4

@Danny Gaucho Bardzo goscia lubilem, szkoda troche kontuzji bo moglby zrobic wieksza kariere, ale i tak znakomicie sprawdzil sie w swojej roli u nas.

1

@mientusek1407 Poniewaz jest drogi i stac na niego niewielu ludzi ;)

2

@pluszek Ci sami? Ciekawe.

8

@shahman Haha pieknie dobrany podklad :)

2

@Geble Elastomania i to był motor :)

24

@takisobiektos Ktos ma inne zdanie niz 9 lat wczesniej? Szok.

4

@MesQueUnClub96 kanapki

5

@MesQueUnClub08 W nowe iphony.

0

@macio_944 Wiadomo, czy najpierw wyjdzie na konsole, czy jednoczesnie na PC?

1

@Kgorecki2500 Troche Ci sie rozjechalo tlumaczenie:

"Podobnie jak w przypadku jej ojca, króla Jerzego VI, dziadka króla Jerzego V, pradziadka króla Edwarda VII i praprababkę królową Wiktorię, trumna Jej Królewskiej Mości została przewieziona w procesji do Opactwa Westminsterskiego wozem artyleryjskim."

1

@Kgorecki2500 Dzieki :)

1

@Medium Gakpo przypomina mi troche Babela z poczatkow kariery.

0

@Medium Zinchenko cos powaznego? Dybali tez szkoda, bo zlapal forme w Romie i liczylem, ze przyda sie Argentynie na MŚ.

0

@arasz1819 I tak i nie. Ja bardziej porownywalem sytuacje Balde i Rikiego.

1

@arasz1819 Puig tez gral nieregularnie, moze trzeba bylo dac mu wiecej szans? ;)

2

@8stoichkov8 Genialny muzyk, który powinien był trzymać się z dala od polityki.

1

@PatrychoO Jeszcze nie miałem jednak czasu włączyć, może dzisiaj się uda.

1

@Bruttal Jeszcze masz coś do powiedzenia na temat bramki Cadiz?

0

@Bruttal I co, myslisz ze tak do konca sezonu zostanie? Musi przyjsc mecz, w ktorym sie przelamia i byla mozliwosc ze stanie sie to wlasnie dzisiaj.
To tak jak w kazdej kolejce stawiac na Real i, kiedy kiedys przegraja to dziwic sie jakim cudem nie wygrali...

5

@J4no Ciesz sie, ze Cie tu nie bylo w okresach okolowyborczych :)

2

@MesQueUnClub96 @TheNekro94 @PatrychoO

Dzięki Panowie (i chłopcy), będzie dzisiaj oglądane.

1

Serial "The Crown" - warto obejrzec?

0

O prosze, nie wiedzialem, ze Willian gra teraz w Fulham.

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja gralem m.in. wiecej roznych Valladolid na koniec, myslisz ze wejdzie?

0

@draxidox Tabu zdecydowanie, jestem mistrzem w te gre. Poza tym Jenga i Dixit.

14

Alejandro Baldi to jakis mlody obiecujacy Wloch?

0

@4drian0 To jest ten taniec Viniciusa?

0

@daniel32778 Jak ktos kupuje na zapas to zazwyczaj wypije w domu.

0

@escarabajo Juan Mata, czy Jaime Mata?

4

@Katalonbar Albo od dolu powinni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?