2

@IK10 Martinelli, Perisic, Maddison.

24

@Don Lucas A to ci sami kibice?

W ogole smiesza mnie takie dywagacje tak jakby ewentualny suckes Argentyny na MŚ mial jakakolwiek korelacje ze zwyciestwem Barcelony w LM...

0

@Krtg Na pewno w Barcelonie znajdziesz mnostwo pieknych miejsc na oswiadczyny i niekoniecznie musi to byc jakas knajpa :)

0

@Krtg Ok, po prostu to jest na tyle wyjatkowy moment, ze warto zeby to byla tylko Wasza chwila. Ale oczywiscie zrobisz jak bedziesz chcial.

4

@gumaz W sensie, ze polamie go na treningu?

1

@Krtg To spoko, nie wiedzialem ze ylko pizdowaci ludzie organizuja oswiadczyny we dwoje.

2

@Krtg Oswiadczyny tylko we dwoje. W wiekszym gronie zawsze bedzie to niezreczne dla dziewczyny.

3

@FC1899Barca Myślałem, że piramidy...

1

@PatrychoO Chyba tylko wyżej wspomniany Sen o Warszawie Niemena.

0

5

U mnie na wsi tez bylo wyte.

2

@Rust_Cohle *autyzm

11

@Comentateiro Niepotrzebna komplikacja z ta kolendra lub pietruszka.

1

@Kondziubarca Czy ten dziennikarz nazywa sie Jan Tomaszewski?

1

@VamosRakieta
1. 1
2. 18
3. 92
4. 83
5. 31

Tylko zebys nie dostal perma do czasu zakonczenia konkursu ;)

2

@Cule1234 Niezly sciek.

1

@msmsms Przyjscie Maignana jest niestety nierealne.

2

@Janiama Troche szkoda byloby posadzic Fatiego, Ferrana i Gaviego na lawke.

0

@tbas Zupelnie jak w Reprezentacji Polski. Tylko ze nie umiemy ani zamurowac, ani zagrac celnie do Lewego.

4

@bixmix Na wszelki wypadek oznacze @Rust_Cohle

0

@Ali3231 Czyli co? Chilwell w odstawke?

7

@MesQueUnClub96 A w Polsce Hurkacz stracil 700 tysiecy kibicow po tym jak sie dowiedzieli, ze mu kibicujesz.

1

@arcziFCB Ciezko o piekniejsze miejsce do grania i zycia u kresu kariery.

0

@Cabaz Uff, byle jak najdalej od Arsenalu.

0

@Keriox Potwierdzam, bylem ta kolejka.

0

@Colon Niesamowity poziom, ale w koncu spotkalo sie dwoch najciekawszych graczy mlodego pokolenia.

0

@Cotutajsiedzieje Mieli chyba czarne?

0

@gumaz Nie zanosi sie na to przynajmniej w ciagu najblizszych 2 lat.

1

@SwieteOfficjum Lucky Number Slevin

1

@Ojciec5tkidzieci Nie no, najlepsza muzyka powstawała w latach 70. i 80. Nie ma tu nawet dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?