1

@Kessie Oczywiscie wole w czerwieni, ale tutaj tez sie pieknie prezentuje.

F40 i Miura - moje ulubione auta.

0

@Encore Na spokoju, pieknie.

4

@Wodzu870 TOP 5 najslabszych uzytkownikow FcBarca waszym zdaniem?
for me:
1. @Wodzu870
2. @Wodzu870
3. @Wodzu870
4. @Wodzu870
5. @Wodzu870

Wahalem sie miedzy 3. a 4. miejscem, ale ostatecznie postawilem na @Wodzu870

3

@messi95 Jesli mieszkasz sam i nie masz nikogo na utrzymaniu to sa to rewelacyjne zarobki jak na PL.


Zartowalem, takie kwoty to ja jednorazowo wyplacam z bankomatu.

0

@masq Nie lepiej zeby byla przed operacja w szpitalu zeby wszystko mieli pod kontrola?

5

@masq Trzymam kciuki, musi byc dobrze.

1

@mateusz1989VeB Piekne :)

3

@sebasek99 Warta jeszcze dzielnie walczy.

1

@notrac Najlepsze quizy robi tam freddie :) Wpisz sobie Champions League XIs Barcelona, bedziesz mial wszystkie jedenastki od poczatku lat 90. do ubieglego sezonu.

1

@Rust_Cohle Luzik

0

@RobiS Moze sobie sprobuje odswiezyc dawne wspomnienia :)

1

@Encore Ja lubilem kiedys grac w Enemy Territory, nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje...

3

@Arkon Nie ogladam, natomiast czesto na archiwalnych nagraniach widze ile kiedys zostawiano wolnego miejsca na boisku, chocby pamietna akcja Maradony z Anglikami. Poza tym warto tez zwrocic uwage na tempo gry kiedys, a teraz. Rozumiem sentymenty, ale czeste umniejszanie wspolczesnym pilkarzom kosztem dawnych legend nie jest dla mnie do konca zrozumiale.

1

@Arkon Zgoda, ale wciaz ofensywni zawodnicy mieli wtedy mnostwo czasu i miejsca.

1

@Arkon Slabi nie, ale nie powiedzialbym ze lepsi od wspolczesnych, dlatego zawsze wyzej bede cenil pilkarzy grajacych w latach 90. anizeli w latach pozniejszych, oczywiscie z calym szacunkiem dla gwiazd tamtych czasow.

0

@Arkon Owszem, w latach 90. obrona stala juz na duzo lepszym poziomie, ale ja mowie bardziej o atach 70. i 80. kiedy grali Pele i Maradona.

12

@Arkon

Kontrowersyjnie powiem: Thierry Henry - Mistrz Swiata, Mistrz Europy, Krol Strzelcow Premier League, Liga Mistrzow tez zdobyta. Duzo bramek, duzo asyst.

Mimo wszystko jakos czuje lekka blokade to gloryfikowania pilkarzy grajacych w czasach, kiedy obrona byla praktycznie szczatkowa.

0

@tobiasson92 Piekne

0

@Encore Piekne :)

6

@Encore Alez by byla piekna taka pomoc Matić-McTominay-SMS - trzeba by im zamontowac czujniki cofania jak w ciezarowkach zeby ulatwic im zabieranie sie z pilka.

0

@Kessie haha dobre!

0

@szkutnik91 Ok, myslalem ze drozej.

1

@michal26 Ciezko na rynku o klasowych bocznych obroncow. Chyba, ze jakims cudem sciagniemy Gaye, ale wydaje sie ze niestety przyjdzie Alonso.

2

@kamiVeB kolo 75 chyba.

0

@Medium Jak najdalej od Utd, myslalem ze wezmiesz ludzi z Arsenalu.

0

@kiper09 Dzika karta po 1 kolejce to kiepski pomysl.

0

@barcowy1899 Nico idzie do Valenci na wypozyczenie.

1

@hayek *z kieszonkowego

0

@Geble ale pieknie to zrobil.

2

@Colon Legenda. Zawsze piekny, niewazne czy dlugowlosy, czy lysy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?