1

@Survier Dla mnie to jest transfer z gatunku "bierzemy bo za darmo" - nie wyglada na to zeby Kessie mial odgrywac jakas wieksza role w zespole.

2

@Kurkmen Szkoda, ze w swoich obliczeniach nie podajesz ile pieniedzy wroci do skarbu panstwa w postaci podatkow placonych przez Ukraincow oraz jaki beda mieli wplyw na PKB.

1

@Medium Troche jak ostatni album Bowiego.

1

@Medium Republika i Ciechowski zdecydowany top, szkoda że Grzesiu tak szybko sie zawinal...

11

0

@DaPidejpi Wildcard na jedna kolejke zagrany, fajna okazja zeby nadrobic.

1

@gontex Ja od siebie polecam MaxiCosi jesli chodzi o foteliki, zwlaszcza model z regulacja - Tobi.

1

@Rust_Cohle

1. 2/-2.5
2. x/-2.5
3. x/-2.5
4. 2/-2.5
5. 1/+2.5
6. 1/-2.5
7. x/-2.5
8. 1/-2.5
9. 1/-2.5
10. -4.5

7

@KrychaFCB Ciekawe co na to Dioniz Goldelaand.

0

@Kidd Za czasow swietnosci Ryjka i Pepa te statystyki wygladaly jeszcze gorzej, niemniej przydaloby sie troche popracowac nad tym skoro mamy problemy ze zdobywaniem goli z akcji.

3

@Danny Gaucho Wiem dzieki @escarabajo ;)

1

@MesQueUnClub_87 Ale jesli zgodzil sie na obnizenie pensji tymczasowo to moje rozumienie jest takie, ze po pewnym czasie wynagrodzenie wraca do pierwotnie ustalonego poziomu, ale zawodnik nie dostaje zadnej rekompensaty za obnizone wynagrodzenie.

Bo wtedy to nie jest zadne obnizenie wynagrodzenia tylko odroczenie calosci zaplaty.

6

Kilka slow o wczorajszym meczu.

Po srodowej kompromitacji (bo tak nalezy nazwac wynik 3:3 u siebie z Interem w sytuacji, gdy mamy noz na gardle) wczorajsze el Classico nie ekscytowalo mnie tak jak zazwyczaj i jednoczesnie nie spodziewalem sie cudow. Niestety sie nie pomylilem.

Xavi znow nie mial wystarczajaco duzo odwagi aby posadzic Busiego na lawce, a zamiast niego to Gavi zostal rezerwowym i golym okiem widac bylo negatywne skutki tej decyzji w postaci braku intensywnosci w pomocy.

Po raz kolejny widac bylo w jak kiepskiej formie jest i Raphinha i Dembele i szczerze mowiac na chwile obecna wolalbym w pierwszym skladzie ogladac Ferrana i/lub Fatiego.

Decyzje sedziowskie pomine milczeniem, bo od ladnych kilku meczow nic sie nie zmienia w tej kwestii.

Podsumowujac, jestem daleki od zwalniania Xaviego w najblizszej przyszlosc, ale po sezonie powinien przyjsc czas rozliczen.

1

@adi7adi8 Z kim finał?

1

@Rust_Cohle

1. 1/ -2.5
2. x/ -2.5
3. 1/-2.5
4. 1/-2.5
5. 2/-2.5
6. 2/+2.5
7. x/-2.5
8. 2/-2.5
9. 2/+2.5
10. -3.5

0

@Rust_Cohle W sumie mógłbyś wrzucić legendę pod tabelką w wolnej chwili :)

0

@jacobFCB Moze poszukam gdzies w necie pozniej, dzieki!

0

@MESSIah16 Gdyby byl bardziej dynamiczny i pracowity to bylby jednym z najlepszych w historii, a i tak statystyki ma niesamowite.

1

@jacobFCB Milowicza lubie za klasyczne polskie komedie, daj znac jak wypadl.

4

@Medium 18 kolejke to Ty chyba lykniesz.

1

@BorzyKrzys Najlepsze jest to, ze trasa PST byla remontowana doslownie kilka lat temu :)

2

@kubix05 *30 lat temu Polska zremisowala z Holandia ;)

1

@Coutinho007 Jeszcze nie sluchalem.

6

@adi7adi8 pięknie to zagrała.

1

@Sau_Ron A, racja, moj blad w takim razie :)

1

@Dawidfcb1998 Felix jest nawet starszy od Ferrana.

0

@Sau_Ron Mistletoe?

Znowu zjadles literkę ;)

4

@AlexDark00 I Ty sie dziwisz, ze ludzie wypisuja takie rzeczy...

1

@analitykTaktyki Skad pomysl, ze wedlug Xaviego to byl powod dla ktorego odpadamy z LM?

3

@Ali3231 Gavi, Alonso ani Raphinha nie zawalili nam wczoraj bramki.

Z tym, ze FdJ jest gorszy od Pjanicia to tez niezly odlot, poprosze namiary na dealera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?