JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@bartas97 Podziwiam, ja też próbuję przed spaniem odłożyć elektronikę, ale nie zawsze mi się to udaje niestety.
2
@Kessie @macio_944 po Sangrii na disco w Barcelonie.
0
@clyde A na PC tez jest dostepna za darmo?
0
@gaucho104 Nie, wnioski ramblowiczow sa takie, ze ma problem z decyzyjnoscia i celnoscia strzalow.
1
@Ojciec5tkidzieci Patrzę i nie wierzę
0
@Colon Moze byc, tylko nie poznalem go bez czupryny.
1
@Rewolucja123 tez musze kupic, chociaz narazie jeszcze w 20 gram.
1
@norbi77 hehe dobre
0
@Colon z 17 Bogarde? Bo tylko jego nie kojarze.
1
@Kinginiesta pelna racja, Ksob... @Kinginiesta
0
@Danny Gaucho @Baros1990
1
@MesQueUnClub_87 W sensie mowisz o Mistrzostwach Śmiechu?
1
@Cwaniak4 Moze to bedzie Yamal :)
1
@Antimadridista_WR Tak jest.
1
@Colon Najpiekniejszy.
0
#FPL
Zagra Haaland jutro czy nie?
@Rust_Cohle @Encore @Kengo i inni
1
@Kidd Czyli masz to sprawdzone, jak tak to ok :) Ja bym sie nie odnalazl w tak zatloczonym miescie :)
1
@Rl9k1nG Koscielisko, Winterthur, Nyksund
1
@Kidd Bombaj z jakiego powodu? To jedno z najbardziej zatloczonych, zanieczyszczonych i glosnych miast w Azji.
2
@jeyx77x Mozesz tez kopiowac post w trakcie pisania ;)
1
@Allbi Kiwi dla Kiwi, Yeti dla Yeti, Liga Mistrzów nie dla Barcelony.
3
@Kidd Daj im jeszcze szanse sie "wykazac" ;)
2
@lucca87 Moze Wanderson z Monaco, ale prawda jest taka, ze klasowi PO sa praktycznie nie do wyjecia.
1
@Rust_Cohle Haha dobra, nie bylo tematu.
10
@Comentateiro Ja osobiscie za halloween tez nie przepadam. Nie przemawia do mnie ta cala zombie-otoczka. Totalnie nie moj klimat.
1
@Rust_Cohle A te typy co wrzucilismy @Kessiemu masz zapisane?
1
@matirix20 Przechodzilem kiedys przez ta jak mialem auto z wystajacymi rantami... Daj moze do regeneracji.
0
@Colon Calypso Brothers - postrach wszystkich bramkarzy na przelomie milenium.
0
@Kszysiek7 Nie uwazam zeby Grimaldo, ktory kisi sie w lidze portugalskiej byl lepszy od Alby, Balde, czy nawet Alonso. Kante nie jest najlepszym DP na swiecie juz od kilku sezonow.
Co do Skriniara, mnie on nie przekonuje. Zreszta przyszedlby, popelnil blad i znowu by sie zaczelo wyrzucanie ze skladu.
1
@Destroyer_of_Worlds Perfekcyjny jak Coutinho i Griezmann.