na trawie. Chcac nie chcac serwis jest jednym z kluczowych zagran na trawie i slajsy ze skrotami na niewiele sie zdadza, jezeli nie bedziesz w stanie odczytac serwisu.
1
@msmsms Na maczce potrzeba wiekszej wydolnosci bo wymiany sa dluzsze, a serwis nie zawsze ustawi Ci wymiane tak jak to czesto bywa na trawie.
3
@MesQueUnClub96 Jaki ranking? Najladniejszego koloru kortu?
0
@prucnalkam pisz do @Rust_Cohle
3
@Pawel13sz Ladna siatka.
0
@MesQueUnClub96 Moga wpuscic, byleby wyjechal z powrotem przed kolejnym AO.
4
Czy wiadomo juz za jaka cene Barcelona jest sklonna sprzedac Lewandowskiego po slabych wystepach w ostatnich meczach?
0
@Pewex Gra o Tron to chyba jak Nickelback.
0
@Fan2005 Kiedys lubilem Rome jeszcze za czasow Tommasiego, Cafu, Aldaira, oczywiscie Tottiego, ale juz dawno nic wielkiego nie ugrali ani w Europie, ani we Wloszech. Moze to bedzie ten sezon?
0
@iniesta44 W takim razie w ogole nie powinni wypuszczac nowej edycji. Bo cala fifa jest toksyczna.
12
@Striker W sumie nie mogl sobie chyba wybrac lepszego miejsca do odbudowy formy przez Mundialem.
3
@tomek8756 Ja tam bardzo Wolskiego lubie, nie wnikam w jakiekolwiek twitterowe przepychanki tylko ogladam jego kanal na YT i naprawde ciekawie przedstawia sytuacje, przede wszystkim w obiektywny sposob.
2
@Comentateiro Oj od gorzkiej to z daleka sie trzymam, nie cierpie. Chyba ze gorzka z pomarancza to tak.
2
@Comentateiro Zbyt zawile jak na ta pore dla mnie. Powiedz chociaz, jaka to byla czekolada.
0
@Danny Gaucho To w takim razie, co to jest za druzyna? ;)
0
@Janas11224 Za mlody na Inter - za 5-7 lat moze.