3

@SelloutCrowd Brakuje tylko klasycznego "wylacz tv, wlacz myslenie"

0

@AlexDark00 Tym razem sprytnie pominales fakt, ze Luis Hernandez mial blizej do pilki i szybciej wystartowal.

Koncze dyskusje, bo nie ma ona wiekszego sensu.
Ostatni raz z tak uparta osoba mialem do czynienia, gdy jeden z userow z uporem maniaka pisal, ze Semedo to drugi w historii najlepszy prawy obronca Barcelony.

Ostatecznie okazal sie byc trollem, zapewne tutaj bedzie podobnie.

1

@AlexDark00 Sprytnie pominales fakt, ze to obroncy mieli blizej do pilki niz Lewy.

1

@AlexDark00 Tutaj sie zgodze, ze Dembele mial szczescie ze Ledesma to wpuscil, ale gdzie szczescie pomoglo Lewemu w meczu z Cadiz to nie mam pojecia...

1

@AlexDark00 Szczescie, czy nie, trzeba jeszcze umiec to wykorzystac, a de Jong zrobil to jak nalezy.

0

@AlexDark00 Podawal, a de Jong byl dobrze ustawiony w polu karnym.

0

@AlexDark00 Ale nikt tu nie pisal o meczu z Valladolid, wiec nie wiem jaki sens i cel mialo przytaczanie tego zdarzenia.

0

@AlexDark00 Roberto nie gral z Cadiz.

3

@th@les A ja glupi myslalem, ze to Gavi podawal do de Jonga, a nie Szczescie. No i ten doslizg do pilki Lewego tez byl pod publiczke...

2

@macio_944 Tak samo jak Messi nie istnieje bez Xaviego, Iniesty, Puyola. Busiego, Villi, Pedro, Suareza, Neymara, Valdesa i butow do grania w pilke.

1

@patrickjacob A kto bedzie zabezpieczal skrzydla Bayernu?

0

Pierwsze przełamanie w meczu dla Alcaraza.

1

@msmsms No wiadomo, że dorobku nie można na razie porównywać, w każdym razie wciąż Alcaraz jest w grze o szlema.

1

@msmsms Ja tylko chciałem zauważyć, że jego wieku Nadal praktycznie nie miał backhandu, nie mówiąc o grze przy siatce jaką prezentuje Alcaraz.

0

Już myślałem, ze Alcaraz po odrobieniu straty wygra seta, ale jednak widać, że nie jest dzisiaj w najlepszej dyspozycji serwisowej.

0

Co teraz zagrał Alcaraz!!!

0

wrócił teraz Tiafoe, ważny mentalnie gem dla niego.

3

Alcaraz nie biega po korcie, on się teleportuje z miejsca na miejsce.

0

Bardzo fizyczny będzie ten półfinał, jak na razie idą łeb w łeb.

0

@budel17 ja chyba podobnie.

0

@Encore Tak samo można powiedzieć o Tiafoe ;)

0

Jak tak dalej pójdzie to zaczną o 2.

3

@adi7adi8 Spokojnie to chyba nie :)

2

Ależ to będzie mecz! Kto ogląda?

@mekston @Colon @Encore @adi7adi8 @MesQueUnClub96 i inni?

0

@MrPGG "Spokojnie, zaraz sie rozkreci"

2

@MrPGG Lewypendencia

0

@Colon Jednego na pewno chcialbym (Ruud), natomiast w drugiej parze chyba jednak preferowalbym Alcaraza, chociaz tak jak ostatnio wspominalem, niech po prostu bedzie dobre widowisko.

0

@mekston Jack Sock ma swietny ten grip, szkoda ze kontuzje go przesladuja.

0

@mekston Tak, czasem kombinuje z semi ale bazuje na eastern.

4

@SelloutCrowd Jak jest srednio to go nie otwieraj, bo bedzie tylko gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?