JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Czy ja wiem? Raphinha walczy tez w defensywie, u Fatiego tego nie widac. Jest strasznie statyczny i przewidywalny. Z motoryka tez srednio co bylo wczoraj dobrze widac w pojedynku biegowym z Lekue.
0
@Krystian1588 W tej chwili prezentuje sie najslabiej z naszych skrzydlowych i nic dziwnego, ze dostaje mniej minut.
0
@Cochise Hehe :)
2
@masq Kto sieje wiatr zbiera burzę. Nietrudno było przewidzieć, że Twój komentarz spotka się z dużym odzewem.
0
@mekston Jaka duża zmiana się szykuje w 2026?
3
@mekston Ale mnie boli ten Hamilton przed Schumim...
20
Nie wiem co ćpał Sergi Roberto przed meczem, ale niech bierze to częściej, bo tak grający Hiszpan jest naprawdę wartościową opcją na prawej obronie.
4
@masq Po odejściu miłośnika ekstremalnych podróży komunikacją miejską wyrastasz powoli na osobę o największym zapotrzebowaniu na atencję na tej stronie. Kiedyś przyjemniej się Ciebie czytało, szkoda.
Czasem odnoszę wrażenie, że Ty na siłę starasz się mieć odmienne zdanie byleby tylko zrobić większy szum.
Też jestem ciekaw kto według Ciebie jest GOATem, ale jeśli do tej pory nie byłeś w stanie wymyślić nazwiska to znaczy prawdopodobnie zabrnąłeś w ślepy zaułek ze swoimi kryteriami.
2
@8stoichkov8 Nie znałem ich, muszę nadrobić.
1
@Rust_Cohle Robisz dobrą robotę.
1. 2/+2,5
2. x/-2,5
3. 1/+2,5
4. x/+2,5
5. x/-2,5
6. 1/-2,5
7. 2/+2,5
8. x/-2,5
9. 1/-2,5
10. 1/-2,5
0
@dAvi_2 Pewne 0:0.
0
@Sznejk Zaproponuj swoje rozwiazanie.
1
@Kgorecki2500 A ja Borka bardzo lubie sluchac, bo swietnie potrafi prowadzic mecz. Jego "wyczyny" pozakomentatorskie to inna sprawa.
1
@MesQueUnClub96 Tego wielkiego szlema Thiem wygral dawno temu i przed kontuzja.
3
Mocny poczatek Hurkacza z Thiemem - 3:0 i serwis.
@Colon @mekston @Encore @adi7adi8 i inni
3
@anxted Nigdzie nie kaze im radzic sobie z sytuacja jakby byly dorosle. Od tego sa rodzice zeby pomagac dzieciom i byc dla nich wsparciem w trudnym okresie dojrzewania.
3
@aleksandrowielki Fizycznie moze i kobiety, mentalnie zdecydowanie jeszcze dziewczynki.
4
@aleksandrowielki Jakie kobiety? W szkole sa co najwyzej dziewczynki.
Delikatny makijaz rozumiem, ale ten stwor w pierwszym poscie wyglada jak rodem z jakiegos horroru.
Poza tym, zawsze bylem zdania, ze w szkole powinno sie dbac o to zeby dzieci z biedniejszych domow nie musialy czuc sie gorzej dlatego wszelkie inicjatywy zmierzajace do rownosci wsrod uczniow uwazam za sluszne.
0
@Jarema2000 Ronaldinho polecial ze wzgledu na zjazd formy i malo profesjonalny styl zycia, podobnie Deco. Zambrotta byl juz w koncowce kariery, a wyrzucenie Yayi moim zdaniem nie do konca bylo dobrym pomyslem.
0
@Emhyr Nie byl bezbledny, nie przecial dlugiej prostopadlej pilki do ktoregos z ofensywnych graczy Villarealu co moglo sie skonczyc utrata bramki.
2
@Bocheno1 Nie wiesz, czy Luuk de Jong nie mialby tych bramek wiecej.
1
@cris2706 Jota nie zagra na Mundialu, niestety.
1
@Keson Mógł też zauważyć, że upłynął koniec spotkania, ale to pewnie zbieg okoliczności.
0
@masq
1. Wydaje się, że nie udźwignęła presji.
2. Jest totalnie bez formy.
Tak w skrócie.
1
@marcin62 Tu się zgodzę, mógł wejść Kessie albo Torre.
0
To co cieszy po tym meczu to potwierdzenie, że jako jeden z niewielu zespołów mamy komfort w postaci możliwości dowolnego rotowania skrzydłowymi bez zauważalnej utraty jakości, a dzisiaj wręcz tej jakości jakby przybyło w porównaniu z poprzednimi meczami.
Potwierdziło się również to, że istnieje życie bez Busquetsa i mam nadzieję, że częściej będziemy go widywać na ławce.
Trochę szkoda, że Xavi nie dał szans Kessiemu lub Torre.
A, i bardzo podobała mi się dzisiaj gra Ferrana, liczę na więcej minut dla niego.
0
@bartas97 Dobre :)
1
@Faro Gavi, Kounde, Araujo, de Jong
0
@masq Ja go bardzo lubie, ale zauwazylem ostatnio, ze czesto poprzedza swoje teorie slowami "pewnie i tak sie myle, ale..." co odbiera mu niestety sporo wiarygodnosci.
I od ladnych paru tygodni mowi o "ciszy przez burza" na srodkowym odcinku frontu...
92
@Emhyr Szkoda, ze jego corka nie ma traumy przez to, ze jej ojciec byl zwyklym cpunem.