JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SelloutCrowd Brakuje tylko klasycznego "wylacz tv, wlacz myslenie"
0
@AlexDark00 Tym razem sprytnie pominales fakt, ze Luis Hernandez mial blizej do pilki i szybciej wystartowal.
Koncze dyskusje, bo nie ma ona wiekszego sensu.
Ostatni raz z tak uparta osoba mialem do czynienia, gdy jeden z userow z uporem maniaka pisal, ze Semedo to drugi w historii najlepszy prawy obronca Barcelony.
Ostatecznie okazal sie byc trollem, zapewne tutaj bedzie podobnie.
1
@AlexDark00 Sprytnie pominales fakt, ze to obroncy mieli blizej do pilki niz Lewy.
1
@AlexDark00 Tutaj sie zgodze, ze Dembele mial szczescie ze Ledesma to wpuscil, ale gdzie szczescie pomoglo Lewemu w meczu z Cadiz to nie mam pojecia...
1
@AlexDark00 Szczescie, czy nie, trzeba jeszcze umiec to wykorzystac, a de Jong zrobil to jak nalezy.
0
@AlexDark00 Podawal, a de Jong byl dobrze ustawiony w polu karnym.
0
@AlexDark00 Ale nikt tu nie pisal o meczu z Valladolid, wiec nie wiem jaki sens i cel mialo przytaczanie tego zdarzenia.
0
@AlexDark00 Roberto nie gral z Cadiz.
3
@th@les A ja glupi myslalem, ze to Gavi podawal do de Jonga, a nie Szczescie. No i ten doslizg do pilki Lewego tez byl pod publiczke...
2
@macio_944 Tak samo jak Messi nie istnieje bez Xaviego, Iniesty, Puyola. Busiego, Villi, Pedro, Suareza, Neymara, Valdesa i butow do grania w pilke.
1
@patrickjacob A kto bedzie zabezpieczal skrzydla Bayernu?
0
Pierwsze przełamanie w meczu dla Alcaraza.
1
@msmsms No wiadomo, że dorobku nie można na razie porównywać, w każdym razie wciąż Alcaraz jest w grze o szlema.
1
@msmsms Ja tylko chciałem zauważyć, że jego wieku Nadal praktycznie nie miał backhandu, nie mówiąc o grze przy siatce jaką prezentuje Alcaraz.
0
Już myślałem, ze Alcaraz po odrobieniu straty wygra seta, ale jednak widać, że nie jest dzisiaj w najlepszej dyspozycji serwisowej.
0
Co teraz zagrał Alcaraz!!!
0
wrócił teraz Tiafoe, ważny mentalnie gem dla niego.
3
Alcaraz nie biega po korcie, on się teleportuje z miejsca na miejsce.
0
Bardzo fizyczny będzie ten półfinał, jak na razie idą łeb w łeb.
0
@budel17 ja chyba podobnie.
0
@Encore Tak samo można powiedzieć o Tiafoe ;)
0
Jak tak dalej pójdzie to zaczną o 2.
3
@adi7adi8 Spokojnie to chyba nie :)
2
Ależ to będzie mecz! Kto ogląda?
@mekston @Colon @Encore @adi7adi8 @MesQueUnClub96 i inni?
0
@MrPGG "Spokojnie, zaraz sie rozkreci"
2
@MrPGG Lewypendencia
0
@Colon Jednego na pewno chcialbym (Ruud), natomiast w drugiej parze chyba jednak preferowalbym Alcaraza, chociaz tak jak ostatnio wspominalem, niech po prostu bedzie dobre widowisko.
0
@mekston Jack Sock ma swietny ten grip, szkoda ze kontuzje go przesladuja.
0
@mekston Tak, czasem kombinuje z semi ale bazuje na eastern.
4
@SelloutCrowd Jak jest srednio to go nie otwieraj, bo bedzie tylko gorzej.