1

@Bernard777 Katar to 3 klasy nizej niz Japonia.

0

@MesQueUnClub96 Nie moglem zabrac czegos, czego nie dalem.

0

@Survier To, ze przepasc miedzy Polska a Niemcami jest duzo wieksza obecnie niz miedzy Korea a Niemcami.

0

Pomyslec, ze kiedys Polska potrafila ograc Niemcy, niepojete.

0

@pt9 Dokladnie.

1

@HighestInTheRoom Wiem, ale jeszcze nie jest tak glosno o nim, a juz w Eintrachcie wygladal dobrze.

0

David Raum, czuje ze to bedzie jedno z odkryc tego mundialu.

0

@adambądkowski93 Potwierdzam, bylem tymi plecami.

0

@dorkizos Ile celnych strzalow oddalismy? Ile razy zagralismy z klepki? Ile razy Lewemu udalo sie wygrac glowke po ladze od Szczesnego? Ten mecz to byla totalna padaka i gdyby to byl jakis inny zespol to bysmy skonczyli z zerowym dorobkiem punktow.

Wynik zdecydowanie lepszy niz gra.

0

@Kamiloza91 Ja za Kanade i Belgie.

1

@A4ron A ja sie spodziewalem. Widac golym okiem, ze roznice pomiedzy poszczegolnymi reprezentacjami (moze nie liczac Iranu, Kataru, czy innej Polski) sa coraz mniejsze, przez co mozemy byc swiadkami wielu niespodzianek.

18

@Atencjuszek Ale to jutro.

6


Wielki uzytkownik, ale tez duzy ciezar dla strony. Zeby zbudowac nowy projekt trzeba pozbyc sie starych chwastow. Kontrowersyjnie, ale takie jest zycie.

Czas konczyc @FabianMrozek

1

@Janiama rowniez 1:1

11

@takisobiektos To jest imponujace, ze mimo tylu oslabien zupelnie tego nie widac na boisku u Francuzow.

0

@Deviler Ok, tylko teraz po pierwszej kolejce mamy obraz tego w jakiej dyspozycji sa poszczegolne druzyny i najslabiej w tym wszystkim wyglada Polska.

2

@P33ck Czyli teraz Argentyna przegrywa wszystko do konca, bo przegrala z Arabia?

Ja mysle, ze Argentyna sie ogarnie i w koncu zaczna grac na miare swoich mozliwosci.

O ile Tata nauczy ich, co to spalony.

0

@FabianMrozek Napisał asystent Preston w Football Managerze.

2

Olivier Wspaniały.

0

@Gwyn A jakie xG?

0

@FabianMrozek To byl musial jakis ekspert z Preston wytlumaczyc.

0

Ale brameczka, czekam na komentarze ekspertow jaka ta Arabia jest slaba.

4

@Solmyr 10 od razu.

0

@Sztosik skoro tak mowisz.

0

No, i masz strzal na bramke.

0

@Rust_Cohle Jakby nie patrzec graja z faworytem do tytulu, a i tak traca tylko jedna bramke.

0

@Sztosik Nie, widzialem, ze przygotowuja sie juz od miesiaca do tej imprezy, bodaj najdluzej ze wszystkich ekip nie liczac gospodarzy, do tego graja w swojej strefie klimatycznej, ktora jest bardzo specyficzna i oprocz tego traca malo bramek dlatego smieszylo mnie masowe lekcewazenie tej druzyny w kontekscie meczu z Polska.

0

@Sztosik Ja nie zrzedze tylko realnie oceniam sytuacje patrzac na to, co prezentuja poszczegolne druzyny.

0

@cris2706 Byla kontuzja w trakcie doliczonego czasu i zmiana.

0

@Sztosik W meczu z Polska? Ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?