JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Danny Gaucho Bardzo goscia lubilem, szkoda troche kontuzji bo moglby zrobic wieksza kariere, ale i tak znakomicie sprawdzil sie w swojej roli u nas.
1
@mientusek1407 Poniewaz jest drogi i stac na niego niewielu ludzi ;)
2
@pluszek Ci sami? Ciekawe.
8
@shahman Haha pieknie dobrany podklad :)
2
@Geble Elastomania i to był motor :)
24
@takisobiektos Ktos ma inne zdanie niz 9 lat wczesniej? Szok.
4
@MesQueUnClub96 kanapki
5
@MesQueUnClub08 W nowe iphony.
0
@macio_944 Wiadomo, czy najpierw wyjdzie na konsole, czy jednoczesnie na PC?
1
@Kgorecki2500 Troche Ci sie rozjechalo tlumaczenie:
"Podobnie jak w przypadku jej ojca, króla Jerzego VI, dziadka króla Jerzego V, pradziadka króla Edwarda VII i praprababkę królową Wiktorię, trumna Jej Królewskiej Mości została przewieziona w procesji do Opactwa Westminsterskiego wozem artyleryjskim."
1
@Kgorecki2500 Dzieki :)
1
@Medium Gakpo przypomina mi troche Babela z poczatkow kariery.
0
@Medium Zinchenko cos powaznego? Dybali tez szkoda, bo zlapal forme w Romie i liczylem, ze przyda sie Argentynie na MŚ.
0
@arasz1819 I tak i nie. Ja bardziej porownywalem sytuacje Balde i Rikiego.
1
@arasz1819 Puig tez gral nieregularnie, moze trzeba bylo dac mu wiecej szans? ;)
2
@8stoichkov8 Genialny muzyk, który powinien był trzymać się z dala od polityki.
1
@PatrychoO Jeszcze nie miałem jednak czasu włączyć, może dzisiaj się uda.
1
@Bruttal Jeszcze masz coś do powiedzenia na temat bramki Cadiz?
0
@Bruttal I co, myslisz ze tak do konca sezonu zostanie? Musi przyjsc mecz, w ktorym sie przelamia i byla mozliwosc ze stanie sie to wlasnie dzisiaj.
To tak jak w kazdej kolejce stawiac na Real i, kiedy kiedys przegraja to dziwic sie jakim cudem nie wygrali...
5
@J4no Ciesz sie, ze Cie tu nie bylo w okresach okolowyborczych :)
2
@MesQueUnClub96 @TheNekro94 @PatrychoO
Dzięki Panowie (i chłopcy), będzie dzisiaj oglądane.
1
Serial "The Crown" - warto obejrzec?
0
O prosze, nie wiedzialem, ze Willian gra teraz w Fulham.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja gralem m.in. wiecej roznych Valladolid na koniec, myslisz ze wejdzie?
0
@draxidox Tabu zdecydowanie, jestem mistrzem w te gre. Poza tym Jenga i Dixit.
14
Alejandro Baldi to jakis mlody obiecujacy Wloch?
0
@4drian0 To jest ten taniec Viniciusa?
0
@daniel32778 Jak ktos kupuje na zapas to zazwyczaj wypije w domu.
0
@escarabajo Juan Mata, czy Jaime Mata?
4
@Katalonbar Albo od dolu powinni.