JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cochise Zgadzam sie z tym, co napisales, dlatego z mojej strony stanowcze nie wiem dla powrotu Messiego do Barcelony.
6
Nie wiem dla powrotu Messiego do Barcelony.
0
@Colon Dawno nie sluchalem Jamiroquai :)
0
@Ziemny Chociaz znajac ruska propagande, jakby oglosili 300kk to tez bym sie nie zdziwil (mimo ze nie maja nawet tylu mieszkancow) :)
8
@draxidox Moze to byla mobilizacja do podrozowania po swiecie?
0
@Ziemny Ale 300k juz tak.
0
@maleta009 "Rosja to stan umyslu"
0
@draxidox Pieknie ich oraja :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Spokojnie, w pazdzierniku bedzie ladnie :)
1
@gumaz ja nie mialem.
0
@Colon Poom to strzelil jakby nic w zyciu nie robil tylko wykanczal dosrodkowania glowa.
Ta parada Coupeta, mimo jest bledu, to jedna z moich ulubionych.
0
@Inko Na takie imprezy jak MŚ czy ME nie bierze sie najlepiej rokujacych zawodnikow, tylko takich ktorzy sa w stanie najwiecej dac zespolowi na chwile obecna. 35 lat na bramkarza to nie jest zaporowy wiek, Holendrzy nie wahali sie powolac bramkarza kilka lat starszego.
3
@kynio302 Dobry jest skubany.
0
@Inko On juz od dluzszego czasu gra na dobrym poziomie, czego nie mozna powiedziec o innych polskich bramkarzach, moza poza Fabianskim, ale on juz ma swoje lata.
1
@Encore Ciekawe, czy dostanie powolanie na MŚ.
1
@Krystian1588 Po prostu jest w tej chwili chyba najbardziej wyrozniajacym sie z polskich bramkarzy i widac tez u niego ta zacietosc i pazur, ktorych brakuje innym polskim bramkarzom. Mysle, ze zasluzyl na bycie numerem dwa.
1
@Krystian1588 Facet zdecydowanie zasluzyl zeby pojechac na MŚ.
1
@Compadre "Paryż może poczekać" - bardzo porzadna produkcja z wieloma watkami kulinarnymi :)
10
@marcin62 Jak Maryi i Jozefa nie chcieli ugoscic w zadnej gospodzie to tez nie wyrzucono zadnych dyplomatow z Betlejem...
1
@Khajio Wlasnie mialem pytac co to za gosc.
7
@TheNekro94 Mi to zalatuje rasizmem, bierz go @pluszek!
1
@Rust_Cohle Nie wykluczam takiej opcji.
2
@Pewex Mysle, ze nie powinno byc problemu z przemalowaniem czarnego sufitu na czarno, tak zeby nie bylo przebic, ale warunkiem jest zastosowanie dobrej jakosciowo farby.
1
@Rust_Cohle Mozemy zatypowac poprzednia kolejke PL? Czuje, ze tym razem dobrze trafie.
2
@Bzyczekk Jak ktos w Ciebie wjedzie to tez nie masz nad tym zadnej kontroli.
According to the NSC (National Safety Council), the odds of dying in a car crash as a driver are 1 in 114, and 1 in 654 as a passenger. The odds of dying in a plane crash are 1 in 9,821.
0
@badurraf Dla mnie to ta sama polka, ale fakt, zapomnialem o nich.
6
@Bzyczekk Wieksze jest ryzyko smierci w wypadku samochodowym niz w katastrofie lotniczej.
0
@escarabajo gwiazd az takiego formatu w latach 90. Szwedzi nie mieli - byli jeszcze co prawda Mellberg, Anders Svensson, Hakan Mild, Kim Kallstrom, ale to nie ten kaliber.
1
@Danny Gaucho Wiem, wiem :)
@escarabajo Szkota? ;)