JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bernard777 Katar to 3 klasy nizej niz Japonia.
0
@MesQueUnClub96 Nie moglem zabrac czegos, czego nie dalem.
0
@Survier To, ze przepasc miedzy Polska a Niemcami jest duzo wieksza obecnie niz miedzy Korea a Niemcami.
0
Pomyslec, ze kiedys Polska potrafila ograc Niemcy, niepojete.
0
@pt9 Dokladnie.
1
@HighestInTheRoom Wiem, ale jeszcze nie jest tak glosno o nim, a juz w Eintrachcie wygladal dobrze.
0
David Raum, czuje ze to bedzie jedno z odkryc tego mundialu.
0
@adambądkowski93 Potwierdzam, bylem tymi plecami.
0
@dorkizos Ile celnych strzalow oddalismy? Ile razy zagralismy z klepki? Ile razy Lewemu udalo sie wygrac glowke po ladze od Szczesnego? Ten mecz to byla totalna padaka i gdyby to byl jakis inny zespol to bysmy skonczyli z zerowym dorobkiem punktow.
Wynik zdecydowanie lepszy niz gra.
0
@Kamiloza91 Ja za Kanade i Belgie.
1
@A4ron A ja sie spodziewalem. Widac golym okiem, ze roznice pomiedzy poszczegolnymi reprezentacjami (moze nie liczac Iranu, Kataru, czy innej Polski) sa coraz mniejsze, przez co mozemy byc swiadkami wielu niespodzianek.
18
@Atencjuszek Ale to jutro.
6
Wielki uzytkownik, ale tez duzy ciezar dla strony. Zeby zbudowac nowy projekt trzeba pozbyc sie starych chwastow. Kontrowersyjnie, ale takie jest zycie.
Czas konczyc @FabianMrozek
1
@Janiama rowniez 1:1
11
@takisobiektos To jest imponujace, ze mimo tylu oslabien zupelnie tego nie widac na boisku u Francuzow.
0
@Deviler Ok, tylko teraz po pierwszej kolejce mamy obraz tego w jakiej dyspozycji sa poszczegolne druzyny i najslabiej w tym wszystkim wyglada Polska.
2
@P33ck Czyli teraz Argentyna przegrywa wszystko do konca, bo przegrala z Arabia?
Ja mysle, ze Argentyna sie ogarnie i w koncu zaczna grac na miare swoich mozliwosci.
O ile Tata nauczy ich, co to spalony.
0
@FabianMrozek Napisał asystent Preston w Football Managerze.
2
Olivier Wspaniały.
0
@Gwyn A jakie xG?
0
@FabianMrozek To byl musial jakis ekspert z Preston wytlumaczyc.
0
Ale brameczka, czekam na komentarze ekspertow jaka ta Arabia jest slaba.
4
@Solmyr 10 od razu.
0
@Sztosik skoro tak mowisz.
0
No, i masz strzal na bramke.
0
@Rust_Cohle Jakby nie patrzec graja z faworytem do tytulu, a i tak traca tylko jedna bramke.
0
@Sztosik Nie, widzialem, ze przygotowuja sie juz od miesiaca do tej imprezy, bodaj najdluzej ze wszystkich ekip nie liczac gospodarzy, do tego graja w swojej strefie klimatycznej, ktora jest bardzo specyficzna i oprocz tego traca malo bramek dlatego smieszylo mnie masowe lekcewazenie tej druzyny w kontekscie meczu z Polska.
0
@Sztosik Ja nie zrzedze tylko realnie oceniam sytuacje patrzac na to, co prezentuja poszczegolne druzyny.
0
@cris2706 Byla kontuzja w trakcie doliczonego czasu i zmiana.
0
@Sztosik W meczu z Polska? Ja.