0

@Kszysiek7 Zgadza sie, 8 lat roznicy.

1

@8stoichkov8 Annie jest w moim top 3 wokalistek wszechczasów na drugim miejscu za Kate Bush i przed Grace Jones. Niesamowity glos i osobowosc.

1

@Hasszz Co druga osoba tym pachnie, wiec sredni pomysl. Podobnie jest z Aqua di Gio.

0

2

@YeastMoss Wiedzialem zanim odpalilem.

1

@Rust_Cohle Ja mam jakas podrobke Toma Forda z FMu i na ciuchach to dobry tydzien czuc, na skorze tez ladnych pare dni. Potem sprawdze jaki dokladnie to model, bo tam stosuja nazewnictwo cyferkowe.

1

@Rust_Cohle Mam tez, ale dzieki :)

0

@Siro Czy to jest na Netfliksie?

0

@BorzyKrzys Prosze o oznaczanie.

2

@mrboom Teraz botoks ;)

2

@arsenallondyn0 Jutro ma byc tabela do wpisywania wynikow, a w piatek dodatek ze skladami wszystkich zespolow.

1

@Bykunn No to niezle.

2

@michal26 Dla mnie najbardziej realistyczny z tych wszystkich jest na pewno scenariusz 2, czyli przejęcie Nowej Kachowki - ruscy nie wysadzili znajdującej się tamy, bo ukształtowanie terenu spowodowałoby zatopienie dużej części terenu należących (jeszcze) do ruskich oraz ich sprzętu.

Co do krwawych walk, nie jestem do końca przekonany, czy aż tak krwawo będzie, bo jednak Ukraińcy zdają sobie sprawę, że muszą dużo bardziej liczyć się ze stanem osobowym swojej armii niż ruscy. Bardziej podejrzewałbym jakieś sprytny atak z zaskoczenia przy jak największym minimalizowaniu strat własnych. Co do kierunku ataku obstawiałbym chyba Melitopol, bo zdobycie tego miasta znacznie przybliżyłoby Ukraińców do rozdzielenia okupowanego południa od wschodu.

2

@MesQueUnClub_87 Dla mnie również "Irlandczyk" był zdecydowanie przeciągnięty i ciężko się go oglądało.

0

@Kuczek Dołączam się do pytania.

1

@michal26 Wyszkolenie w krajach NATO, zachodni sprzęt i właśnie ta umiejętność pozyskiwania i naprawy sprzętu wroga - to są moim zdaniem główne argumenty świadczące o tym, że wojsko ukraińskie jest lepsze od ruskich, przynajmniej w tej kampanii, którą obecnie obserwujemy.

1

@macio_944 Może i tak, ale patrząc na to jakich kiedyś mieliśmy artystów (tak wiem, kiedyś to było) to jednak szału nie ma.

32

@BorzyKrzys Jaki kraj, tacy "artyści"

0

@Bykunn A co tam sie wydarzylo, bo nie sledzilem wyscigu?

0

@tristan87 Ale bedzie jezdzone z polskimi pinokiami.

2

@Bobo25 Ciezko mi to przychodzi, ale niestety musze sie z Toba zgodzic. CR jest goatem i tutaj wszystkie argumenty przemawiaja na jego korzysc.


Oczywiscie jesli chodzi o egocentryzm i robienie szumu wokol wlasnej osoby.

17

@IronSanHybrid Nie moge tego sluchac, to jest zbyt zenujace.

0

@dybson95 moze @Ojciec5tkidzieci bedzie wiedzial

0

@regatta52 A co zrobil Verstappen?

0

@Patrykl145 Skad taka informacja?

1

@Crystalline To samo mozna powiedziec o Juninho, Carlosie, Pirlo, van Hooijdonku i paru innych.

1

@michal26 Tez smieszne jest to, ze od ladnych kilku miesiecy pojawiaja sie glosy, ze dostawy broni sie koncza, a tu niespodzianka ;)

1

@michal26 Ja jestem ciekaw, czy cywilizowany swiat bedzie w stanie opracowac mechanizmy pozwalajace na przekazanie zamrozonych aktywow rus Ukrainie.

2

@martin3131 @wpwelement mysle, ze czas ukrocic te prowokacje.

1

@David_Beckham
Iniesta
Henry
Xavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?