0

@barcelonaLM Dużo było ofiar?

0

@Colon U mnie to będą jeszcze Radiohead, KoRn, wspomniane wyżej Soundgarden i też pewnie jeszcze parę innych.

Ale z Budką S to mnie zdziwiłeś.

2

@VamosRakieta Ja osobiście z QOTSA też nie przepadam.

1

@8stoichkov8 Kiedyś zbiorę wszystkie utwory, które tutaj wrzuciłeś i zrobię z nich playlistę, kapitalna robota.

3

@masq Abstrahując od całej tej afery: przecież ona ma większość dekoltu zasłoniętą włosami, to zdjęcie naprawdę nie epatuje erotyzmem w takim stopniu jak to się tutaj rozdmuchuje.

3

@kubix05 Teraz dostalbys kare za niezutylizowanie odpadow.

24

@Przemek2323 Mysle, ze dla panstwa bylby lepszy system norweski, ale polaczony z polskim, tzn. ceny wysokie, a place nie.

1

@Zacny Mysle, ze raczej bawi :)

0

@Krtg Nie no, Interia tier 1, Romero przy nich to pryszcz.

1

@Tasde Po prostu bawi mnie, ze ludzie co roku daja sie nabierac na to.

5

@Kgorecki2500 Ten swiat idzie w zlym kierunku.

1

@Tasde Jeszcze nie bylo oficjalnego wydania, a ludzie juz maja dosyc hehe.

1

@Krtg *Warunki Interii.

0

@barteq Kurcze, to ciekawe bo zawsze jak jezdzilem na wyjazdy to Austria zawsze byla najdrozsza, zarowno jesli chodzi o zakwaterowanie, skipassy jaki i samo wyzywienie. Moze cos sie zmienilo na przestrzeni ostatnich 5 lat.

0

@barteq W sensie, ze uwazasz, ze Austria jest tansza niz Wlochy?

1

@joloskyy Ostatnio znajomy po skonczeniu studiow prawniczych czekal 3 miesiace na nominacje prokuratorska, gdzie w prokuraturze co chwile do niego wydzwaniali, kiedy wreszcie bedzie mogl zaczac, bo jest tyle roboty...

1

@Medium Albo z jakąś Polską.

0

@barteq Ja pisalem, ze Francja jest tansza od Austrii i drozsza od Wloch ;)
Od najdrozszych:
1. Austria
2. Francja
3. Wlochy

Wiem, ze w Livigno wlasnie przez to slonce w marcu czasem jest problem w dole stoku, ale moze tez zalezy jak sie trafi.

3

@Kamilos84 Gość z prawej po zmianie fryzury moglby z powodzeniem imitowac Gabriela Jesusa.

1

@P33ck Można tak powiedzieć o wielu utworach Budki, co tylko pokazuje jak genialny jest to zespół.

5

Byłoby super gdyby zdążył, ale oczywiście zdrowie najważniejsze.

0

@barteq Francja jest tansza niz Austria i nieco drozsza nich Wlochy, natomiast we Wloszech jest czestsze ryzyko, ze nie bedzie wystarczajaco duzo sniegu z tego co slyszalem od znajomych.

5

@MesQueUnClub_87 Może ma 5 lat? ;)

3

@ObiwanKenobi Stwierdzono, ze uszkodzenie dwóch niezależnych gazociągów w tym samym czasie to zupełny przypadek i wszyscy rozeszli się do domów.

1

@msmsms La Rosiere, Valmeinier, Risoul - to chyba moje ulubione jesli chodzi o francuska strone Alp, aczkolwiek nie bylem w Les to Alpes a tam tez podobno jest ok.

8

@Redakcja - czy to znikniecie przycisku przewijajacego strone do gory to efekt zaciskania pasa z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej? ;)

0

@Tomason Wystarczy, że to zwyczajna Amerykanka.

0

@Colon dwóch nie znałem.

5

@Kessie Klasyk.

0

@Kessie @MesQueUnClub96 tez pewnie uzywa argumentu taty jak sie pokloci z kolegami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?