JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB Dzięki! :)
2
Podesłałby ktoś ten filmik gdzie Chelsea rzuca się na Cucurrelę a Barcelona tylko sięga po pilota?
0
@Colon Jutro zobaczę bo dziś już nie dam rady.
13
@Yoshi94 no no :)
Jeszcze że 2-3 lata temu banknot 500 zł był niejako rzadkością. Dzisiaj wypłaciłem pewna kwote i otrzymałem ja w samych banknotach 500 zł
mozna? mozna.
19
@Yoshi94 Raczej dzieci wypisuja obcym ludziom na forum ile pieniedzy wyplacili.
1
@ranger3120 Gruz
0
@HypeR *33 w dodatku jeszcze niecale :)
1
@gukwa Polecam zmienic ton rozmowy jesli zamierzasz ja kontynuowac.
Jesli umowa jednoznacznie swiadczy na korzysc klubu to nie ma mozliwosci zeby mial stracic pieniadze.
1
@gukwa Jezeli firma ma pewnosc ze wygra w sadzie, to o jakiej stracie Ty piszesz? Co ma stracic, skoro zakladamy ze dokladnie wszystko przeanalizowala z prawnikami i nie ma podstaw uwazac, ze mieliby przegrac?
80
@stone80 Ostatnio jak wyplacalem 350k, podkreslam - trzysta piecdziesiat tysiecy polskich zlotych, to tez samymi piecsetkami dostalem. Skandal!
1
@gukwa W sadzie takie aspekty nie maja znaczenia. Jezeli strona zrywajaca kontrakt z pilkarzem jest w stanie wybronic sie z tej decyzji to sporna kwota nie ma znaczenia.
"misiu kolorowy" ?
1
@gukwa Ale sama kwota nie wplywa na to jakie sa szanse wygranej w sadzie.
4
@Khajio Niezla rzeznia.
1
@gukwa *inteligentny
P.S. ryzyko przegrania 20 milionow czy 2 milionow zalezy tylko i wylacznie od warunkow kontraktu, a nie od kwoty. Jedyne co moze byc wieksze to potencjalna strata w przypadku 20 milionow vs 2 milionow.
9
@Ojciec5tkidzieci Alez go uwielbialem.
9
@masq Czy przelecenie duzej ilosci duperek i posiadanie wielkiego majatku jest jakims wyznacznikiem bycia fajnym?
2
@MesQueUnClub96 Nie bedzie latwo Emilowi, ale powinien dac rade.
0
@jacobFCB Ja z kolei preferuje glos Eddiego :)
1
@Khajio Grealish tak nisko?
3
@Kgorecki2500 Jeszcze musi wrocic ;)
3
@Rust_Cohle Brakowalo tylko wkuwionego Norka rzucajacego kanalarska czapka.
3
@Sensible Nalezy tylko podziwiac jego zimna krew, ze potrafil sobie z tym poradzic bedac w powietrzu.
6
@tristan87 Troche sie naodkrecal tych kolpakow.
1
@tomek8756 To ja.
0
@barcelonaLM Ostatni.
4
@tomek8756 Mi to wyglada jak skrot od Hawthorn Wood Police Department, ale moge sie mylic.
0
@FC1899Barca wstawaj...
2
@MateuszQ Fajnie jakby dobil do 800 goli i 400 asyst.
11
Komentarz usunięty
3
@FC1899Barca To po co wrzucasz? :)