JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie Oczywiscie wole w czerwieni, ale tutaj tez sie pieknie prezentuje.
F40 i Miura - moje ulubione auta.
0
@Encore Na spokoju, pieknie.
4
@Wodzu870 TOP 5 najslabszych uzytkownikow FcBarca waszym zdaniem?
for me:
1. @Wodzu870
2. @Wodzu870
3. @Wodzu870
4. @Wodzu870
5. @Wodzu870
Wahalem sie miedzy 3. a 4. miejscem, ale ostatecznie postawilem na @Wodzu870
3
@messi95 Jesli mieszkasz sam i nie masz nikogo na utrzymaniu to sa to rewelacyjne zarobki jak na PL.
Zartowalem, takie kwoty to ja jednorazowo wyplacam z bankomatu.
0
@masq Nie lepiej zeby byla przed operacja w szpitalu zeby wszystko mieli pod kontrola?
5
@masq Trzymam kciuki, musi byc dobrze.
1
@mateusz1989VeB Piekne :)
3
@sebasek99 Warta jeszcze dzielnie walczy.
1
@notrac Najlepsze quizy robi tam freddie :) Wpisz sobie Champions League XIs Barcelona, bedziesz mial wszystkie jedenastki od poczatku lat 90. do ubieglego sezonu.
1
@Rust_Cohle Luzik
0
@RobiS Moze sobie sprobuje odswiezyc dawne wspomnienia :)
1
@Encore Ja lubilem kiedys grac w Enemy Territory, nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje...
3
@Arkon Nie ogladam, natomiast czesto na archiwalnych nagraniach widze ile kiedys zostawiano wolnego miejsca na boisku, chocby pamietna akcja Maradony z Anglikami. Poza tym warto tez zwrocic uwage na tempo gry kiedys, a teraz. Rozumiem sentymenty, ale czeste umniejszanie wspolczesnym pilkarzom kosztem dawnych legend nie jest dla mnie do konca zrozumiale.
1
@Arkon Zgoda, ale wciaz ofensywni zawodnicy mieli wtedy mnostwo czasu i miejsca.
1
@Arkon Slabi nie, ale nie powiedzialbym ze lepsi od wspolczesnych, dlatego zawsze wyzej bede cenil pilkarzy grajacych w latach 90. anizeli w latach pozniejszych, oczywiscie z calym szacunkiem dla gwiazd tamtych czasow.
0
@Arkon Owszem, w latach 90. obrona stala juz na duzo lepszym poziomie, ale ja mowie bardziej o atach 70. i 80. kiedy grali Pele i Maradona.
12
@Arkon
Kontrowersyjnie powiem: Thierry Henry - Mistrz Swiata, Mistrz Europy, Krol Strzelcow Premier League, Liga Mistrzow tez zdobyta. Duzo bramek, duzo asyst.
Mimo wszystko jakos czuje lekka blokade to gloryfikowania pilkarzy grajacych w czasach, kiedy obrona byla praktycznie szczatkowa.
0
@tobiasson92 Piekne
0
@Encore Piekne :)
6
@Encore Alez by byla piekna taka pomoc Matić-McTominay-SMS - trzeba by im zamontowac czujniki cofania jak w ciezarowkach zeby ulatwic im zabieranie sie z pilka.
0
@Kessie haha dobre!
0
@szkutnik91 Ok, myslalem ze drozej.
1
@michal26 Ciezko na rynku o klasowych bocznych obroncow. Chyba, ze jakims cudem sciagniemy Gaye, ale wydaje sie ze niestety przyjdzie Alonso.
2
@kamiVeB kolo 75 chyba.
0
@Medium Jak najdalej od Utd, myslalem ze wezmiesz ludzi z Arsenalu.
0
@kiper09 Dzika karta po 1 kolejce to kiepski pomysl.
0
@barcowy1899 Nico idzie do Valenci na wypozyczenie.
1
@hayek *z kieszonkowego
0
@Geble ale pieknie to zrobil.
2
@Colon Legenda. Zawsze piekny, niewazne czy dlugowlosy, czy lysy.