JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IK10 Martinelli, Perisic, Maddison.
24
@Don Lucas A to ci sami kibice?
W ogole smiesza mnie takie dywagacje tak jakby ewentualny suckes Argentyny na MŚ mial jakakolwiek korelacje ze zwyciestwem Barcelony w LM...
0
@Krtg Na pewno w Barcelonie znajdziesz mnostwo pieknych miejsc na oswiadczyny i niekoniecznie musi to byc jakas knajpa :)
0
@Krtg Ok, po prostu to jest na tyle wyjatkowy moment, ze warto zeby to byla tylko Wasza chwila. Ale oczywiscie zrobisz jak bedziesz chcial.
4
@gumaz W sensie, ze polamie go na treningu?
1
@Krtg To spoko, nie wiedzialem ze ylko pizdowaci ludzie organizuja oswiadczyny we dwoje.
2
@Krtg Oswiadczyny tylko we dwoje. W wiekszym gronie zawsze bedzie to niezreczne dla dziewczyny.
3
@FC1899Barca Myślałem, że piramidy...
1
@PatrychoO Chyba tylko wyżej wspomniany Sen o Warszawie Niemena.
0
@TheNekro94 haha
5
U mnie na wsi tez bylo wyte.
2
@Rust_Cohle *autyzm
11
@Comentateiro Niepotrzebna komplikacja z ta kolendra lub pietruszka.
1
@Kondziubarca Czy ten dziennikarz nazywa sie Jan Tomaszewski?
1
@VamosRakieta
1. 1
2. 18
3. 92
4. 83
5. 31
Tylko zebys nie dostal perma do czasu zakonczenia konkursu ;)
2
@Cule1234 Niezly sciek.
1
@msmsms Przyjscie Maignana jest niestety nierealne.
2
@Janiama Troche szkoda byloby posadzic Fatiego, Ferrana i Gaviego na lawke.
0
@tbas Zupelnie jak w Reprezentacji Polski. Tylko ze nie umiemy ani zamurowac, ani zagrac celnie do Lewego.
4
@bixmix Na wszelki wypadek oznacze @Rust_Cohle
0
@Ali3231 Czyli co? Chilwell w odstawke?
7
@MesQueUnClub96 A w Polsce Hurkacz stracil 700 tysiecy kibicow po tym jak sie dowiedzieli, ze mu kibicujesz.
1
@arcziFCB Ciezko o piekniejsze miejsce do grania i zycia u kresu kariery.
0
@Cabaz Uff, byle jak najdalej od Arsenalu.
0
@Keriox Potwierdzam, bylem ta kolejka.
0
@Colon Niesamowity poziom, ale w koncu spotkalo sie dwoch najciekawszych graczy mlodego pokolenia.
0
@Cotutajsiedzieje Mieli chyba czarne?
0
@gumaz Nie zanosi sie na to przynajmniej w ciagu najblizszych 2 lat.
1
@SwieteOfficjum Lucky Number Slevin
1
@Ojciec5tkidzieci Nie no, najlepsza muzyka powstawała w latach 70. i 80. Nie ma tu nawet dyskusji.