JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@endriuuu2 Nie do konca ta sama generacja pilkarzy.
0
@Emhyr Ciezki wybor, bo niby potrzebny PO, ale z drugiej strony James to Anglik...
1
@masq Kurcze, slabo ze przez taka blahostke jak niedoleczona infekcja termin zostal znowu przelozony... Oby to byl juz ostateczny termin, trzymam kciuki.
11
@PatrychoO został już tylko jeden.
2
@8stoichkov8 Uwielbiam tą wersję.
0
@Yoshi94 Nie ma sprawy, ja tez jestem w podobnej sytuacji i prawdopodobnie obejrze dopiero w niedziele i tez bede szukal w taki sam sposob.
0
@mekston Ciekawe, czy dalby rade, gdyby Kyrgios byl w pelni sil.
1
@Yoshi94 Wpisz w googlach full match highlights and shows. Wyświetli Ci sie kilka stron, na ktorych powinna byc mozliwosc obejrzenia retransmisji bez podanego wyniku.
1
@kubix05 Alez dzisiaj wysyp znakomitosci mamy :)
Knopfler, Sampras, Maklowicz, Barcis...
1
@Rust_Cohle
1. 1/-2,5
2. 1/-2,5
3. x/-2,5
4. 1/+2,5
5. 2/+2,5
6. 2/-2,5
7. x/-2,5
8. 2/+2,5
9. 2/-2,5
10. 1/+2,5
1
@MESSIah16 Flo Jo byla ostro skoksowana.
1
@Culers Jak w prime to Ronaldinho albo Alves.
5
@MesQueUnClub96 Nie
0
@msmsms Nie wiem, sledze tylko relacje live.
0
@Kurkmen Wytlumacz mi jaki interes mieliby miec Ukraincy w zniszczeniu elektrowni jadrowej i skazeniu swojej ziemi na dziesiatki lat?
1
Ramos-Vinolas serwuje po seta w meczu z Hurkaczem.
8
@masq Po prostu bardzo dobrze czuje sie w tym miescie, i jego narzeczona tez.
2
@MICHU_LOKU123 Ja tam zawsze chcialem realizmu, ale widze ze trzeba czekac na wyjscie UFL chyba.
0
@taris No na pewno bedzie walka o to 3. miejsce ze spursami, chociaz oni jakichs super transferow nie zrobili: Richarlison, Perisic i Lenglet.
0
@MICHU_LOKU123 Dembele strzal 97 - tej fife brakuje juz tylko teczowych smug za lecaca pilka i paczek spadajacych z nieba na boisko.
4
@JohnnyBarca Jesli rzeczywiscie przejdzie do Arsenalu, o czym sie mowi, to the Gunners naprawde beda mieli sklad na top3.
1
@koksik2700 Taktyczny
3
@Azi Sa, polskie.
0
@MAGNETO Czesto szybciej i latwiej o dobra odpowiedz tutaj niz w innym miejscu.
6
@MysticCat A dlaczego nie moze zapytac tutaj? Przesiaduje na la Rambli dosyc czesto, a dopiero pierwszy raz widze to pytanie.
0
@bartekvisca No to przegiecie ostre.
0
@tomek8756 Co za zenada...
0
@bartekvisca Ktory Beskid ma lekko ponad 2 tysiace m n.p.m?
4
@Sulimo Nie doceniasz @Kapitan hawk
1
@Sulimo lubie watrobke, dawno nie jadlem juz. Flaki swojskie kiedys moj dziadek robil przesmaczne.