0

@Medium Salah ma prawie tyle samo strzelonych bramek w trakcie 5 sezonow, co Giggs w trakcie 14, wiec nie rozumiem co on mialby tam robic.

0

@koziar A ile razy wygral Henry? Co to za argument...

2

@Encore Lampard za Scholesa i moze byc.

6

@masq Pamietaj w razie czego o opcji ze zbiorka. Tu jest wiele osob, ktore chetnie Was wespra i dodatkowo przekaza znajomym zeby rowniez wsparli.

5

@masq Jak teraz wyglada sytuacja? Ustabilizowal sie stan? Trzymam caly czas kciuki i wspieram modlitwa.

2

@Adi123456789 Przez trzy, bo jeszcze jako pierwsze jest s.

1

@Encore Ciekawy zmiennik w fpl moglby byc, pomyslimy.

1

Chociaz fryzure mial fajna.

2

@Hubsao Do Carlosa, Juninho i Ronaldinho i tak nie mial podjazdu.

4

@Azacca Po takich powinna przyjezdzac smieciarka i na wysypisko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MrPGG Czyli jeszcze Bernardo i Mbappe?

0

@tristan87 jak sobie sam brawo bije :)

2

@MrPGG Jest pustak.

4

@msmsms Moim zdaniem nie jest glupie, bo nie bez powodu przez wiele lat big servers i gracze, ktorzy potrafili maskowac kierunek serwisu dominowali na trawie. Chcac nie chcac serwis jest jednym z kluczowych zagran na trawie i slajsy ze skrotami na niewiele sie zdadza, jezeli nie bedziesz w stanie odczytac serwisu.

1

@msmsms Na maczce potrzeba wiekszej wydolnosci bo wymiany sa dluzsze, a serwis nie zawsze ustawi Ci wymiane tak jak to czesto bywa na trawie.

3

@MesQueUnClub96 Jaki ranking? Najladniejszego koloru kortu?

0

3

@Pawel13sz Ladna siatka.

0

@MesQueUnClub96 Moga wpuscic, byleby wyjechal z powrotem przed kolejnym AO.

4

Czy wiadomo juz za jaka cene Barcelona jest sklonna sprzedac Lewandowskiego po slabych wystepach w ostatnich meczach?

0

@Pewex Gra o Tron to chyba jak Nickelback.

0

@Fan2005 Kiedys lubilem Rome jeszcze za czasow Tommasiego, Cafu, Aldaira, oczywiscie Tottiego, ale juz dawno nic wielkiego nie ugrali ani w Europie, ani we Wloszech. Moze to bedzie ten sezon?

0

@iniesta44 W takim razie w ogole nie powinni wypuszczac nowej edycji. Bo cala fifa jest toksyczna.

12

@Striker W sumie nie mogl sobie chyba wybrac lepszego miejsca do odbudowy formy przez Mundialem.

3

@tomek8756 Ja tam bardzo Wolskiego lubie, nie wnikam w jakiekolwiek twitterowe przepychanki tylko ogladam jego kanal na YT i naprawde ciekawie przedstawia sytuacje, przede wszystkim w obiektywny sposob.

2

@Comentateiro Oj od gorzkiej to z daleka sie trzymam, nie cierpie. Chyba ze gorzka z pomarancza to tak.

2

@Comentateiro Zbyt zawile jak na ta pore dla mnie. Powiedz chociaz, jaka to byla czekolada.

0

@Danny Gaucho To w takim razie, co to jest za druzyna? ;)

0

@Janas11224 Za mlody na Inter - za 5-7 lat moze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?