0

@Limit_l3ss Jaka weryfikacja? Wszystko powinno zostac limitless ;)

0

@Emhyr Dostawca win.

4

@Awtameok_Klana "guzik", podobnie jak w przypadku rosji, to szereg operacji, której powodzenie jest uzależnione od decyzji podejmowanych na wielu szczeblach, więc sam Biden nie jest tutaj postacią decydującą.

5

@VegetaPolska City to tylko przystanek przed wielkim klubem, to pewne.

18

@ranger3120 czyli mezczyzni to jednak nie Twoja bajka?

2

@Colon Jean-Luc genialny, bylem pare lat temu na jego koncercie w Poznaniu - niezapomniane przezycie.

Bedzie sluchane dzisiaj.

0

@vanharren Zgadza sie.

0

@bartekvisca A ten Brazylijczyk z Pogoni, co gral kilkanascie sezonow temu? Zapomnialem jak sie nazywa...

0

@Emhyr Kowal rzucalby w ruskich pustymi flaszkami.

2

@draxidox Liczy, chyba ze z cyganem to nie.

1

@Essos fullmatch highlights and shows

1

@Sau_Ron coffee

2

@Danny Gaucho Cycki rozkalibrowane jak strzaly Milika.

1

@escarabajo Kawal dobrej roboty, swietnie sie czytalo Twoje podsumowania :)

0

@Sensible Zwariowali. Pomysle o wyjezdzie do Berlina.

7

@inFLAMES Szacunek, ze chce Ci sie uzywac spacji - to musi byc dla Ciebie niezwykly wysilek.

Nigdy nie zrozumiem jak mozna wspierac kraj, ktory najezdza swojego sasiada i morduje niewinnych cywilow.

1

@mekston Muszę porównać, dzieki :)

0

@GeneralXavi Pudliszki Pikantny - ma najlepszy skład i najmniej chemii.

0

@Sensible Po ile są?

2

@Rust_Cohle Kurde, to liga typerów już przepadła.

0

@Rust_Cohle
1. 2/-2.5
2. 1/-2.5
3. 1/+2.5
4. 1/+2.5
5. x/+2.5
6. x/-2.5
7. 1/-2.5
8. 1/+2.5
9. 2/-2.5
10. x/-2.5

4

@Aragorn33 Ma 37 lat, to jest strasznie szybko?

0

@Colon Nie znałem tego, zaczyna się kapitalnie. Czeka mnie dzisiaj 9-godzinna podróż autokarem, więc będę miał okazję posprawdzać różne albumy.

1

@GeneralXavi Brak ewidentnego karnego, brak czerwonej i nieuznana bramka. Tylko tyle i aż tyle.

5

@Transu96 Mogli Ci przysłać rozpakowane.

0

@Rastafarnianin Priv poproszę :)

4

@gaijin Aż się zalogowałem po raz pierwszy od kilku godzin żeby odpowiedzieć na ten komentarz.

Skala pychy i samouwielbienia bijąca z Twojego komentarza, przy absolutnym braku jakiejkolwiek merytorycznej treści, pozwala przypuszczać, że Twoje ego może śmiało konkurować z CR7.

Pozdro i VeB!

2

@Hellrider Świetny komentarz, podpisuję się pod nim obydwiema rękami.

2

@Nano22 O to to, dokładnie.

2

@Comentateiro Ja akurat w podciąganiu byłem słaby, natomiast miałem kolegę, który nachwytem robił 28 podciągnięć, czyli... więcej niż nasz wuefista :)

Natomiast zawsze miałem predyspozycje do dystansów sprinterskich, skoków (zwłaszcza w dal, rekord 5,82) i wszelkich rzutów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?