0

@endriuuu2 Nie do konca ta sama generacja pilkarzy.

0

@Emhyr Ciezki wybor, bo niby potrzebny PO, ale z drugiej strony James to Anglik...

1

@masq Kurcze, slabo ze przez taka blahostke jak niedoleczona infekcja termin zostal znowu przelozony... Oby to byl juz ostateczny termin, trzymam kciuki.

11

@PatrychoO został już tylko jeden.

2

@8stoichkov8 Uwielbiam tą wersję.

0

@Yoshi94 Nie ma sprawy, ja tez jestem w podobnej sytuacji i prawdopodobnie obejrze dopiero w niedziele i tez bede szukal w taki sam sposob.

0

@mekston Ciekawe, czy dalby rade, gdyby Kyrgios byl w pelni sil.

1

@Yoshi94 Wpisz w googlach full match highlights and shows. Wyświetli Ci sie kilka stron, na ktorych powinna byc mozliwosc obejrzenia retransmisji bez podanego wyniku.

1

@kubix05 Alez dzisiaj wysyp znakomitosci mamy :)
Knopfler, Sampras, Maklowicz, Barcis...

1

@Rust_Cohle
1. 1/-2,5
2. 1/-2,5
3. x/-2,5
4. 1/+2,5
5. 2/+2,5
6. 2/-2,5
7. x/-2,5
8. 2/+2,5
9. 2/-2,5
10. 1/+2,5

1

@MESSIah16 Flo Jo byla ostro skoksowana.

1

@Culers Jak w prime to Ronaldinho albo Alves.

5

0

@msmsms Nie wiem, sledze tylko relacje live.

0

@Kurkmen Wytlumacz mi jaki interes mieliby miec Ukraincy w zniszczeniu elektrowni jadrowej i skazeniu swojej ziemi na dziesiatki lat?

1

Ramos-Vinolas serwuje po seta w meczu z Hurkaczem.

8

@masq Po prostu bardzo dobrze czuje sie w tym miescie, i jego narzeczona tez.

2

@MICHU_LOKU123 Ja tam zawsze chcialem realizmu, ale widze ze trzeba czekac na wyjscie UFL chyba.

0

@taris No na pewno bedzie walka o to 3. miejsce ze spursami, chociaz oni jakichs super transferow nie zrobili: Richarlison, Perisic i Lenglet.

0

@MICHU_LOKU123 Dembele strzal 97 - tej fife brakuje juz tylko teczowych smug za lecaca pilka i paczek spadajacych z nieba na boisko.

4

@JohnnyBarca Jesli rzeczywiscie przejdzie do Arsenalu, o czym sie mowi, to the Gunners naprawde beda mieli sklad na top3.

1

@koksik2700 Taktyczny

3

@Azi Sa, polskie.

0

@MAGNETO Czesto szybciej i latwiej o dobra odpowiedz tutaj niz w innym miejscu.

6

@MysticCat A dlaczego nie moze zapytac tutaj? Przesiaduje na la Rambli dosyc czesto, a dopiero pierwszy raz widze to pytanie.

0

@bartekvisca No to przegiecie ostre.

0

@tomek8756 Co za zenada...

0

@bartekvisca Ktory Beskid ma lekko ponad 2 tysiace m n.p.m?

4

@Sulimo Nie doceniasz @Kapitan hawk

1

@Sulimo lubie watrobke, dawno nie jadlem juz. Flaki swojskie kiedys moj dziadek robil przesmaczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?