0

@Colon Musi sobie chlopak radzic.

0

@Encore Chora cena, podobno jeszcze za Cucurelle maja dac ponad 70 mln...

1

@MICHU_LOKU123 Bedzie ogladane.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Nie tym razem.

1

@Rust_Cohle

1. 2/ +2,5
2. 2/ +2,5
3. x/ -2,5
4. x/ -2,5
5. 1/ -2,5
6. 1/ +2,5
7. 2/ -2,5
8. 1/ -2,5
9. x/ -2,5
10. 2/ -2,5

2

@Rust_Cohle Jutro rano ogarnę.

0

@Survier Wciaz nie uwazam zeby losowa osoba z la Rambli znala sie lepiej na zarzadzaniu niz byly prezes jednego z najwiekszych bankow w Polsce.

1

@Comentateiro Incredible!

3

@HighestInTheRoom Sugerujesz, ze byly prezes banku ma mniejsze pojecia na temat zarzadzania niz losowa osoba z la Rambli? Mysle, ze on tak zarzadza zeby jego interesy mialy sie jak najlepiej, a ze interesy te nie sa spojne z interesem panstwa, no coz :)

1

@Pawelec7 Nicea robi ciekawe wzmocnienia.

Diego Lainez, pamietam jak go porywnywali do Messiego, a tymczasem jego kariera mocno wyhamowala.

David Raum - bardzo ciekawy zawodnik.

0

@Khajio brzoskwinia, brokul, brukselka, sliwka

1

@KmN Super, ze sie udalo :) Powodzenia!

0

@Danny Gaucho Ale rasista.

1

@Qlimax86 Ciekawy pomysl.

0

@doc Troche szkoda, ze nigdy nie dostal realnej szansy w pierwszym zespole, ale widac ze to jednak za wysokie progi, podobnie jak bylo w przypadku Carlesa Pereza.

3

@FCB24 Za chwile bedzie Karbownik i Kozlowski zapewne.

1

@Rust_Cohle A to przepraszam.

0

@msmsms Najpierw zabezpieczenie rodziny, potem przyjemnosci.

3

Kurcze, fajnie gdyby Cucurelle zgarnelo jednak City, wtedy szanse pozostania Alonso w Chelsea znacznie by wzrosly.

1

@KrychaFCB 4-5 zlotych

0

@Yoshi94 Jakiej pekajacej dupy? Bo wyplaciles sobie 35k? :)

La Rambla to la Rambla, nie wiem czego sie spodziewales piszac komentarz w taki sposob. Jedyny, ktoremu cos peklo to chyba tylko Ty skoro nie potrafisz z dystansem podejsc do zartow w komentarzach, bo chyba nie uwazasz, ze wszyscy zazdroszcza Ci tych pieniedzy?

8

@Yoshi94 Nikt w zadnym miejscu nie napisal, ze zyczy Tobie zle.

1

@FC1899Barca U mnie w Netto tez jest :)

0

@barcelonaLM O Hudsonie-Odoi tez mowili ze wielki talent, to samo z Loftus-Cheekiem, wiec podchodze sceptycznie do tego transferu.

4

@FC1899Barca Juz niejedno bylo wypite, fajnie smakuje przy niskiej cenie.

1

@AllBundy Cos w tym jest, zobaczymy jak mu pojdzie w tym sezonie.

0

@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem Fulham zostanie. Mitrović im zalatwi utrzymanie.

3

Tak sobie przegladam sklad Evertonu i jak dla mnie oni sa jednym z glownych kandydatow do spadku. Ich kadra jest tak dramatycznie slaba, w dodatku Calvert-Lewin kontuzjowany. Nie daje im wiekszych szans na utrzymanie.

1

@Lionel_Messi10 Źródło krzak, mam nadzieje ze zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?