0

@SuperPatsonFCB Dzięki! :)

2

Podesłałby ktoś ten filmik gdzie Chelsea rzuca się na Cucurrelę a Barcelona tylko sięga po pilota?

0

@Colon Jutro zobaczę bo dziś już nie dam rady.

13

@Yoshi94 no no :)

Jeszcze że 2-3 lata temu banknot 500 zł był niejako rzadkością. Dzisiaj wypłaciłem pewna kwote i otrzymałem ja w samych banknotach 500 zł

mozna? mozna.

19

@Yoshi94 Raczej dzieci wypisuja obcym ludziom na forum ile pieniedzy wyplacili.

1

0

@HypeR *33 w dodatku jeszcze niecale :)

1

@gukwa Polecam zmienic ton rozmowy jesli zamierzasz ja kontynuowac.

Jesli umowa jednoznacznie swiadczy na korzysc klubu to nie ma mozliwosci zeby mial stracic pieniadze.

1

@gukwa Jezeli firma ma pewnosc ze wygra w sadzie, to o jakiej stracie Ty piszesz? Co ma stracic, skoro zakladamy ze dokladnie wszystko przeanalizowala z prawnikami i nie ma podstaw uwazac, ze mieliby przegrac?

80

@stone80 Ostatnio jak wyplacalem 350k, podkreslam - trzysta piecdziesiat tysiecy polskich zlotych, to tez samymi piecsetkami dostalem. Skandal!

1

@gukwa W sadzie takie aspekty nie maja znaczenia. Jezeli strona zrywajaca kontrakt z pilkarzem jest w stanie wybronic sie z tej decyzji to sporna kwota nie ma znaczenia.

"misiu kolorowy" ?

1

@gukwa Ale sama kwota nie wplywa na to jakie sa szanse wygranej w sadzie.

4

@Khajio Niezla rzeznia.

1

@gukwa *inteligentny

P.S. ryzyko przegrania 20 milionow czy 2 milionow zalezy tylko i wylacznie od warunkow kontraktu, a nie od kwoty. Jedyne co moze byc wieksze to potencjalna strata w przypadku 20 milionow vs 2 milionow.

9

@Ojciec5tkidzieci Alez go uwielbialem.

9

@masq Czy przelecenie duzej ilosci duperek i posiadanie wielkiego majatku jest jakims wyznacznikiem bycia fajnym?

2

@MesQueUnClub96 Nie bedzie latwo Emilowi, ale powinien dac rade.

0

@jacobFCB Ja z kolei preferuje glos Eddiego :)

1

@Khajio Grealish tak nisko?

3

@Kgorecki2500 Jeszcze musi wrocic ;)

3

@Rust_Cohle Brakowalo tylko wkuwionego Norka rzucajacego kanalarska czapka.

3

@Sensible Nalezy tylko podziwiac jego zimna krew, ze potrafil sobie z tym poradzic bedac w powietrzu.

6

@tristan87 Troche sie naodkrecal tych kolpakow.

1

@tomek8756 To ja.

0

@barcelonaLM Ostatni.

4

@tomek8756 Mi to wyglada jak skrot od Hawthorn Wood Police Department, ale moge sie mylic.

0

@FC1899Barca wstawaj...

2

@MateuszQ Fajnie jakby dobil do 800 goli i 400 asyst.

11

Komentarz usunięty

3

@FC1899Barca To po co wrzucasz? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?