JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Dużo było ofiar?
0
@Colon U mnie to będą jeszcze Radiohead, KoRn, wspomniane wyżej Soundgarden i też pewnie jeszcze parę innych.
Ale z Budką S to mnie zdziwiłeś.
2
@VamosRakieta Ja osobiście z QOTSA też nie przepadam.
1
@8stoichkov8 Kiedyś zbiorę wszystkie utwory, które tutaj wrzuciłeś i zrobię z nich playlistę, kapitalna robota.
3
@masq Abstrahując od całej tej afery: przecież ona ma większość dekoltu zasłoniętą włosami, to zdjęcie naprawdę nie epatuje erotyzmem w takim stopniu jak to się tutaj rozdmuchuje.
3
@kubix05 Teraz dostalbys kare za niezutylizowanie odpadow.
24
@Przemek2323 Mysle, ze dla panstwa bylby lepszy system norweski, ale polaczony z polskim, tzn. ceny wysokie, a place nie.
1
@Zacny Mysle, ze raczej bawi :)
0
@Krtg Nie no, Interia tier 1, Romero przy nich to pryszcz.
1
@Tasde Po prostu bawi mnie, ze ludzie co roku daja sie nabierac na to.
5
@Kgorecki2500 Ten swiat idzie w zlym kierunku.
1
@Tasde Jeszcze nie bylo oficjalnego wydania, a ludzie juz maja dosyc hehe.
1
@Krtg *Warunki Interii.
0
@barteq Kurcze, to ciekawe bo zawsze jak jezdzilem na wyjazdy to Austria zawsze byla najdrozsza, zarowno jesli chodzi o zakwaterowanie, skipassy jaki i samo wyzywienie. Moze cos sie zmienilo na przestrzeni ostatnich 5 lat.
0
@barteq W sensie, ze uwazasz, ze Austria jest tansza niz Wlochy?
1
@joloskyy Ostatnio znajomy po skonczeniu studiow prawniczych czekal 3 miesiace na nominacje prokuratorska, gdzie w prokuraturze co chwile do niego wydzwaniali, kiedy wreszcie bedzie mogl zaczac, bo jest tyle roboty...
1
@Medium Albo z jakąś Polską.
0
@barteq Ja pisalem, ze Francja jest tansza od Austrii i drozsza od Wloch ;)
Od najdrozszych:
1. Austria
2. Francja
3. Wlochy
Wiem, ze w Livigno wlasnie przez to slonce w marcu czasem jest problem w dole stoku, ale moze tez zalezy jak sie trafi.
3
@Kamilos84 Gość z prawej po zmianie fryzury moglby z powodzeniem imitowac Gabriela Jesusa.
1
@P33ck Można tak powiedzieć o wielu utworach Budki, co tylko pokazuje jak genialny jest to zespół.
5
Byłoby super gdyby zdążył, ale oczywiście zdrowie najważniejsze.
0
@barteq Francja jest tansza niz Austria i nieco drozsza nich Wlochy, natomiast we Wloszech jest czestsze ryzyko, ze nie bedzie wystarczajaco duzo sniegu z tego co slyszalem od znajomych.
5
@MesQueUnClub_87 Może ma 5 lat? ;)
3
@ObiwanKenobi Stwierdzono, ze uszkodzenie dwóch niezależnych gazociągów w tym samym czasie to zupełny przypadek i wszyscy rozeszli się do domów.
1
@msmsms La Rosiere, Valmeinier, Risoul - to chyba moje ulubione jesli chodzi o francuska strone Alp, aczkolwiek nie bylem w Les to Alpes a tam tez podobno jest ok.
8
@Redakcja - czy to znikniecie przycisku przewijajacego strone do gory to efekt zaciskania pasa z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej? ;)
0
@Tomason Wystarczy, że to zwyczajna Amerykanka.
0
@Colon dwóch nie znałem.
5
@Kessie Klasyk.
0
@Kessie @MesQueUnClub96 tez pewnie uzywa argumentu taty jak sie pokloci z kolegami...