JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Limit_l3ss Jaka weryfikacja? Wszystko powinno zostac limitless ;)
0
@Emhyr Dostawca win.
4
@Awtameok_Klana "guzik", podobnie jak w przypadku rosji, to szereg operacji, której powodzenie jest uzależnione od decyzji podejmowanych na wielu szczeblach, więc sam Biden nie jest tutaj postacią decydującą.
5
@VegetaPolska City to tylko przystanek przed wielkim klubem, to pewne.
18
@ranger3120 czyli mezczyzni to jednak nie Twoja bajka?
2
@Colon Jean-Luc genialny, bylem pare lat temu na jego koncercie w Poznaniu - niezapomniane przezycie.
Bedzie sluchane dzisiaj.
0
@vanharren Zgadza sie.
0
@bartekvisca A ten Brazylijczyk z Pogoni, co gral kilkanascie sezonow temu? Zapomnialem jak sie nazywa...
0
@Emhyr Kowal rzucalby w ruskich pustymi flaszkami.
2
@draxidox Liczy, chyba ze z cyganem to nie.
1
@Essos fullmatch highlights and shows
1
@Sau_Ron coffee
2
@Danny Gaucho Cycki rozkalibrowane jak strzaly Milika.
1
@escarabajo Kawal dobrej roboty, swietnie sie czytalo Twoje podsumowania :)
0
@Sensible Zwariowali. Pomysle o wyjezdzie do Berlina.
7
@inFLAMES Szacunek, ze chce Ci sie uzywac spacji - to musi byc dla Ciebie niezwykly wysilek.
Nigdy nie zrozumiem jak mozna wspierac kraj, ktory najezdza swojego sasiada i morduje niewinnych cywilow.
1
@mekston Muszę porównać, dzieki :)
0
@GeneralXavi Pudliszki Pikantny - ma najlepszy skład i najmniej chemii.
0
@Sensible Po ile są?
2
@Rust_Cohle Kurde, to liga typerów już przepadła.
0
@Rust_Cohle
1. 2/-2.5
2. 1/-2.5
3. 1/+2.5
4. 1/+2.5
5. x/+2.5
6. x/-2.5
7. 1/-2.5
8. 1/+2.5
9. 2/-2.5
10. x/-2.5
4
@Aragorn33 Ma 37 lat, to jest strasznie szybko?
0
@Colon Nie znałem tego, zaczyna się kapitalnie. Czeka mnie dzisiaj 9-godzinna podróż autokarem, więc będę miał okazję posprawdzać różne albumy.
1
@GeneralXavi Brak ewidentnego karnego, brak czerwonej i nieuznana bramka. Tylko tyle i aż tyle.
5
@Transu96 Mogli Ci przysłać rozpakowane.
0
@Rastafarnianin Priv poproszę :)
4
@gaijin Aż się zalogowałem po raz pierwszy od kilku godzin żeby odpowiedzieć na ten komentarz.
Skala pychy i samouwielbienia bijąca z Twojego komentarza, przy absolutnym braku jakiejkolwiek merytorycznej treści, pozwala przypuszczać, że Twoje ego może śmiało konkurować z CR7.
Pozdro i VeB!
2
@Hellrider Świetny komentarz, podpisuję się pod nim obydwiema rękami.
2
@Nano22 O to to, dokładnie.
2
@Comentateiro Ja akurat w podciąganiu byłem słaby, natomiast miałem kolegę, który nachwytem robił 28 podciągnięć, czyli... więcej niż nasz wuefista :)
Natomiast zawsze miałem predyspozycje do dystansów sprinterskich, skoków (zwłaszcza w dal, rekord 5,82) i wszelkich rzutów.