JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Musi sobie chlopak radzic.
0
@Encore Chora cena, podobno jeszcze za Cucurelle maja dac ponad 70 mln...
1
@MICHU_LOKU123 Bedzie ogladane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Nie tym razem.
1
@Rust_Cohle
1. 2/ +2,5
2. 2/ +2,5
3. x/ -2,5
4. x/ -2,5
5. 1/ -2,5
6. 1/ +2,5
7. 2/ -2,5
8. 1/ -2,5
9. x/ -2,5
10. 2/ -2,5
2
@Rust_Cohle Jutro rano ogarnę.
0
@Survier Wciaz nie uwazam zeby losowa osoba z la Rambli znala sie lepiej na zarzadzaniu niz byly prezes jednego z najwiekszych bankow w Polsce.
1
@Comentateiro Incredible!
3
@HighestInTheRoom Sugerujesz, ze byly prezes banku ma mniejsze pojecia na temat zarzadzania niz losowa osoba z la Rambli? Mysle, ze on tak zarzadza zeby jego interesy mialy sie jak najlepiej, a ze interesy te nie sa spojne z interesem panstwa, no coz :)
1
@Pawelec7 Nicea robi ciekawe wzmocnienia.
Diego Lainez, pamietam jak go porywnywali do Messiego, a tymczasem jego kariera mocno wyhamowala.
David Raum - bardzo ciekawy zawodnik.
0
@Khajio brzoskwinia, brokul, brukselka, sliwka
1
@KmN Super, ze sie udalo :) Powodzenia!
0
@Danny Gaucho Ale rasista.
1
@Qlimax86 Ciekawy pomysl.
0
@doc Troche szkoda, ze nigdy nie dostal realnej szansy w pierwszym zespole, ale widac ze to jednak za wysokie progi, podobnie jak bylo w przypadku Carlesa Pereza.
3
@FCB24 Za chwile bedzie Karbownik i Kozlowski zapewne.
1
@Rust_Cohle A to przepraszam.
0
@msmsms Najpierw zabezpieczenie rodziny, potem przyjemnosci.
3
Kurcze, fajnie gdyby Cucurelle zgarnelo jednak City, wtedy szanse pozostania Alonso w Chelsea znacznie by wzrosly.
1
@KrychaFCB 4-5 zlotych
0
@Yoshi94 Jakiej pekajacej dupy? Bo wyplaciles sobie 35k? :)
La Rambla to la Rambla, nie wiem czego sie spodziewales piszac komentarz w taki sposob. Jedyny, ktoremu cos peklo to chyba tylko Ty skoro nie potrafisz z dystansem podejsc do zartow w komentarzach, bo chyba nie uwazasz, ze wszyscy zazdroszcza Ci tych pieniedzy?
8
@Yoshi94 Nikt w zadnym miejscu nie napisal, ze zyczy Tobie zle.
1
@FC1899Barca U mnie w Netto tez jest :)
0
@barcelonaLM O Hudsonie-Odoi tez mowili ze wielki talent, to samo z Loftus-Cheekiem, wiec podchodze sceptycznie do tego transferu.
4
@FC1899Barca Juz niejedno bylo wypite, fajnie smakuje przy niskiej cenie.
1
@AllBundy Cos w tym jest, zobaczymy jak mu pojdzie w tym sezonie.
0
@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem Fulham zostanie. Mitrović im zalatwi utrzymanie.
3
Tak sobie przegladam sklad Evertonu i jak dla mnie oni sa jednym z glownych kandydatow do spadku. Ich kadra jest tak dramatycznie slaba, w dodatku Calvert-Lewin kontuzjowany. Nie daje im wiekszych szans na utrzymanie.
1
@Lionel_Messi10 Źródło krzak, mam nadzieje ze zostanie.