2

@Cochise Zgadzam sie z tym, co napisales, dlatego z mojej strony stanowcze nie wiem dla powrotu Messiego do Barcelony.

6

Nie wiem dla powrotu Messiego do Barcelony.

0

@Colon Dawno nie sluchalem Jamiroquai :)

0

@Ziemny Chociaz znajac ruska propagande, jakby oglosili 300kk to tez bym sie nie zdziwil (mimo ze nie maja nawet tylu mieszkancow) :)

8

@draxidox Moze to byla mobilizacja do podrozowania po swiecie?

0

@Ziemny Ale 300k juz tak.

0

@maleta009 "Rosja to stan umyslu"

0

@draxidox Pieknie ich oraja :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Spokojnie, w pazdzierniku bedzie ladnie :)

1

@gumaz ja nie mialem.

0

@Colon Poom to strzelil jakby nic w zyciu nie robil tylko wykanczal dosrodkowania glowa.

Ta parada Coupeta, mimo jest bledu, to jedna z moich ulubionych.

0

@Inko Na takie imprezy jak MŚ czy ME nie bierze sie najlepiej rokujacych zawodnikow, tylko takich ktorzy sa w stanie najwiecej dac zespolowi na chwile obecna. 35 lat na bramkarza to nie jest zaporowy wiek, Holendrzy nie wahali sie powolac bramkarza kilka lat starszego.

3

@kynio302 Dobry jest skubany.

0

@Inko On juz od dluzszego czasu gra na dobrym poziomie, czego nie mozna powiedziec o innych polskich bramkarzach, moza poza Fabianskim, ale on juz ma swoje lata.

1

@Encore Ciekawe, czy dostanie powolanie na MŚ.

1

@Krystian1588 Po prostu jest w tej chwili chyba najbardziej wyrozniajacym sie z polskich bramkarzy i widac tez u niego ta zacietosc i pazur, ktorych brakuje innym polskim bramkarzom. Mysle, ze zasluzyl na bycie numerem dwa.

1

@Krystian1588 Facet zdecydowanie zasluzyl zeby pojechac na MŚ.

1

@Compadre "Paryż może poczekać" - bardzo porzadna produkcja z wieloma watkami kulinarnymi :)

10

@marcin62 Jak Maryi i Jozefa nie chcieli ugoscic w zadnej gospodzie to tez nie wyrzucono zadnych dyplomatow z Betlejem...

1

@Khajio Wlasnie mialem pytac co to za gosc.

7

@TheNekro94 Mi to zalatuje rasizmem, bierz go @pluszek!

1

@Rust_Cohle Nie wykluczam takiej opcji.

2

@Pewex Mysle, ze nie powinno byc problemu z przemalowaniem czarnego sufitu na czarno, tak zeby nie bylo przebic, ale warunkiem jest zastosowanie dobrej jakosciowo farby.

1

@Rust_Cohle Mozemy zatypowac poprzednia kolejke PL? Czuje, ze tym razem dobrze trafie.

2

@Bzyczekk Jak ktos w Ciebie wjedzie to tez nie masz nad tym zadnej kontroli.

According to the NSC (National Safety Council), the odds of dying in a car crash as a driver are 1 in 114, and 1 in 654 as a passenger. The odds of dying in a plane crash are 1 in 9,821.

0

@badurraf Dla mnie to ta sama polka, ale fakt, zapomnialem o nich.

6

@Bzyczekk Wieksze jest ryzyko smierci w wypadku samochodowym niz w katastrofie lotniczej.

0

@escarabajo gwiazd az takiego formatu w latach 90. Szwedzi nie mieli - byli jeszcze co prawda Mellberg, Anders Svensson, Hakan Mild, Kim Kallstrom, ale to nie ten kaliber.

1

@Danny Gaucho Wiem, wiem :)
@escarabajo Szkota? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?